Etiket arşivi: bakım

Barbie Puanlı Saç Yapma

Barbie Puanlı Saç Yapma

Güzel ve genç bir kız olan Barbie kendi saçlarına bakım yapacak bir yardımcı aramaktadır. Barbie Puanlı Saç Yapma oyununda güzel bir şekilde saçlarını sizlere görüntüler ile tarif ederek sizlerin bu saç stillerini yapmanızı isteyecek ve sonrasında ne kadar güzel yaptığınız konusunda sizlere puanlar verecektir. Çeşitli saç stillerini denemek istemekte olan Barbie bir kuaför salonuna giderek yardımcı olmalarını istemiş fakat bu duruma yardımcı olamayan kuaförümüzün işinin bitmesini bekleyemeyecek olan Barbie kızımıza sizler yardımcı olarak onunla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Okumaya devam et

Fizy Engellendi


Uzun süredir hizmette olan ve birçok kişinin kendisine özel playlist oluşturduğu ücretsiz müzik arama motoru Fizy, 28 Aralık 2010 tarihinde mahkeme kararıyla engellenmiştir. DNS kanalıyla siteye girildiğinde karşımıza;

‘fizy bakımdayız.
fizy * dakikalığına kapalıdır. yine de eğlenebilirsiniz.’ gibi bir yazı gelmektedir. Ancak normal DNS kullanmadan girildiğinde sitenin mahkeme kararıyla engellendiğini görebilirsiniz. Sitede bulunan milyarlarca MP3 ve binlerce playlist kullanıcıları beklerken umarım Fizy’de youtube ile aynı kaderi paylaşmaz.