Etiket arşivi: barbie oyunu

Barbie Dünyasının En Güzel Oyunları

barbi

Sevimli ve güzel kız Barbie ile birlikte birbirinden güzel oyunları oynayabilecek olan siz oyuncularımız Barbie Oyunları kategorimizde farklı tarzlara sahip olan oyunları bulabilirsiniz. Çizgi film veya filmlerinden bizlere kendisini tanıtmış olan kız bir çok oyuncakları ile kız çocuklarının en yakın ev arkadaşı olmaktadır. Uzun yıllar boyunca tanımış olduğumuz kızın oyunlarında sizlere macera, giydirme, makyaj, bisiklet, araba ve bir çok farklı tarza sahip olan oyunları oynayabilirsiniz.
Okumaya devam et

Barbie Güzellik Makyajı – Onu Daha Güzel Yapın!

Bir barbie karakterini baştan yaratmak, güzelleştirmek ister misiniz?Barbie Güzellik Makyajı

Barbie karakteri her zaman güzelliğin sembolü olarak bilinmiştir. Günlük yaşamda genellikle sarı saçlı ve güzel olan bayanlara barbie sıfatı verilmektedir. Bir oyuncak olarak ortaya çıkan barbie karakteri daha sonrasında çizgi film karakteri olarak da ekranlarda görüntülenmiştir. Bir barbie bebek güzelliğinde olmak neredeyse her kızın hayalidir. Güzellik konusunda zirvede olanlardan birisi olan barbie güzel olduğu kadar aynı zamanda çok asil bir görünüme sahiptir. Çocukluğunda her küçük kızın oyuncak sandığında mutlaka bulunan barbie oyuncak olmaktan çıksa bile akıllarda yerini hiç bir zaman kaybetmemiştir. Bu da barbie’nin ne kadar güzel olduğunun açık ve ne kanıtıdır.

Ancak elbette bir kişi ne kadar güzel olursa olsun makyajı ve bakımı yeterli olmadığı sürece onun yeterli güzellikte olabilmesi neredeyse imkansızdır. Güzel olmak isteyen ve dışarıdan yeterli derecede asil görünmeyi dileyen bir bayanın mutlak suretle iyi bir bakım yapması şarttır. Makyaj yapabilmek herkesin yapabileceği kolay bir iş gibi görünse bile profesyonel bir makyaj yapabilmek için yine amacında profesyonel bir kişi olmak gerekmektedir. Özel günler içinde gidilen bakım salonlarında, günlük yaşamda yapılan makyaj farkına bakıldığında her şeyin bir profesyonelliği olduğunu görmek mümkündür. Bu barbie karakteri içinde geçerli bir durumdur, güzeller güzeli olarak bilinen barbie güzellik makyajı bile makyaj mutlaka şarttır.

Okumaya devam et

Barbie İp Atlama – Hız Gerektiren Bir Barbie Oyunu!

İp atlayarak kazanacağınız bir barbie oyunu oynamak ister misiniz? Öyle ise bu oyun tam size göre!Barbie İp Atlama

İp atlamak geçmişten şimdiye kadar hala oynanan bir oyun haline gelmiştir. Çok eski yıllar bulunan bu oyun elbetteki en çok küçük kızlar tarafından oynanmaktadır. İp atlama oyunlar belli süreçler boyunca şekilde değiştirmiş ve bir çok oyunun alt yapısını oluşturmuştur. Şuan için küçük kızların oynadığı birbirinden farklı bir çok ip atlama oyunu bulunmaktadır. İp atlama oyunu tek başına da oynanabilen bir oyun olsa bile özellikle toplu bir şekilde oynandığı zaman daha büyük bir keyif vermektedir. Fazlaca küçük kız bir araya geldiği zaman bu oyunun oynanması oldukça doğru bir tercihtir.

Küçük, büyük herkes hala piknik, bir araya gelme gibi programlarda ip atlamaktadır. İp atlamak tabiki sadece eğlence amaçlı bir eylem değildir. Aynı zamanda ip atlamayı bir spor programı olarak da kullanan kişi bir hayli fazladır. İp atlamanın sağlığa ve vücut kaslarına çok iyi geldiği tartışılmaz bir gerçektir. Hatta gün içinde ip atlamak alışkanlık haline getirildiğinde bu daha sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayacaktır. Sitemizde barbie oyunları kategorisine yeni eklenen harika bir ip atlama oyununda sizde keyif alabilirsiniz. Bu ip atlama oyundan bir hayli hızlı olmanız gerekmektedir. Hızlı olmanızın yanı sıra tabiki mantıklı bir şekilde hareket etmenizde gereklidir. Yapılan ufak bir hata da oyunu kaybedebilirsiniz. Okumaya devam et

Barbie Saç Kesimi – Harika Bir Tasarımcı Olabilirsiniz!

