Etiket arşivi: bombacı korsan

Ne kadar iyi nişancısınız?

İyi bir nişancı olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? O zaman doğru yerdesiniz. Oyunkolu.com sitesinin en güzel Nişan Oyunları ile kendinizi deneyebilir ve çok eğlenebilirsiniz. Sizler için en güzel Nişan Oyunlarını seçip sitemize yüklemeye devam edicez. Oynarken en çok eğleneceğiniz bir nişan oyunları arasından bir kaç tanesini seçtik ve şimdi sizlere onlardan kısaca bahsedicez.

Sizlere bahsetmek istediğimiz ilk  nişan oyunu Bombacı Korsan oyunu. Oyunumuz hepimizin rahatlıkla oynayabiliceği türde bir oyundur. Gayet eğlenceli olan bu oyunumuzda bombacı bir korsanımız var. Oyuna play butonuna basarak başlıyoruz. Önümüze kısa bir bilgilendirme yazısı ve resim çıkacaktır. Skip butonuyla bilgiyi geçiyoruz ve oyun başlıyor. Yapmanız gereken mouseunuzu kullanarak düşmanlarınıza bomba atıp onlar öldürmek. 4. Bölümde karşınıza farklı bir bomba türü çıkacaktır. Bombayı attığınız yerde yaklaşık 5 saniye bekleyecek daha sonra patlayacaktır. Umarız oyunumuzu beğenirsiniz.

Bir sonraki oyunumuz Nişancı Red Kit oyunu. Çocukken hepimizin sevdiği çizgi filmlerdeki Red Kit şimdi bilgisayar ekranında. Oyunumuza play butonuna basarak başlıyoruz. Oyunumuzda yapmamız gereken Red Kit’i mouse ile yönlendirerek düşmanları vurmanız gerekiyor. Fakat göründüğü kadar kolay olmayacaktır. Önünüzdeki engeller işinizi zorlaştıracaktır. Ayrıca silahın nişan’ını öyle bir şekilde ayarlayarak ateş etmeniz gerekir ki mermi bir yerlere çarparak adamlara çarpıp onları öldürmeli. Biraz zor olsa da çok eğlenceli bir oyundur.

Diğer oyunumuz ise Meksikalı Nişancılar oyunudur. Oyuna play butonuna basarak başlıyoruz. Önünüze çıkan pencereden Level 1’i seçiyorsunuz ve oyun başlıyor. İlk bölümde karşınıza çıkan 3 meksikalıyı da vurmanız gerekiyor. Vurmak için 4 hakkınız var. Bulundukları yerleri yıkarak onları rahatlıkla öldürebilirsiniz. İsterseniz üst tarafta sağda bulunan ilk butondan oyunun sesini kapatabilir, ikinci butondan bölümü yeniden oynayabilir, üçüncü butondan menüye gidebilir ve son butondan diğer oyunlara göz atabilirsiniz. Bütün meksikalıları öldürüp bölümü bitirdiğinizde karşınıza çıkan pencereden ok tuşuna basarak bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

Dördüncü ve son oyunumuz ise Hayaletlerden Savunma oyunu. Oyuna önümüze ard arda çıkan play butonlarına basarak başlıyoruz. Oyun başlar başlamaz hayaletler eve doğru ilerlemeye başlayacaktır. Mouseunuzu onlara doğru yönelterek hızlıca ateş edin ve onları öldürün. Üzerlerindeki kırmızı ince çubukta ne kadar güçlerinin kaldığı belirtilmektedir. Eve varmadan onları öldürmelisiniz. Eve vardıklarında sizin gücünüzü azaltmaya başlayacaktır. Elinizden geldiğince hızlı olmalısınız. Bütün hayaletleri öldürdüğünüzde bölüm bitecektir. Karşınıza çıkan pencereden Let’s Go Next Wave butonuna basarak bir sonraki bölüme geçebilirsiniz.

Oyunkolu.com olarak elimizden geldiğince sizler için en güzel oyunları seçmeye çalışıyoruz. Umarım ki oyunlarımızı beğenirsiniz. Oyun Kolu ekibi olarak bütün ziyaretçilerimize iyi eğlenceler dileriz.