Etiket arşivi: FIFA 2014

Fifa 14 Demo İndir

Fifa 14 Demo

Erkeklerin en çok ilgi duyduğu spor dallarından birisi olan Futbol şüphesiz ki bilgisayar ve konsollarda da çok fazla ilgi görüyor. Dünyada en çok ilgi gören futbol oyunlarından PES ve Fifa her yıl yeniliklerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. 24 Eylül 2013 tarihinde satışa sunulacak olan Fifa 14’ün geçtiğimiz günlerde demo versiyonu PC için indirilebilir hale geldi. Yayıncılığını Electronic Arts’ın yaptığı Fifa 14’ün ücretsiz olarak demo versiyonunu indirmek için bilgisayarınızda Origin isimli programın yüklü olması gerekiyor. 16 MB boyutundaki Origin’i aşağıdaki görsele tıklayarak Tamindir üzerinden indirebilirsiniz. Okumaya devam et

FIFA 14 İlk Oynanış Videosu

fifa-14

Herkesin merakla beklemekte olduğu FIFA serisinin bu seneki versiyonu FIFA 14’ün çıkış tarihi oldukça merakla beklenirken, hayranları için ilk oynanış videosu paylaşılarak oyun hakkında belirli fikirlerin elde edilebilmesi şimdiden sağlanmak istendi. Oynayanlar tarafından oldukça beğenilen FIFA 14‘ün yakında çıkış tarihinin de açıklanması bekleniliyor.

Öncelikle video içerisinde Almanya’dan ve İngiltere’den iki oyuncunun kapışmasını izleyeceksiniz. Almanya’lı oyuncu Barcelona’yı alacak. Bunun almasının sebebi de Neymar’ın takıma gelmesi olduğunu ve onun oldukça iyi bir oyuncu olduğunu savunması. İngiltereli oyuncu ise Manchester City’i alıyor ve kendine özel olarak kullandığı bir takım anlayışı bulunuyor. Öncelikle Manchester City ile gayet başarılı biçimde Barcelona karşısında durduğunu söyleyebiliriz. Barça her ne kadar bir kaç pozisyonu deneyemese de, gayet çekişmeli biçimde kişilerin arasında gerçekleştirilen maç penaltı atışlarına kalıyor. Ve Almanyalı oyuncu penaltı atışlarında Barça’nın maçı kazanmasını sağlıyor. Sonraki maçlarda farklı kişilerin  karşılaşmasını izleyeceksiniz.

Okumaya devam et