Etiket arşivi: ben 10 oyunu

Ben 10 Takım Gücü – Eşsiz Takımız İle Kazanın!

Yeni bir ben 10 macerası sizi bekliyor ancak bu kez yalnız değilsiniz!Ben 10 Takım Gücü

Oyun ve durum ne olursa olsun her zaman yalnız olmak yerine bir takım ruhu içinde olmak çok daha avantajlıdır. Takım ruhunun bir işte başarılı olunabilmesi için ciddi anlamda yararlı olduğu, kesin ve değiştirilemez bir yargıdır. Özellikle oyunlar içinde çok önemli olan takım ruhu hiç bir zaman yerini kaybetmemiştir. Bir kişi ne kadar başarılı olursa olsun, tek başına ekipteki her kişiden daha güçlü olduğunu düşünse de bir ekip ile karşı karşıya geldiğinde yenilebilme ihtimali bir hayli yüksektir. Bu sebepten ötürü bir takım ile bazı şeylere katılmak çok daha yararlı bir yaklaşım olacaktır.

Peki takım ruhunun bu kadar yararlı ve avantajlı olmasının sebebi nedir? Takım ruhu öncelikle psikolojik olarak bireyleri kazanmaya hazırlamaktadır. Tek başına olan bir kişinin yapabileceği şeyler kendi çapında bellidir. Fakat bir grup yada takım ile katılındığında her zaman için daha iyi sonuçlar elde edebilmek mümkündür. Takım ruhu ilk noktada psikolojik olarak kişiyi kazanmaya şartlandırmaktadır. Takım ile beraber olduğunda bir yarış vermekte olan kişinin kaygıları biraz daha fazla azalacak ve böylece kişi yapmış olduğu bu rekabetli duruma ya da oyuna çok daha iyi bir konsantre olabilecektir.

Okumaya devam et

Ben 10 Silahlı Motor – Engelleri savaşarak geçin

Ben 10 yeni bir macerasında sizleri yardım etmeniz için bekliyor, ona yardımcı olmak ister misiniz? Hız ve savaş dolu bir oyun olacak!Ben 10 motor

Sürekli yenilenen ben 10 oyunları her geçen gün daha popüler bir hal alıyor. Ben 10 oyunları geçtiğimiz günlerde sadece ben 10 karakterlerinin yeni maceralarına yer veriyordu fakat bu kez artık oyunların yapısı bir daha esneklik ve çeşitlilik göstermeye başladı. Ben 10 oyunlarında bu kez ben 10 kendi kimliği ile yeni maceralara ve yeni ortamlara doğru yol alıyor. Sizlere siz bu noktada ona yardım etmek düşüyor. Eğer ben 10 oyunları seven biriyseniz sizde mutlaka ki bu yeni çıkan oyunları seveceksiniz. Fakat bu oyunlar diğer oyunlara oranla bir daha zor olacaktır.

Ben 10 oyunları içinde şüphesiz her oyun eğlenceli ve macera dolu olarak bilinmektedir. Bu oyunların bu kadar popüler olmasını sağlayan her şey ise ben 10 oyunlarının diğer oyunlardan farklı olarak her yeni versiyonuna farklı konsepti kapsamasıdır. Artık bir çok kişi bilgisayar başına oturduğunda direkt herhangi bir ben 10 oyununu açmakta ve macerada kendini göstermektedir. Ben 10 oyunları normal oyunlar gibi kısa bir süre içinde bitmediğinden uzun bir süre zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Ben 10 oyunlarının sürekli devam etmesinden sonra sitemizde yeni yer alan bir oyunda sizlerle beraberiz. Bu oyunda sizler için diğer oyunlar kadar heyecan verici olacaktır.

