Etiket arşivi: ben 10

Yeni Oyunlar – En Yeni ve En Güzel Oyunlar

Yeni Oyunlar

 

Tüm dünya tarafından çok sevilmekte olan Çizgi Film Kahramanları bir çok tv kanalı ve oyunları ile siz oyuncularımızın karşısına çıkarak güzel zaman geçirmenize ve hatta sizlerin hayatındaki bazı değişikliklere yardımcı olmuşlardır. Yeni Oyunlar ile sitemiz içerisinde sizleri karşılayarak tüm karakterlerimizin eğlenceli oyunlarını sizler ile paylaşıyor ve onlardan hiç ayrı kalmamanız için sürekli olarak çeşitli tarzlara sahip olan oyunları takipçilerimizin karşısına çıkarmaktayız. Mario, Ben 10, Örümcek Adam, Gumball ve Darwin, Scooby Doo ve Arkadaşları, Barbie Kung Fu Panda, Tom ve Jerry, Bugs Bunny, Duffy Duck, Tweety ve Sylvester ve bir çok kahraman ile sitemizdeki oyuncularımıza yıllardır hizmet verdiğimiz gibi Yeni Oyunlar kategorimizde de hizmetimize devam edeceğiz.

Okumaya devam et

Ben 10 Zombi Günü – Ben 10 ve Düşman Zombiler

Sürekli yeni maceralar peşinde koşan ben 10 bu kezde farklı bir macera için sizleri bekliyor. Bu macerada ben 10 karakterine yardım etmek ister misiniz?Ben 10 Zombi Günü

Eğer güncel çizgi filmleri ve oyunlar platformlarını takip ediyorsanız mutlaka sizde ben 10 karakterini tanıyorsunuzdur. Sürekli yeni oyunları çıkan ben 10 karakteri gerçekten kendi kitlesini oluşturmuş ve oyunları gerçekten dikkat çekmeyi başarmıştır. Ben 10 oyunlarının bu kadar dikkat çekiyor olmasının en büyük nedenini bizler oyunun ilerlemeli yapıdan oluşmasına bağlıyor. Ben 10 karakterinin olduğu neredeyse tüm oyunlar sizlere bir şey vermekte en azından emeğinizin karşılığını puan anlamında göstermektedir. Bu sayede oyuncular oyun içinde nereye kadar gelebildiklerini ve ne kadar başarılı olabildiklerinin farkına varabilmektelerdir.

Ben 10 oyunları aynı zamanda sadece ben 10 karakterinin baş rolde bulunduğu oyunlar değildir. Bildiğimiz üzere ben 10 içinde birden fazla yaratık ve yardımcı karakter bulunmaktadır. Bu yeni çıkan oyunlarda ise oyundan herhangi bir yaratık yada  oyun yardımcısı baş kahraman olabilmektedir. Bu da ben 10 içinden tüm karakter severleri için çok daha eğlenceli bir oyun ortamı yaratabilmektedir. Oyun oynamak isteyen kişilerin macera oyunlarında ilk tercihi ben 10 olmalıdır.

Okumaya devam et

Ben 10 Doktor Animo – Yeni bir macera başlıyor

Bir çok gencin, çocuğun gözdesi ben 10 yeni bir macera ile karşınızda. Bilgisayara kurulu bir oyundan farkı olmayan bu macerada yerinizi almak istemez misiniz?Doktor Animo

Ben 10 bu kez de doktor animo olarak kendisini gösteriyor. Bölüm ilerlemeli bu macerada sizlerde çok eğleneceksiniz. Oyuna başladığınızda ben 10 normal haliyle bulunuyor fakat bundan sonra bir şeyleri değiştirmek sizin elinizde. Ben 10  bu oyunda birbirinden farklı karaktere dönüşebiliyor. Bu karakterler elbette sadece fiziki bir değişimden ibaret değil, bunun dışında gösterdiği işlevler de sizleri çok şaşırtacak! Oyundan normal ben 10 karakterinden farklı olarak 4 karakter daha bulunuyor. Bu karakterlere dilediğiniz zaman bürünebilirsiniz fakat yeri ve zamanı çok önemlidir. Aksi halde karakterler hiç bir işe yaramayacaktır.

Oyun karakterlerini kullanabilmek için z tuşuna basılı tutarak yön tuşundan herhangi birine basarak istediğiniz karakteri seçebilirsiniz. Peki bu karakterler ne işe yarıyor? Sol yön oku kısmında bulunan ağaç adam karakteri zıplama özelliğine sahip değil, yani yukarı ok tuşuna bastığınızda zıplamayacaktır. O karakteri sadece dallar ile dolu bir yol da kullanabilirsiniz. Dalların olduğu yönde yukarı tuşuna bastığınızda onlara doğru sarmaşık yollayacaktır. Üst ok kısmında bulunan karakter ise alev adamdır; volanlarla ve ateşlerle dolu bir yoldan geçerken bu karakteri aktif edebilirsiniz. Böylece sağlığınız azalmayacaktır ve karakter bir zarara uğramayacaktır.

