Etiket arşivi: çizgi film oyunları

En Çok Oynanan Çizgi Film Oyunları

Tom ve JerryTom ve Jerry karakterlerimizin sürekli olarak aynı evde kalmalarına rağmen birbirleri ile sorun yaşadıklarını herkes televizyondan izlediklerinden dolayı bilmektedirler. Oyunkolu.com sitemiz içerisindeki en çok oynanılan oyunlar arasına girmiş olan Tom ve Jerry kahramanlarımızın sevimli kişiliklerinden dolayı oyuncularımızın onları takip etmeleri ve onlarla birlikte vakit geçirmek istediklerini anlamış bulunmaktayız.

Eğlenceli sunumları ile çizgi filmlerinde olduğu gibi oyunlarımızda da oyuncularımıza keyifli vakit geçirtmekte olan Tom ve Jerry kaldıkları evlerindeki sahiplerinden dolayı birbirleri ile sorunlar yaşamaktadırlar. Birbirlerini sevmelerine rağmen Tom karakterimizin sahipleri tarafından Jerry’i evden kovması ve onun eve gelmemesini istemektedirler. Tom karakterimizinde mecbur kaldığı bu durumda, Jerry kendisini korumak için çeşitli yollar bularak Tom’dan kaçarak onunla birlikte aynı evde kalmaya devam etmekte ve yaşamını kolay bir şekilde sürdürmektedir. Dostlarımızın oyunlarını sizlerde http://www.oyunkolu.com/tom-ve-jerry-oyunlari/ bu linki kullanarak oynamaya başlayabilirsiniz.

 

Okumaya devam et

Hero 108 Dövüş – Müthiş Kahramanlar ile Dövüş Sanatı!

Birbirinden farklı dövüş sanatı ustasının bulunduğu bu oyunda tüm stresinizi atabilir ve beklemediğiniz kadar çok eğlenebilirsiniz.Hero 108 Dövüş

Gerçek yaşamda dövüş, kavga her ne kadar yanlış olsa da hepimiz bilgisayar üzerinden bunu ilerletmek isteriz. Bunun sebebi vücudun enerjisini atmak isteminden kaynaklanmaktadır.  Eğer sizinde amacınız vücudunuzdaki enerjiyi sanal ortamda atmak ise bu oyun tam da size göre! Oldukça farklı ve her birinin kendine özgü güçlerinin bulunduğu bu karakterleri daha güçlü hale getirmek sizin elinizde. Hızlı  ve çevik hareketlerinizle rakibinizi çok kolay bir şekilde alt edebilirsiniz. Kontroller tam alışık olduğunuz gibi yön tuşları üzerinden yapılmaktadır. Rakibinizin üstünden atlayarak onun hemen arkasına geçebilirsiniz. Hero 108 dövüş oyununun en güzel özelliği ise sizlere özel bir gücün bulunmasıdır.
Okumaya devam et

2010 Yılında Sevilen Flash Oyunlar


2010 yılı içerisinde Oyunkolu.com üzerinde oynanan en güzel oyunlar ve en çok oynanan kategorileri bu konuda bulabilirsiniz.