Etiket arşivi: araç patlatma oyunu

Araç Patlatma – Aracınızı Geliştirin ve Şampiyon Olun

Sürekli geliştirmenin mümkün olduğu harika araçlarla oynamak ve savaşmak ister misiniz? Uzun bir macera sizi bekliyor.Araç Patlatma

Araç patlatma oyunları son iki sene içerisinde bir hayli moda olmuştur.  Bir çok bilgisayar oyunun da bu oyunları tanımış olduk,  araçlarla yapılan oyunların hani kategoride olursa olsun hep eğlenceli olduğunu biliyoruz. Sonuç itibariyle kendimizi bir araba kullanıyor gibi hissediyoruz. Oldukça yaratıcı olan araç patlatma oyunları stratejik yapılar içermektedir. Doğru yapılandırılmış bir araç ile diğer tüm araçları ortadan kaldırabilmek mümkündür. Peki bu oyunların konusu nedir? Ne yapmak ve ne başarmak gerekmektedir?

Bu oyunlarda sahip olduğunuz arabaların bir sağlık derecesi bulunuyor; çevrenizde ise sizlere karşı savaş veren bir çok araba daha bulunuyor. Arabanızla diğer arabalara çarparak o arabaların sağlığınızı bozmalı böylece araçları patlatmalısınız. Tabiki sadece siz saldırı yapmıyorsunuz, çevre de bulunan araçlar da tıpkı sizin gibi savaş vermekte ve profesyonel olarak saldırı yapmaktadır. Araba oyunları içinde popüler yapıya ulaşmış olan bu oyunlar içinde arabalarınızı sürekli olarak geliştirmeniz de gerekiyor. Böylece sizlere çarpan arabalara karşı daha büyük bir defans oluşturabilir hatta arabalara çarptığınızda da daha büyük hasarlar verebilirsiniz. İşte sizlere sunmuş olduğumuz oyunda da  tıpkı bu anlattıklarımızı yaşayacaksınız.

Okumaya devam et