Etiket arşivi: ea games

Battlefield 3 Ekim’de Çıkıyor

Oyun tutkunlarının en çok sevdiği oyun türü olan savaş oyunlarıarasında öncü olan Battlefield 2012 yılına damgasını vuracağa benziyor.

EA Games şirketinin ürettiği Battlefield 3 gelişen oyun teknolojisine gerçekten ayak uydurmuşa benziyor. Teknolojide sınır tanımayan EA Games gerçekten iyi bir senaryo ile karşımıza çıkmış. Oyun Irak’ta geçiyor. İç savaşın devam ettiği Irak’taki Amerikan askerlerinden birisi de siz olacaksınız. Silah seslerinin susmadığı oyunda teröristlerle yüzleşiyorsunuz. Her an her yerden çıkabilecek düşmanlarak karşı hazırlıklı olmalısınız. Teknoloji ile gelişen silahlar ve hızlı bir karakter ile oyun gerçekten aksiyon dolu. 1 dakika bile yalnız kalmayacağınız oyunda takım arkadaşlarınız ile birlikte ilerliyorsunuz.

Bir an bile duraksamayan Battlefield 3 sürekli aksiyon içinde ilerliyor. Takım arkadaşlarınızla beraber çıktığınız uzun mücadelede karşınıza çıkan bütün zorlukları beraber aşıyorsunuz. Battlefield Bad Company 2 gibi Battlefield 3 de çok fazla ilgi toplayacağa benziyor.

Okumaya devam et

Crysis 2 Multiplayer Demo

2011 yılı içerisinde belki de birçok oyuncu tarafından merakla beklenen Crysis 2 mart ayının ilk gününde yayınlandı. Birçok kişi tarafından indirilen ve denenen oyun şimdiden geçer not aldı. Kimi zaman karşılaşılan hatalar en kısa sürede düzeltilecektir. Crysis 2 Multiplayer kullanıcıya iki farklı mod sunuyor. “Crash Site” ve “Team Instant Action” ismini taşıyan bu modların özelliği şu şekilde;

  • Crash Site, görev yapmayı sevenler için düşünülmüş ve oynanabilirliği yüksek bir mod.
  • Team Instant Action ise takım oyunundan hoşlananlar için düşünülmüş bir mod. Bu modda tüm oyuncular iki takım oluşturacak şekilde dağıtılıyor ve her takım en yüksek ölüm puanını kazanmaya çalışıyor.

Crysis 2 Multiplayer demoyu oynayabilmek için MyCrysis hesabınızın olması gerekiyor. Hesap oluşturmak için buraya tıklayın.

CityVille Rekor Kırıyor!


Zynga firması kendisine ait rekorları yine kendisi kırmaya devam ediyor. Dünya üzerinde en çok oynanan oyun olan FarmVille’nin sahibi Zynga, 02 Aralık 2010 tarihinde yayına aldığı CityVille oyunu sayesinde diğer oyunuyla yakaladığı başarıyı geçmiş oldu.

56.85 milyon oyuncuya sahip FarmVille’yi 1 aydan daha kısa bir sürede geçerek 61.67 milyon kullanıcıya ulaştı. Zynga oyunlarının toplam kullanıcı sayısı ortalama 261 milyon ve firma 5.51 milyar dolarlık piyasa değeriyle hepimizin yakından tanıdığı EA‘den bile daha değerli.
Okumaya devam et