Okumaya devam et

Beğeneceğiniz Ben 10 Oyunları

Küçük çocukların hayal dünyaları oldukça çok geniştir. Çocuklar devamlı eğlenmek ve eğlenceli vakitler geçirmek istler.  Çok büyük hayal dünyalarına sahip olan çocuklar daha çok sevdikleri çizgi filmleri izlemeyi ve flash oyunları oynamayı tercih eder. Özellikle çizgi filmler küçük çocuklar için oldukça eğlendirici olmakta. Ve çocuklar çizgi film temalarını ve karakterlerini severek eğlencelerine daha da eğlence katmaktadırlar. Çok geniş bir eğlence yapısına sahip olan çizgi filmleri çocuklar her gün takip ediyor. Çocuklar çizgi filmleri takip ettiği gibi aynı zamanda internet üzerinde bulunan flash oyunlarıda takip ediyorlar. İnternet üzerinde bulunan bütün oyunlar genellikle bütün çocukların ilgisini çekip beğenisini topluyor. Her gün birbirinden farklı ve eğlenceli oyunlar oyun sektörüne gelmekte. Sizlerde ister çizgi film izleyerek vakit geçirebilirsiniz ister flash oyun oynayarak hem vakit geçirebilir hem de eğlenebilirsiniz. Aslında çizgi filmleri ve flash oyunları tek çocuklar değil artık büyük insanlarda oynuyor. İnsanlar tarafından sevilerek izlenen ve aynı zamanda oynanan çizgi filmleri ve flash oyunlar birbirlerinin görevlerini tamamlamaktadır.

Şimdi sizlere pek çok flash oyunarının yer aldığ bir flash oyunlar alemini sizler tavsiye edeceğiz. Eğer sizlerde en yeni ve en güzel flash oyunları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu flash oyunları Oyunkolu.com‘dan oynayarak hem keyifli vakitler geçirebilirsiniz hem de ekranlarınızın karşısında eğlenebilirsiniz. Flash oyunlar aleminde her zaman en kaliteli ve en yeni flash oyunlar yer almakta. Bu flash oyunları insanlara oynatmayı sağlayarak bir yandan da insanları bu güzel oyunları oynatırken amacımız eğlendirmektir. Dev oyun sitemizde sadece çizgi filmlerden ben 10 oyunları mevcut değil. Aynı zamanda dora oyunları, kayu oyunları, scooby doo oyunları gibi bir çok çizgi film oyunları yer almaktadır sitemizde. Bu oyunları insanlar oynayarak oldukça keyif almaktadırlar.

Burdan yola çıkarak bütün flash oyunlara ve daha fazlasına sizlerde erişmek istiyorsanız internet aleminde en büyük oyun sitelerinden biri olan Oyun Kolu’nu ziyaret ederek birbirinden güzel ve kaliteli bütün flash oyunlara bedava erişebilirsiniz. Sizlerde fazla geç kalmadan sitemizde bulunan flash oyunları oynamalısınız hemde ben 10 oyunlarını oynayarak flash oyunarı oynamanın zevkini çıkarabilirsiniz.

Ben 10 Çamur Ateş

Ben 10 Çamur Ateş

Ben 10 oyunlarını takip eden kahraman Ben 10 hayranları için yapılan bir Ben 10 oyunudur. Ben 10 Çamur Savaşı oyununda kötü uzaylılarla savaşan Ben 10’e yardım etmeli ve çamur yatağı dolmadan bütün çamuru düşmanlarının üzerine atmalısınız. Okumaya devam et

Ben 10 Alien Force

Ben 10 Alien ForceGüçlü kahramanımız Ben 10 artık 15 yaşındadır.

Büyükbaba Max kaybolur ve onu aramak için tekrar Omnitrix‘i koluna takar. 5 yıldır kullanmadığı Omnitrixte değişiklikler farkeder.

Omnitrix kendini yenilemiş ve Ben 10’in değişebileceği uzaylı sayısı artmıştır. Omnitrix‘deki bu olumlu gelişimle beraber düşman sayısı da yükselmiştir.

Yüksek Irk, Sonsuz Şövalyeler ve DNAliens ismindeki yeni kötüler Omnitrix‘in peşindedir. Ben 10 ise Omnitrix‘i korumalı aynı zamanda yeni uzaylıların güçlerini öğrenmelidir. Yeni uzaylıların gücünü öğrenirken aynı zamanda düşmanlarla savaşmak zorunda kalır. Bu durum Ben 10 için can sıkıcı olsada arkadaşlarını eğlendiriyor.

Okumaya devam et

Sevilen 2 Çizgi Film

Çocuk kanallarının sayısının artmasıyla birçok yabancı çizgi filmin türkçe dublaj versiyonu ekranlardaki yerini aldı. Özellikle Ben 10 ve Bakugan çizgi filmleri büyük ilgi görmekte. Her iki çizgi filminde birçok flash oyunu var. Ayrıca kaçırdığınız bölümleri çizgi film izleme sitesinde bulabilirsiniz.

Gerçek adı Ben Tennyson olan karakteri konu alan Ben 10 çizgi filmi, uzaylılar ile Ben 10 arasındaki savaşı anlatır. Büyükbaba Max ve kuzen Gwen ile gidilen yaz kampında Ben Ten bir saat bulur. Omnitrix adı verilen bu saat evrendeki en güçlü silah olup, ona sahip olmak isteyen birçok uzaylı vardır. Ben 10 macerası böyle başlar ve birbirinden heyecanlı bölümlerle devam eder. Her bölümde özellikleri farklı uzaylılar dünyaya gelir, Omnitrix‘e sahip olabilmek için savaşırlar.
Okumaya devam et

Ben 10 Mania Türkiye Etkinlikleri

Ben 10 mu olmak istiyorsun?
Televizyona çıkmak ister misin?
O zaman bu eğlenceyi kaçırma: Ben 10 Mania!

Ne Yapman Gerekiyor?
Aşağıda hangi şehirde ne zaman olacağı yazıyor. Bu etkinliklerden birine gelmelisin. Etkinlikler sırasında hem Ben 10’u daha detaylı tanıtacağız hem de seni Ben 10 görünümünde kameraya kayıt edeceğiz.

Daha sonra 30 finalist çocuk için www.ben10imben.com sitesinde oylama yapacağız ve sonunda biri Ben 10 karakterlerine dönüşmüş olarak ekranda gösterilecek.

Ben 10 Mania hangi şehirde ne zaman yapılacak?
Okumaya devam et