Etiket arşivi: beceri oyunu

Swing Copters – En Zor Oyun

Swing Copters

 

Flappy Bird oyunun yapımcısı tarafından geliştirilmiş olan Swing Copters oldukça zor bir oyun olduğundan dolayı Flappy Bird oyunlarından daha fazla zor olduğunu idda eden oyuncularımız olmuştur. Oldukça sinir bozucu bir oyun olduğundan dolayı oyuna katıldığınızda bir çok engeller ve tuzakları karşınıza alarak onlara karşı mücadele vereceksiniz. Küçük bir helikopter ile engelleri aşabilmek için çok hızlı refleks kullanmalısınız. Yetenek Oyunlarımız içerisinde bulunmakta olan oyunun videosunu sizleri için www.oyunkolu.com ekibi olarak hazırladık ve sizlerin oyun hakkında bilgi almanıza yardımcı olduk. Aşağıda izleyecek olduğunuz videonun içerisinde oynadığımız oyunu izleyerek kendiniz oynarken örnek alarak oynayabilirsiniz.

Okumaya devam et

Altın Avcısı – Altın Toplayarak Yükselin

Altınız bir çoğumuz hep maddiyattan ibaret olarak bildik, peki altını eğlenceli bir amaçta kullanmak ister misiniz? İşte yine harika bir oyun ile sizlerleyiz..Altın Avcısı

Seviye atlamalı beceri isteyen altın avcısı oyunun da aslında mantığı öğrendikten sonra her şey çok kolay olacak. Altınları hızlı bir şekilde toplayarak seviyeleri atlayabilirsiniz. Yaşlı ve tonton bir amca kancanın başında bekliyor olacak ve sizde onu dikkatli bir şekilde yöneteceksiniz. Altta bekleyen altınlara doğru kancayı fırlatmanız gerekmektedir. Altınlar ağırlığına göre hızlı ya da yavaşça yukarı doğru çekilecektir. Büyük altınlar elbette ki daha fazla para ediyor. Bu nedenle büyük altınları daha çok toplarsanız seviyeleri daha hızlı atlayabilirsiniz. Fakat önemli olan bir şey daha var ki alt kısımda sadece altınlar değil aynı zamanda da taşlar da yer alıyor. Büyük taşlara kanca denk gelir ise yok denecek kadar az altın kazanırsınız birde çekilmesi zor olduğundan süreniz de gidecek.

Tabiki taşları aldığınız zaman onları çekmekle uğraşmadan kurtulmanız da mümkündür. Bunun için sadece biraz bütçeye ihtiyacınız var, bölüm bittikten sonra karşınıza beş eleman çıkacaktır. İlk eleman dinamit oyunda kancaya istemediğiniz halde takılan şeylerden patlatarak kurtulmanızı sağlayacaktır. İkincisi ise enerji küpüdür, daha güçlü olmanızı ve kancanın ucundaki her ne olursa olsun daha hızlı bir şekilde yukarı çekmenizi sağlayacaktır. Üçüncü yoncadır ve bildiğimiz gibi yonca şansın simgesidir. Oyunda da aynı göreve yaramaktadır.

Okumaya devam et