Okumaya devam et

Ben 10 Alien Force – Ben 10 ve Yeni Macerası

Her zaman farklı maceralardan karşımıza çıkan ben 10 karakteri bu kez de bir ailen olarak karşımızda. Tabiki bu macera da yer almak da sizlere düşüyor.Ben 10 Alien Force

Ben 10 karakterinin ne kadar popüler bir hale geldiğinizi eminiz ki sizlerde biliyorsunuz. Yaklaşık iki sene önce ilk kez aramıza katılan ben 10 gerçekten her alanda ses getirmeyi başardı. Ben 10 oyuncakları, kırtasiyelik eşyaları, oyunları hatta giysileri de çok kişi tarafından takip edilmeye başlandı. Ben 10 karakterinin bu kadar popüler bir hal almasının sebebinin üzerine elbette kesin bir yargı yürütebilmek mümkün değil fakat bizler bunun, tüm ben 10 oyunları için de bulunan her bir oyunun maceralar dolu olmasına bağlıyoruz.

Ben 10 oyunlarında sadece ben 10 karakterini görmüyoruz. Ben 10 çizgi filmlerinde görünen diğer düşman ya da yardımcı karakterleri de yöntem imkanına sahip olabiliyoruz. Bu nedenle her yeni çıkan ben 10 oyunu gerçekten hiç bir şekilde olduğu gibi kalmıyor ve yayılarak kendini oyun sektöründe gösteriyor. Ben 10 çizgi filmleri izleyiciyseniz eğer Ailen karakterini de mutlaka görmüşsünüzdür. Ateş atabilme özelliğine sahip olan ve bir hayli hızlı bir şekilde hareket edebilen bu karakter oyunlar için vazgeçilmezdir. Sizler için sunmuş olduğumuz bu oyunda da ben 10 karakteri yerine ailen karakterini kullanacaksınız.

Okumaya devam et

Psyphon Dönüşü – Ben 10 ve Yeni Macerası

Yakından tanıdığımız Ben 10 farklı bir macera ile yeniden karşımızda ve sizleri de bu maceraya bekliyor!Psyphon Dönüşü

Ben 10 oyunlarını eminiz ki biliyorsunuz. Kısa bir zaman içinde kendi kitlesini oluşturan ben 10 oyunları herkes tarafından hep eğlenceli bulunmuştur. Ben 10 oyunları oynarken istenilen zevki her zaman tatmışızdır. Sürekli farklı maceralarda karşımıza çıkaran bu karakteri bu kezde farklı bir macera da göreceğiz. Ancak bu oyun gerçekten diğer oyunlardan çok daha farklı bir yapıya sahiptir. Diğer ben 10 oyunları ne kadar güzel bir konsepte sahip olsa da görüntü kalitelerinin çok iyi boyutta olduğunu söylememiz mümkün değil. Fakat bu oyun ciddi anlamda normal bir bilgisayar oyununu aratmayacak kadar harika görüntü kalesine sahip.

Oyuna girdiğinizde sizde ne demek istediğimizi çok iyi anlayacaksınız. Oyunun yüklenmesi, kalitesinin yüksek olması nedeniyle internet hızınıza bağlı olarak biraz uzun sürebilmektedir. Fakat beklediğinize deyeceğine emin olabilirsiniz. Psyphon Dönüşü isimli bu ben 10 oyununda maalesef ben 10 karakteri ile savaşmayacaksınız. Fakat oyunda birbirinden farklı özelliklere sahip olan iki karakter bulunmaktadır. Kontrol tuşları ne kadar aynı olsa da iki karakterinde atak, yürüyüş özellikleri birbirinden farklıdır. Aynı zamanda oyunun imkanları da bir hayli iyidir, hızlı oyun durdurma özelliği ve hiç bir şekilde sayfa yenilmeden anasayfaya dönüş gibi özelliklere sahiptir.

Okumaya devam et

Ben 10 Çamur Ateş

Ben 10 Çamur Ateş

Ben 10 oyunlarını takip eden kahraman Ben 10 hayranları için yapılan bir Ben 10 oyunudur. Ben 10 Çamur Savaşı oyununda kötü uzaylılarla savaşan Ben 10’e yardım etmeli ve çamur yatağı dolmadan bütün çamuru düşmanlarının üzerine atmalısınız. Okumaya devam et