Etiket arşivi: crysis 2

Crysis 2 Satışa Başladı


Kısa bir süre önce beta sürümüyle kullanıcılarla buluşan Crysis 2, Türkiye üzerinde satışa çıktı. Son teknoloji ve EA kalitesiyle satışan çıkan oyunun Türkiye’deki fiyatı 79.99 TL olarak belirlendi. Oyun satın alma sitesi olarak hizmet veren CDsiparis.com adresine üye olarak aynı oyunu KDV dahil 77.99 TL’ye satın alabilirsiniz. Bonus ve World kartlara 7.37 TL’den başlayan taksitlerle oyuna ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak ve Crysis 2 satın almak için buraya tıklayınız.

Crysis 2 Multiplayer Demo

2011 yılı içerisinde belki de birçok oyuncu tarafından merakla beklenen Crysis 2 mart ayının ilk gününde yayınlandı. Birçok kişi tarafından indirilen ve denenen oyun şimdiden geçer not aldı. Kimi zaman karşılaşılan hatalar en kısa sürede düzeltilecektir. Crysis 2 Multiplayer kullanıcıya iki farklı mod sunuyor. “Crash Site” ve “Team Instant Action” ismini taşıyan bu modların özelliği şu şekilde;

  • Crash Site, görev yapmayı sevenler için düşünülmüş ve oynanabilirliği yüksek bir mod.
  • Team Instant Action ise takım oyunundan hoşlananlar için düşünülmüş bir mod. Bu modda tüm oyuncular iki takım oluşturacak şekilde dağıtılıyor ve her takım en yüksek ölüm puanını kazanmaya çalışıyor.

Crysis 2 Multiplayer demoyu oynayabilmek için MyCrysis hesabınızın olması gerekiyor. Hesap oluşturmak için buraya tıklayın.