Etiket arşivi: ben 10 zombi öldürme oyunu

Ben 10 Zombi Günü – Ben 10 ve Düşman Zombiler

Sürekli yeni maceralar peşinde koşan ben 10 bu kezde farklı bir macera için sizleri bekliyor. Bu macerada ben 10 karakterine yardım etmek ister misiniz?Ben 10 Zombi Günü

Eğer güncel çizgi filmleri ve oyunlar platformlarını takip ediyorsanız mutlaka sizde ben 10 karakterini tanıyorsunuzdur. Sürekli yeni oyunları çıkan ben 10 karakteri gerçekten kendi kitlesini oluşturmuş ve oyunları gerçekten dikkat çekmeyi başarmıştır. Ben 10 oyunlarının bu kadar dikkat çekiyor olmasının en büyük nedenini bizler oyunun ilerlemeli yapıdan oluşmasına bağlıyor. Ben 10 karakterinin olduğu neredeyse tüm oyunlar sizlere bir şey vermekte en azından emeğinizin karşılığını puan anlamında göstermektedir. Bu sayede oyuncular oyun içinde nereye kadar gelebildiklerini ve ne kadar başarılı olabildiklerinin farkına varabilmektelerdir.

Ben 10 oyunları aynı zamanda sadece ben 10 karakterinin baş rolde bulunduğu oyunlar değildir. Bildiğimiz üzere ben 10 içinde birden fazla yaratık ve yardımcı karakter bulunmaktadır. Bu yeni çıkan oyunlarda ise oyundan herhangi bir yaratık yada  oyun yardımcısı baş kahraman olabilmektedir. Bu da ben 10 içinden tüm karakter severleri için çok daha eğlenceli bir oyun ortamı yaratabilmektedir. Oyun oynamak isteyen kişilerin macera oyunlarında ilk tercihi ben 10 olmalıdır.

Okumaya devam et