Etiket arşivi: barbie oyna

Barbie Elbise Dikme – Barbie’e Yardım Edin!

Barbie bir elbise dikmek istiyor, ona yardımcı olabilir misiniz?Barbie Elbise Dikme

Güzeller güzeli Barbie’den mutlaka haberiniz olduğuna eminiz. Oyuncaklar ile ilk tanışmalarında her küçük çocuğun karşısına çıkmış olan Barbie hala popülerliğini korumaktadır. Barbie’nin elbetteki en çok dikkat çeken yanı harika yüz hatları, kusursuz saçları ve ışıltılı göz kamaştıran elbiseleridir. Evet Barbie’nin elbiseleri her zaman dikkat çekmiştir. Hatta bir çok küçük kız çocuğu Barbie’nin üzerinde bulunan elbiseleri çok beğenmiş ve gerçek yaşamda bu elbiselere benzer elbiseler diktirmiştir.  Tabiki şuan için eğer bilgisayar üzerinde oynanan oyunlar ile ilgilenmeye başladıysanız bir oyuncak Barbie ile oynamak sizlere mantıklı gelmeyecektir. Fakat üzülmenize gerek yok çünkü barbie oyunlarını bilgisayar üzerinde de oynamanız mümkün halde!

Son zamanlarda barbie oyunları üzerinde oldukça fazla talep görülüyor ve bu oyunlar her geçen gün çok daha sık oynanıyor. Tabiki bunun nedeni neredeyse her gün farklı bir barbie oyunu çıkıyor olmasıdır. Oyun yapımcıları kişiler normal yaşamda Barbie oyuncağı ile ne yapılıyorsa bilgisayar oyunları üzerinde aynılarının yapılmasını sağlamaya devam etmektedir. Son zamanlarda ise barbie oyunları arasında en çok tutulan ve oynana oyun Barbie Elbise Dikme oyunu olmuştur. Bu oyunda Barbie’e elbise dikme konusunda yardımcı olmanız ve onun için en doğru olan elbiseyi seçmeniz gerekiyor. Elbise ile ilgili her şeyi siz ayarlayacak hatta bölüm sonunda elbiseyi süsleyebileceksiniz. Okumaya devam et

Barbie Evleniyor – Ona Yardım Edin!

Evlenecek olan Barbie’nin doğru seçim yapmasına yardım edebilecek misiniz?Barbie Evleniyor

Güzeller güzeli Barbie her zaman güzelliği korumuş olan bir genç kızdır. Özellikle küçük kız çocuklarını çok beğenerek takip ettiği Barbie her zaman gerek halk arasında gerekse de çocuklar arasında güzeller güzeli bir prenses olarak bilinmektedir. Günlük yaşamda bile sık kez bir çok kişinin güzel bayanlara  ” Tıpkı barbie bebek ” gibi söylemlerde bulunduğunu görebilmekteyiz. Özellikle barbie oyuncakları küçük kız çocukları için vazgeçilmezdir. Barbie oyuncukları sadece normal bir bebek haliyle değil, muhteşem kıyafetleri ile satışa sunulmakta böylece Barbie çok daha güzel bir görünüme sahip olmaktadır. Her geçen gün gelişen oyuncak sektörü Barbie’nin daha güzel hali ile piyasada satılmasını sağlamaktadır.

Eski zamanlarda tek haliyle satılan Barbie bebekler şimdi lüks kıyafetleri, evi ve eşi ile beraber oyuncak halinde satılmaktadır. Böyle satılmış olan oyuncaklar çok daha eğlenceli oyunların oynanmasını sağlamakta ve Barbie’nin tam anlamıyla bir prenses olduğunu onlarca kanıtlamaktadır. Oyunlar içinde de sık bir şekilde yer alan Barbie geçmişten bu yana hiç bir zaman popülerliğini kaybetmemiş, hala ilk günkü gibi güzel haliyle sevilmektedir. Barbie bebek oyuncaklarına sahip olan küçük kız çocukları genellikle Barbie’e makyaj yapmakta uzun ve güzel olan saçlarını şekillendirip onu daha güzel bir hale getirmektedir. Bazen ise parça halinde satılan Barbie kıyafetleri giyidirilebilmektedir.

