Etiket arşivi: cs

Son Zamanların En İyi 3D Oyunları

Counter Strike 1.6 Online

 

 

 

 

Counter Strike 1.6 Online oyuncularımızın çok beğendiği online oyunlarımızdan birisi olmuş ve çeşitli arkadaşlıkların vesilesi olmuştur. Zombilerin ve farklı cs  bölümlerinin bulunduğu oyunda zorlu çatışmaların yapıldığı serverlar bulunmaktadır. Arkadaşlarınız yada kardeşleriniz ile birlikte oynayabilecek olduğunuz oyunu bilgisayarınıza indirmeden sitemiz üzerinden kolayca oynayabilirsiniz. Oyundaki takım oluşturulması her zamanki gibi Counter, ve Terorist guruplardan oluşmaktadır. 3D unity ile tasarlanmış olan oyunu sizlerinde denemesini tavsiye ederiz. Oyuna başlamak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Roan Runner Kaçış

Road Runner Kaçış içerisinde çeşitli zorlukların ve engellerin bulunduğu çöl yolunu aşmaya çalışmakta olan sevimli deve kuşu’nun, çakal’dan kaçmasına yardımcı olacak ve onunla birlikte eğlenceli vakit geçirebileceğiniz oyun tamamen çizgi filmlerinden örnekler alınarak tasarlandığından dolayı sizler oyunu oynarken sanki çizgi filmin içinde olduğunuzu hissedeceksiniz. Zorlu yollarda engellerden kaçarak çakal’ın bir yerlere çarpması sonucunda sizler yüksek puanlar kazanabilecek ve ona yakalanmamış olacaksınız. Türlü hileleri ile saldırılarını yapmakta olan Çakal yolunuza çıkan engellere bakmadan sürekli olarak peşinizden gelecek ve kuşu yakalamaya çalışacaktır. 3D oyunlarımız ile siz oyuncularımız iyi eğlenceler diliyoruz. Oyuna başlamak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Yük Taşıma Kamyonu 3D

Yük Taşıma Kamyonu 3D görüntüsü ile oyuncularımızın oldukça fazla dikkatini çekmesi ve paylaşımlar yaparak arkadaşları ile sevdiklerinin oyunu oynamasına yardımcı olması ile sitemizde oyunun popüler bir oyun olmasını sağlamışlardır. Büyük yapıları taşımakta olan kamyonun kontrolünün zor olması doğrusu oyunun gerçekçiliğini arttırmaktadır. Bu şekilde tasarlanmış olan oyunlar ne kadar küçük çaplı bile olsa oyuncular tarafından beğeniler ve ilgiler toplamaktadır. Araba Sürme konusunda kendi yeteneklerinize güveniyor ve ben kaza yapmadan bu yükleri taşıyabilirim diyorsanız bu oyunun tam sizlere göre olduğunu söylemek isteriz. Oyuna başlamak için burayı tıklamanız yeterli olacaktır.

Online Askeri Arena

Online Askeri Arena Online olarak oynanmakta olan bir oyun olan 3D oyunda çeşitli rakiplerinize karşı çatışmalar yapabilecek ve bunu bilgisayarınızdan rahat bir şekilde oynayabileceksiniz. Counter Strike tarzında bir oyun tasarlayarak sizler ile paylaşmakta olduğumuz oyunda çeşitli silahlardan birisini seçerek rakiplerinize karşı yıkık bir bölümde binaların üzerinden yada yerdeki hurda arabaların arkasına saklanarak siper alabileceksiniz. Son derece güzel bir oyun olduğundan dolayı siz oyuncularımız ile sitemizde sizlerinde oynaması için bu oyunu paylaşmaktayız. Oyuna başlamak için buraya tıklayın.

Counter Strike 1 6 Online – Gerçek Oyuncular İle 3D Counter Strike

Counter Strike 1.6

 

3D görüntü kalitesi ile gerçek oyuncular ile birlikte oynayabilecek olduğunuz Counter Strike 1.6 Online içerisinde bir çok bölümler ve çeşitli zombi karakterleri ile birlikte keyifli vakit geçirebileceksiniz. Farklı bölümlerde oynayacak olduğunuz Counter oyununda bir çok oyuncuların yetenekleri ile sizlerin becerileriniz çarpışacaktır. Oyunkolu.com sitemizin ziyaretçileri ile oynadığımız oyunun videosunu sizler ile aşağı sayfamızda paylaşmış bulunmaktayız. Uzun yıllar önceden beri küçük büyük oyuncuların oynamış olduğu silahlı oyunda bir çok takımların online olarak oynamış olduklarında oyunda büyük ödüllerin sahibi olmak için turnuvalarda büyük mücadeleler yaşamışlardır.

Okumaya devam et

Counter Strike 1.6 – Büyük Savaşlara Hazır Olun

Counter Strike 1.6

Tüm dünyada beğenilerek oynanılmakta olan Counter Strike bir çok serileri ile oyuncuların yeni oyunları oynmasını sağlamıştır. Yeniliklerin yanı sıra eski ve nostanji oyunlar bazı oyuncularımızın hoşuna gittiğinden dolayı onlar için Counter Strike 1.6 serisinin düzenlenmiş halini sizler ile paylaşmaktayız. 3D görsellik kalitesi ile tasarlanmış olan oyun içerisinde rakipleriniz ile çatışmalar yapabileceksiniz. Bir çok silah ve bomba tehcizatlarını kullanarak rakiplerinizi etkisiz hale getirecek ve yüksek puanlar almaya çalışacaksınız. Profesyonel oyuncular ile yapacak olduğunuz çatışmalarda dikkatli olduğunuz sürece başarılı olabileceksiniz.

Okumaya devam et