Etiket arşivi: bombom dünya kupası

Bombom Dünya Kupası

2012 yılının yaz tatiline yaklaştığımız son günlerde çocukların oyun oynamaya daha çok vakit harcadığının farkındasınızdır. Geçen yıl ilki düzenlenen Bombom Dünya Kupası 2012 yılında da başlıyor.  Bombom Dünya Kupasına hazırsanız Krallık sizi bekliyor.  Eğlenceli olacağa benzeyen şenlikte oyuna giriş yapanları hoparlör, sentezleme taşı, kutsallık sembolü, yüzük gibi sürpriz hediyeler bekliyor.

8-17 Mayıs tarihleri arasında dağıtılmaya başlanacak hediyeleri kazanmak için oyuna giriş yapmanız, yarışma katılım madalyası toplamanız gibi bazı kuralları gerçekleştirmeniz gerekiyor. 14-20 Mayıs tarihleri arasındaki haftalık sıralamada ilk 10 kişi arasına giren bombom oyuncusu en iyi silah ile ödüllendirilecek.

Bombom Dünya Şampiyonasına Kayıt Ol

2011 Bombom Dünya Şampiyonası başvuruları başlıyor. Tüm Bombom oyuncuları Dünya kupası etkinliğine davetlidir.

Bombom oyuncularının Dünya kupasına katılma vakti geldi. Dünya Şampiyonasında ülkesini temsil etmek, ülkesinde ve dünyadaki en iyi oyuncu olmak isteyen savaşçılar 2011 Bombom Dünya Şampiyonası sizleri bekliyor. Ülkesini seven tüm Bombom oyuncuları silahlarını kuşandı, sende onların arasına katılmak ister misin?

Dünya kupasına katılmak için kayıt olun,

Tüm masraflarınız karşılanacaktır,

  • Hazırlık yarışmasını geçen 3 oyuncu doğunun incisi Şangay’da Dünya kupası finallerine katılma hakkını kazanacak.
  • Gidiş dönüş uçak bileti, konaklama, eğer yetişkin değilseniz, size refaket edecek kişinin masrafları dahildir!

Böyle fırsat bir daha ele geçmez, daha neyi bekliyorsun? Ülkeni seviyorsan, sen de hemen gel katıl bize! Şangay’da seni bekliyoruz!