Etiket arşivi: flappy bird

Swing Copters – En Zor Oyun

Swing Copters

 

Flappy Bird oyunun yapımcısı tarafından geliştirilmiş olan Swing Copters oldukça zor bir oyun olduğundan dolayı Flappy Bird oyunlarından daha fazla zor olduğunu idda eden oyuncularımız olmuştur. Oldukça sinir bozucu bir oyun olduğundan dolayı oyuna katıldığınızda bir çok engeller ve tuzakları karşınıza alarak onlara karşı mücadele vereceksiniz. Küçük bir helikopter ile engelleri aşabilmek için çok hızlı refleks kullanmalısınız. Yetenek Oyunlarımız içerisinde bulunmakta olan oyunun videosunu sizleri için www.oyunkolu.com ekibi olarak hazırladık ve sizlerin oyun hakkında bilgi almanıza yardımcı olduk. Aşağıda izleyecek olduğunuz videonun içerisinde oynadığımız oyunu izleyerek kendiniz oynarken örnek alarak oynayabilirsiniz.

Okumaya devam et

Alternatif Flappy Bird Oyunları

Bir oyun ne kadar oynanabilir yada şöyle soralım bir oyun ne kadar bağımlılık yapabilir? Flappy Bird ile tanışın çünkü bu oyunun diğerlerinden farkı bağımlılık yaptığı gerekçesi ile tüm uygulama marketlerinden kaldırılmasının ardından oyunun yapımcısı tarafından sonunda bir açıklama yapıldı. Oyun bağımlılık yarattığı için ve oyun üreticisinin bu durumdan oldukça rahatsız olduğu için oyunu tamamen kaldırması gerektiğini belirtti.

flappy-bird-menu

Birçok kişi tarafından ise oyunun mario oyununa benzer grafikler içermesinden dolayı Nintendo tarafından olunun kaldırılması taleplerinde bulunduğu öne sürülse de, Nintendo bu dedikoduları yalanlamış bulunmaktadır. Okumaya devam et