Etiket arşivi: ben 10 doktor animo

Ben 10 Doktor Animo – Yeni bir macera başlıyor

Bir çok gencin, çocuğun gözdesi ben 10 yeni bir macera ile karşınızda. Bilgisayara kurulu bir oyundan farkı olmayan bu macerada yerinizi almak istemez misiniz?Doktor Animo

Ben 10 bu kez de doktor animo olarak kendisini gösteriyor. Bölüm ilerlemeli bu macerada sizlerde çok eğleneceksiniz. Oyuna başladığınızda ben 10 normal haliyle bulunuyor fakat bundan sonra bir şeyleri değiştirmek sizin elinizde. Ben 10  bu oyunda birbirinden farklı karaktere dönüşebiliyor. Bu karakterler elbette sadece fiziki bir değişimden ibaret değil, bunun dışında gösterdiği işlevler de sizleri çok şaşırtacak! Oyundan normal ben 10 karakterinden farklı olarak 4 karakter daha bulunuyor. Bu karakterlere dilediğiniz zaman bürünebilirsiniz fakat yeri ve zamanı çok önemlidir. Aksi halde karakterler hiç bir işe yaramayacaktır.

Oyun karakterlerini kullanabilmek için z tuşuna basılı tutarak yön tuşundan herhangi birine basarak istediğiniz karakteri seçebilirsiniz. Peki bu karakterler ne işe yarıyor? Sol yön oku kısmında bulunan ağaç adam karakteri zıplama özelliğine sahip değil, yani yukarı ok tuşuna bastığınızda zıplamayacaktır. O karakteri sadece dallar ile dolu bir yol da kullanabilirsiniz. Dalların olduğu yönde yukarı tuşuna bastığınızda onlara doğru sarmaşık yollayacaktır. Üst ok kısmında bulunan karakter ise alev adamdır; volanlarla ve ateşlerle dolu bir yoldan geçerken bu karakteri aktif edebilirsiniz. Böylece sağlığınız azalmayacaktır ve karakter bir zarara uğramayacaktır.

Okumaya devam et