Etiket arşivi: ben 10 oyunları

Ben 10 ile Rook – Bu Görevde Yalnız Değilsiniz!

Harika bir ben 10 macerası daha sizleri bekliyor. Ancak bu görevde yalnız olmayacaksınız!Ben 10 ile Rook

Ben 10 oyunları her geçen gün gelişmeye ve yapısını değiştirmeye devam ediyor. Oyun sektöründe ki ben 10 oyunları durumuna baktığımızda ilk oyunlar ile şimdiki oyunlar arasında çok fark olduğunu görebiliyoruz. Ancak bu noktada sadece oyun sektörünün gelişmesi değil oyunun ciddiyeti de önem arz ediyor. Grafiksel yönden çok iyi oyunların ortaya çıktığını görebilmekteyiz fakat ilk ben 10 oyunları istenildiği gibi üst düzeyde grafiksel yapılara sahip değildi. Normal, sıradan oyunlar gibi görünmekteydi ve oyunlarda sadece ben 10 karakteri bulunmaktaydı. Fakat durum şuan durum hiçte bu şekilde değil. Ben 10 oyunları her geçen gün gelişmeye ve değişmeye devam ediyor.

Oyun yapımcıları kişiler ben 10 oyunlarının bir hayli popüler hali gelmiş olduğunu anlamış olacaklar ki her yeni ben 10 oyunu üretiminde biraz daha değişiklik ve kalite katarak oyunlar yaptılar. Bu hem oyun oynayanlar hemde ben 10’u yakından takip edenler için iyi bir gelişme oldu. Ben 10 oyunları sürekli olarak oynanmaya devam ettiği için bir süre sonra oyunlar sıkıcı bir hale gelmiş olabilir fakat yeni oyunlarda ben 10’un yanına yeni arkadaşlar ve savaşmasına yardımcı olabilmek için yeni kişiler ekleniyor. Tabiki bir çok oyun bunu tek başına bir yardımcı olarak sunmuyor aynı zamanda iki kişilik oynayabilmekte mümkün halde gibi görünüyor.

Okumaya devam et

Ben 10 Zombozo – İlerlemek Sizin Elinizde

Yeni bir ben 10 oyunu ve yeni bir heyecan sizlerle. Bu oyunda önemli olan doğru bir şekilde ilerlemeniz!Ben 10 Zombozo

Eğer oyunları yakından takip ediyorsanız sizlerde Ben 10’un ne derece eğlenceli bir oyun ve çizgi film karakteri olduğunu biliyorsunuzdur. Bir çok çocuğun  en büyük eğlencesi olan ben 10 oyunları hala kaldığı yerden başarılı bir şekilde devam etmektedir. Normal oyunlar gibi pek standart bir halde olmadığından her versiyonu çok sevilen ben 10 oyunları, orantılı bir şekilde kitlesini de genişletmektedir. Her ben 10 oyunun birbirinden farklı hikayesi bulunduğundan bu oyunlar içinde sıkılmanız ya da bunalmanız söz konusu bile olmayacaktır. Eğer bu oyunlarda sizde yeteri kadar eğlenmek istiyorsanız önce başarının yollarını kollamalısınız.

Genellikle ben 10 oyunları arasından en çok uzak yüklü olan ve yaratıklarla dolu oyunlar tercih edilmektedir. Her ne kadar korkunç tiplemeler yer alıyor olsa da bu oyunlar vazgeçilmez olanlardır. Bu oyunların en büyük özelliği ise doğru bir şekilde güç kullanıldığından ne kadar fazla düşman olursa olsun galip gelebilmenin mümkün olmasıdır. Kolay bir şeyden bahsetmiyoruz elbette, bunu  yapabilmek için iyi bir stratejiye sahip olmak ve nasıl ilerleyeceğini bilmek gerekmektedir.  Bir düşmanı öldürürken diğer düşmanın neresine ateş edebileceğini bile ani olarak hesaplamalısınız. Bunlara dikkat etiğinizde kazanmak sizler için hiç zor olmayacak hatta tam aksine kolay bir hal alıp eğlendirecektir.

Okumaya devam et

Ben 10 Pul Kanat – Yepyeni bir macera!

Yeni ve farklı bir ben 10 macerası sizleri bekliyor! Bu macerada farklı bir karaktere dönüşeceksiniz!Ben 10 Pul Kanat

Sık sık karşınıza çıkabilmesi mümkün olan ben 10 karakteri son zamanlarda en çok oyunlar içinde karşımıza çıkabiliyor. Ben 10 karakteri ilk olarak çizgi filmlerde ve çizgi romanlarda görülen bir karakterdi. Her çizgi film karakteri gibi olduğu haliyle kalabilirdi ve hiç bir şekilde yayılması mümkün olmayabilirdi. Fakat bu ben 10 hiç tahmin edilemeyecek bir şekilde popüler bir hal aldı, kendini çok daha büyük kitlelere yansıttı. Ben 10 karakteri çizgi film ve çizgi romanlardan sonra oyuncakları üretilmeye başlayan bir karakterdir. Birbirinden farklı oyuncakları ve kırtasiye sarf malzemeleri ile bir çok çocuk tarafından tercih edilmiştir.