Bir barbie oyunu içinde tasarımcı olmak ister misiniz? Bu oyun sandığınızdan daha profesyonel!Barbie Saç Kesimi

Her barbie oyunları içinde olduğu gibi bu oyunda da sizleri harika bir macera bekliyor. Fakat bu kez standart bir barbie oyunu gibi heyecanlar değil, daha büyük heyecanlar sizleri bekliyor! Bu oyunda bir barbie için bakım yapacak, onun saçları ile ilgili her şeyi belirleyeceksiniz. Oyuna ilk girdiğinizde 7 dilden birini seçerek continue butonuna basmalısınız. Daha sonrasında karşınıza bir yükleme paneli çıkacaktır ve oyun kısa bir süre içinde yüklenecektir. Yükleme işlemi bittikten sonra tekrar continue butonuna ve ardından play butonuna basmalısınız.

Bu kısımlar geçtikten sonra artık bakım yapmaya hazır bir haldesiniz. Karşınıza saçları dağınık bir şekilde barbie karakteri çıkacaktır. Oyunun sol panelinde barbie’nin saçlarıyla ilgili farklı tasarımlar yapabilmeniz için 6 araç bulunmaktadır. İlk araç karakterin saçlarını istediğiniz yerlere doğru çekebilmenizi sağlayacaktır. Tarağı seçtikten sonra saçın istediğiniz bölgesinde farenizin sol  tuşunu basılı tutarak o saça istediğiniz yöne doğru kıvrım verebilirsiniz. Barbie saç kesimi oyununda ikinci araç olan fön çekmeyi ise yine aynı şekilde kullanarak saça topu bir şekil verebilirsiniz. Hemen altında bulunan makasla saçın istediğiniz bölgesini kırpabilirsiniz. Saça farenin sol tuşu ile basılı tutarak bir kesme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken şey kesmek istediğiniz bölgede kesilecek yerin şeklini çizmektir.

Okumaya devam et

Ev Temizleme – Ayrıntılı Bir Temizlik Yapmalısınız!

Temizlik konusunda başarılı olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Öyleyse bu oyun tam size göre!Ev Temizleme

Şartlar ne olursa olsun herkes temizlik konusunda başarılı olduğunu düşünür. Tabiki burada söz konusu olan şey farklı yerlerde temizlik yapmak anlamını taşımıyor, herkes ev temizleme amacında iddiasını sürdürüyor.  Ev temizleme her ne kadar yorucu ve bitkin düşürücü olsa bile mutlak suretle gerekiyor. Peki temizlik yaparken önemli olan şey nedir? Evin sadece doğru bir görünümde olması mıdır? Bizlerce öyle değildir, eğer temizlik yapıldıysa mutlaka en küçük ayrıntıya bile dikkat edilmelidir. Her yerin temiz olduğundan emin olunmalı, en küçük ayrıntı da hesaplanmalıdır. Aksi halde yapılan temizliğin hiç bir anlamı olmadığı gibi kişi yorulmasıyla kalacaktır.

Temizlik yaptığınız her yeri tamamen temizlediğinizden eminseniz kaygılanmanıza gerek yok. Tabiki evin her tarafını temizleyebilmeniz mümkün değil ancak düşünmeniz gereken şey; insanların temas halinde olabileceği belki bir kez bile yanlışlıkla dokunabileceği yerin bile temiz olmasıdır. Beceri ve güç gerektiren bu ayrıntılı temizlik her zaman, herkes tarafından makbul sayılmıştır. Genellikle bayanların ağırlıklı olarak yaptığı temizliği bir oyun olarak da oynamak çok eğlenceli olmaz mıydı? Söylediğimiz gibi bu oyunda en küçük ayrıntıları bile hesaplamalı ve bu şekilde bölümleri tamamlamalısınız. Yoksa yapmış olduğunuz temizlik başarılı kabul edilmeyecektir.

Okumaya devam et