Etiket arşivi: darkorbit

DarkOrbit VIP


Ücretsiz oynanan DarkOrbit sizi uzayda macera dolu bir browser oyununa davet ediyor. Bigpoint tarafından yapılan DarkOrbit, milyonlarca kayıtlı ve yüz binlerce online oyuncuya sahip web tabanlı oyunlar arasında en iyisi olarak gösterilen bir aksiyon macera oyunudur.

Bigpoint ile yapılan görüşmeler sonrasında Mayıs ayında DarkOrbit’e hemen kayıt olan her oyuncuya VIP paket veriliyor. Oyunkolu DarkOrbit adresine tıklayarak üye olan herkese DarkOrbit VIP paket hediye ediyoruz.

DarkOrbit VIP Paket:

  • 3 Flax Diroidi
  • 3000 Atış MCB-25
  • 1 BigBoy Battle Cruiser
  • 10 MP-1 Lazer Topu
  • 2 Hafta VIP Üyelik


Oyunkolu DarkOrbit VIP paketin en önemli özelliği ise BigBoy Battle Cruiser gemisine sahip olmasıdır.

Kampanya 01 Mayıs 2011 00:00:00 tarihinde başlayacak ve 30 Mayıs 2011 23:59:59 tarihinde bitecektir.
Önemli! Yukarıdaki paket sadece belirtilen tarihler arasında darkorbit.oyunkolu.com adresinden üye olanlar için geçerlidir.

NOT! Kampanya bitmiştir.

Online Çiftlik Oyunları Oynayanlar?

Farmerama OyunuKüçük veya büyük herkesin ilgi gösterdiği çiftlik oyunlarına her geçen gün yenisi ekleniyor. Yabancı oyun yapımcıları Türkiye’deki oyuncu potansiyeli anlamış olacaklar ki oyunların Türkçe versiyonlarını unutmuyorlar. Oyunkolu olarak yakından takip ettiğimiz ve sitemizi kullanarak üye toplanıdığımız Farmerama oyunu Türkçe çiftlik oyunlarının ilklerinden. Farmerama oynarken tamamen Türkçe olduğu için zorlanmayacaksınız. Sade ve anlaşılır bir Türkçe hakim, tüm Farmerama topraklarında. Aslında oyunun yapımcılarını browser tabanlı oyunları seven birçok kişi tanıyor.

Darkorbit, Seafight ve Titanların Savaşı gibi oyunların altında imzası bulunan BigPoint, Farmerama ile çiftlik dünyasına giriş yapıyor.

Oynadığınız veya oynamak istediğiniz çiftlik oyunlarını yorum yaparak bizimle paylaşarak, bilgi alabilirsiniz.
Okumaya devam et

DarkOrbit Oyna

DarkOrbit OyunuWeb tabanlı oyunlar arasındaki en iyi aksiyon macera oyunu olan DarkOrbit’i artık Oyunkolu.com üzerinde oynayabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olarak Oyunkolu.com güvencesiyle DarkOrbit oynayın.

Browser oyunları arasında macera dolu bir uzay pilotu oyunu, DarkOrbit. Uzayda sahip olduğunuz gemiyi geliştirirken, aynı zamanda uzayın bitmek bilmeyen büyüklüğünü farkedeceksin. İster arkadaşlarınla beraber katıldığın ittifakla, istersen tek başına uzayın derinliklerinde yaşanan savaşlara katılabilirsin. Kendinizi ve geminizi geliştirirken uzayı keşfetmeli ayrıca karşınıza çıkan sıradışı uzaylılara karşı dikkatli olmalısınız.

Okumaya devam et