Peki yüzlerce hatta binlerce çizgi film karakteri bulunduğu halde ben 10 karakterinin bu kadar popüler olması neredeyse her çocuk tarafından tanınması nasıl başarıldı. Ben 10 karakteri yapımından sonra böyle bir şeyin yapımcılar tarafından bile tahmin edildiğini ummuyoruz. Ancak ben 10 karakterinin bu kadar ünlü olmasının sebebini özel güçlerine bağlı sayıyoruz. Birbirinden farklı özel güçleri bulunan ve her gücünün farklı düşmanı öldürmek için işe yaraması özellikle çocuklar için çok çekici gelmiş ve ben 10 çok sevilmiştir. Ben 10 oyunları da aynı şekilde ben 10 çizgi filmi kadar popülerlik kazanmış böylece bir çok kişi tarafından oynanmıştır. Ancak bu kadar uzun süreler boyunca tek bir karakter ile bu süreci devam ettirmek mümkün olmayacaktır. Bu nedenle farklı karakterleri öne sürmek ben 10’nun popülerliğini korumasını sağlayacaktır.

Okumaya devam et

Ben 10 Tehlike Noktası – Maceraya Hazır Olun!

Ben 10 karakterini zorlu bir macerada yönetmek size kalmış durumda. İlerleyin ve kazanın!Ben 10 Tehlike Noktası

Ben 10 oyunları her zaman için bir çok çocuk ve genç tarafından eğlenceli bulunmuştur. Öyle ki  ben 10 karakteri ile alakalı olarak bir çok okul sarf malzemesi ve genç odası eşyaları yoğun isteklerle satın alınmakta, hızlı bir şekilde tüketilmektedir. Ben 10 karakteri kısa bir süre içinde kitlesini çok yüksek rakamlara taşımış ve hiç kaybetmeden bu şekilde devam ettirmiştir. Oldukça eğlenceli bir karakter gibi görünen ben 10’un elbetteki en çok dikkat çeken yanı hiç bitmeyen ve hep galip gelmesini sağlayan eşsiz gücüdür. Bir çok ben 10 hayranı, ben 10 gibi güçlü ve çevik olabilmek istemektedir.

Ben 10 karakterinin bu popüleritesi ilk zamanlarda çizgi film iken başlamıştır. Ben 10 karakteri henüz yeni yeni oluşturulduğunda bu karakter bir çizgi film olarak ekranlarda görünüyor ve çok seviliyordu. Sonrasında ise çok sevildiği anlaşılan ben 10 oyunlar içinde kullanılmaya başlandı. Ben 10 oyunları tamamen çizgi filmlerinden esinlenerek yapıldığından çok dikkat çekici sayılıyor ve sürekli olarak oynanıyor. Çizgi filminde meydana gelen bir aksiyon oyun olarak yapıldığında o aksiyona katılmak isteyen herkes o oyunu tercih ediyor. Ben 10 oyunları içinde her zaman çizgi filmde bulunan karakterler, düşmanlar, silahlar ve haritalar yer alıyor. Bu nedenle bu oyunlardan bıkmak mümkün değil! Eğer ben 10 oyunlarını sizde seviyorsanız harika bir oyunla yine sizler ile beraberiz.

Okumaya devam et

Ben 10 Doktor Animo – Yeni bir macera başlıyor

Bir çok gencin, çocuğun gözdesi ben 10 yeni bir macera ile karşınızda. Bilgisayara kurulu bir oyundan farkı olmayan bu macerada yerinizi almak istemez misiniz?Doktor Animo

Ben 10 bu kez de doktor animo olarak kendisini gösteriyor. Bölüm ilerlemeli bu macerada sizlerde çok eğleneceksiniz. Oyuna başladığınızda ben 10 normal haliyle bulunuyor fakat bundan sonra bir şeyleri değiştirmek sizin elinizde. Ben 10  bu oyunda birbirinden farklı karaktere dönüşebiliyor. Bu karakterler elbette sadece fiziki bir değişimden ibaret değil, bunun dışında gösterdiği işlevler de sizleri çok şaşırtacak! Oyundan normal ben 10 karakterinden farklı olarak 4 karakter daha bulunuyor. Bu karakterlere dilediğiniz zaman bürünebilirsiniz fakat yeri ve zamanı çok önemlidir. Aksi halde karakterler hiç bir işe yaramayacaktır.

Oyun karakterlerini kullanabilmek için z tuşuna basılı tutarak yön tuşundan herhangi birine basarak istediğiniz karakteri seçebilirsiniz. Peki bu karakterler ne işe yarıyor? Sol yön oku kısmında bulunan ağaç adam karakteri zıplama özelliğine sahip değil, yani yukarı ok tuşuna bastığınızda zıplamayacaktır. O karakteri sadece dallar ile dolu bir yol da kullanabilirsiniz. Dalların olduğu yönde yukarı tuşuna bastığınızda onlara doğru sarmaşık yollayacaktır. Üst ok kısmında bulunan karakter ise alev adamdır; volanlarla ve ateşlerle dolu bir yoldan geçerken bu karakteri aktif edebilirsiniz. Böylece sağlığınız azalmayacaktır ve karakter bir zarara uğramayacaktır.

Okumaya devam et

2010 Yılında Sevilen Flash Oyunlar


2010 yılı içerisinde Oyunkolu.com üzerinde oynanan en güzel oyunlar ve en çok oynanan kategorileri bu konuda bulabilirsiniz.