Etiket arşivi: fifa

FIFA 14 İlk Oynanış Videosu

fifa-14

Herkesin merakla beklemekte olduğu FIFA serisinin bu seneki versiyonu FIFA 14’ün çıkış tarihi oldukça merakla beklenirken, hayranları için ilk oynanış videosu paylaşılarak oyun hakkında belirli fikirlerin elde edilebilmesi şimdiden sağlanmak istendi. Oynayanlar tarafından oldukça beğenilen FIFA 14‘ün yakında çıkış tarihinin de açıklanması bekleniliyor.

Öncelikle video içerisinde Almanya’dan ve İngiltere’den iki oyuncunun kapışmasını izleyeceksiniz. Almanya’lı oyuncu Barcelona’yı alacak. Bunun almasının sebebi de Neymar’ın takıma gelmesi olduğunu ve onun oldukça iyi bir oyuncu olduğunu savunması. İngiltereli oyuncu ise Manchester City’i alıyor ve kendine özel olarak kullandığı bir takım anlayışı bulunuyor. Öncelikle Manchester City ile gayet başarılı biçimde Barcelona karşısında durduğunu söyleyebiliriz. Barça her ne kadar bir kaç pozisyonu deneyemese de, gayet çekişmeli biçimde kişilerin arasında gerçekleştirilen maç penaltı atışlarına kalıyor. Ve Almanyalı oyuncu penaltı atışlarında Barça’nın maçı kazanmasını sağlıyor. Sonraki maçlarda farklı kişilerin  karşılaşmasını izleyeceksiniz.

Okumaya devam et

FIFA Superstars – Facebook Futbol Oyunu

Fifa Süperstars
FIFA serilerinin yapımcısı Electronic Arts, Facebook için özel bir FIFA oyunu çıkaracağını açıkladı.

Facebook üzerinden online olarak oynanabilecek olan bu futbol oyunu çoklu oyuncu seçeneğine sahip olacak. Oyun ‘Playfish‘ firması tarafından geliştiriliyor. Electronic Arts başkanı Peter Moore blog sayfasında haberi doğruladı ve ‘Milyonlarca hayranı bulunan Facebook üzerinde kullanıcılar birbirleriyle FIFA Dünya Kupası‘nı kazanmak için yarışacak’ dedi.

Daha önce tanınmamış Zynga gibi bir firmanın FarmVille oyunuyla elde ettiği başarıdan sonra EA, Facebook kullanıcıların seveceği bir futbol oyunu yaparsa, çok büyük bir kullanıcı sayısına ulaşabilir. Açıklama sonrasında FIFA Superstars oyununun menajerlik sistemine mi yoksa oynanışa mı değer vereceği anlaşılamadı.

FIFA Superstars ile ilgili birkaç resim aşağıda yer almaktadır.

Okumaya devam et