Okumaya devam et

Barbie Güzellik Makyajı – Onu Daha Güzel Yapın!

Bir barbie karakterini baştan yaratmak, güzelleştirmek ister misiniz?Barbie Güzellik Makyajı

Barbie karakteri her zaman güzelliğin sembolü olarak bilinmiştir. Günlük yaşamda genellikle sarı saçlı ve güzel olan bayanlara barbie sıfatı verilmektedir. Bir oyuncak olarak ortaya çıkan barbie karakteri daha sonrasında çizgi film karakteri olarak da ekranlarda görüntülenmiştir. Bir barbie bebek güzelliğinde olmak neredeyse her kızın hayalidir. Güzellik konusunda zirvede olanlardan birisi olan barbie güzel olduğu kadar aynı zamanda çok asil bir görünüme sahiptir. Çocukluğunda her küçük kızın oyuncak sandığında mutlaka bulunan barbie oyuncak olmaktan çıksa bile akıllarda yerini hiç bir zaman kaybetmemiştir. Bu da barbie’nin ne kadar güzel olduğunun açık ve ne kanıtıdır.

Ancak elbette bir kişi ne kadar güzel olursa olsun makyajı ve bakımı yeterli olmadığı sürece onun yeterli güzellikte olabilmesi neredeyse imkansızdır. Güzel olmak isteyen ve dışarıdan yeterli derecede asil görünmeyi dileyen bir bayanın mutlak suretle iyi bir bakım yapması şarttır. Makyaj yapabilmek herkesin yapabileceği kolay bir iş gibi görünse bile profesyonel bir makyaj yapabilmek için yine amacında profesyonel bir kişi olmak gerekmektedir. Özel günler içinde gidilen bakım salonlarında, günlük yaşamda yapılan makyaj farkına bakıldığında her şeyin bir profesyonelliği olduğunu görmek mümkündür. Bu barbie karakteri içinde geçerli bir durumdur, güzeller güzeli olarak bilinen barbie güzellik makyajı bile makyaj mutlaka şarttır.

Okumaya devam et

Barbie Saç Kesimi – Harika Bir Tasarımcı Olabilirsiniz!

Bir barbie oyunu içinde tasarımcı olmak ister misiniz? Bu oyun sandığınızdan daha profesyonel!Barbie Saç Kesimi

Her barbie oyunları içinde olduğu gibi bu oyunda da sizleri harika bir macera bekliyor. Fakat bu kez standart bir barbie oyunu gibi heyecanlar değil, daha büyük heyecanlar sizleri bekliyor! Bu oyunda bir barbie için bakım yapacak, onun saçları ile ilgili her şeyi belirleyeceksiniz. Oyuna ilk girdiğinizde 7 dilden birini seçerek continue butonuna basmalısınız. Daha sonrasında karşınıza bir yükleme paneli çıkacaktır ve oyun kısa bir süre içinde yüklenecektir. Yükleme işlemi bittikten sonra tekrar continue butonuna ve ardından play butonuna basmalısınız.

Bu kısımlar geçtikten sonra artık bakım yapmaya hazır bir haldesiniz. Karşınıza saçları dağınık bir şekilde barbie karakteri çıkacaktır. Oyunun sol panelinde barbie’nin saçlarıyla ilgili farklı tasarımlar yapabilmeniz için 6 araç bulunmaktadır. İlk araç karakterin saçlarını istediğiniz yerlere doğru çekebilmenizi sağlayacaktır. Tarağı seçtikten sonra saçın istediğiniz bölgesinde farenizin sol  tuşunu basılı tutarak o saça istediğiniz yöne doğru kıvrım verebilirsiniz. Barbie saç kesimi oyununda ikinci araç olan fön çekmeyi ise yine aynı şekilde kullanarak saça topu bir şekil verebilirsiniz. Hemen altında bulunan makasla saçın istediğiniz bölgesini kırpabilirsiniz. Saça farenin sol tuşu ile basılı tutarak bir kesme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken şey kesmek istediğiniz bölgede kesilecek yerin şeklini çizmektir.

Okumaya devam et