Etiket arşivi: battlefield

Battlefield 4 – İlk Oynanış Videosu

battlefield-4

Battlefield 4 ilk oynanış videosunu gerçekleştirmiş olan Turuncu Levye’nin videosunu sizlere aktararak oyuncuların oyun hakkındaki görüşlerini de sizlere yazalım istedik. Uzun bir bekleyişin ardından gelen Battlefield 4’ün oldukça muhteşem bir yapıya sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Videoda izleyeceğiniz üzere 8 dakikalık bir oynayış olarak göreceksiniz. Grafik yapısı olarak fazla bir değişikliğin gerçekleştirilmesi beklenmese de, oyun içerisinde oldukça güzel gelişimlerin olduğunu görüyoruz. Bu nedenle yeni nesil oldukça güzel bir görünüme sahip savaş oyunu oynama imkanına sahip oluyorsunuz. Video içerisinde Xbox 360 içerisinde oynanılan bu oyunun bilgisayar ortamında oynanma biçimlerinin ve tarzlarının farklı olduğunu göreceksiniz.

Okumaya devam et

Bad Company 2: Vietnam

Birçok oyun sever tarafından Modern Warfare 2‘den daha iyi bir oyun olarak gözüken Battlefield: Bad Company 2 (BBC2) her oyuncunun hayalini gerçekleştiriyor. Oyunun tüm hikayesini istediğiniz gibi yönlendirebilmeniz, çevrenizdeki eşyaların kullanılabilir oluşu, ağır askeri araç ve silahları oyunun gidişatına göre seçebilmeniz tam bir taktik esnekliği sağlıyor. BBC2 çok oyunculu bir oyun olduğundan gündemi meşgul etmese de oyundan zevk alanlar için bir vazgeçilmez halini aldı. Şimdiler de ise 1960’lı yılların en kanlı savaşı olarak kabul edilen Vietnam Savaşı’nı tüm gerçekçiliğiyle ‘Bad Company 2: Vietnam‘ adı altında bilgisayarınıza geliyor.

Bad Company 2: Vietnam, bir yenileme paketi olmasına karşı temel olarak oyundaki tüm haritalar ve silahlar değişiyor. 60’lı yıllarda kullanılan araçlar, silahlar, müzikler ve o yıllara ait ekran görüntüleriyle tam bir genişleme paketi olmuş. Bu paketi kullanabilmeniz için ilk önce orijinal oyunu kurmalısınız.

BBC2: Vietnam‘ın en güzel özelliklerinden biri ise tıpkı GTA serisinde olduğu gibi radyo yayınlarına önem verilmiş. Geliştirme paketini kurduğunuzda tam 49 lisanslı müzikte aynı anda yükleniyor. 60’lı yılların havasını tamamen yansıtan 49 müzik mevcut oluyor böylece.
Okumaya devam et