Etiket arşivi: amerika

Obama WikiLeaks Oyunu

Tüm Dünya’da bir anda herkesin gözünü diktiği WikiLeaks davasıyla ilgili bir flash oyun. WikiLeaks oyunu, Obama ve Assange arasındaki tartışmayı konu alıyor.

Yabancı bir oyun sitesi tarafından düşünülen WikiLeaks oyununda beyaz sarayda bulunan Obama’dan saklanmalı ve Obama dinlenirken bilgisayarındaki dosyaları almalısınız. Dikkat etmeniz gereken nokta Obama’ya yakalanmadan tüm dosyaları almaktır. Sadece farenizi kullanarak oyunu oynayabilirsiniz.

WikiLeaks oyununu buraya tıklayarak oynayın.

LimeWire Kapandı!

Yıllardır elimizin altında olmasına alıştığımız, hızlı dosya indirme, aradığımız mp3’leri müzik ve şarkıları kolaylıkla bulabilme, bilgisayara yük olmama, basit ve şık arayüz, Türkçe dil seçeneği gibi özellikleriyle bilgisayar ve internet kullanıcıları için mükemmel bir dosya paylaşım programı olan LimeWire kullanımı sona erdi.

Hem programın hem de firmanın sonu olabilecek mahkeme kararı Amerika Bölge Yargıcı Kimba Wood tarafından açıklanmış bulunuyor. Artık LimeWire resmi sitesine girdiğinizde de LimeWire firmasının karşı karşıya kaldığı durum size küçük bir not ve uyarı ile bildirilmiş durumda.

limewire
Okumaya devam et