Etiket arşivi: fotoğraf

Osmanlı Tarzıyla Assassin’s Creed Revelations

Ubisoft’un Facebook üzerinden sunduğu şifrelerde tüm dünyayı şaşırtacak büyük bir sürpriz var. Assassin’s Creed Revelations Osmanlı’da geçecek. Oyunun yapımcıları geçtiğimiz günlerde Facebook üzerinden oynadıkları oyuna devam etti ve Assassin’s Creed hayranlarına çözmeleri için bir bulmaca sundu. Yeni Assassin’s Creed için ipucu niteliği taşıyan cevap ise Osmanlı İmparatorluğu’ndaki bazı önemli olayları işaret ediyor. Ancak oyunun yayınlanan yeni videosunda ana karakterin Altair olduğu biliniyor.

Yeni Assassin’s Creed hakkında merak edilen bir soruda hangi tarihte geçecek olması?
2. oyunun sonrasında Brotherhood’ta gençlik halinden kurtulmaya çalışan Ezio, yeni oyunda yaşlanmış duruyor. GameInformer yetkilileri tarafından paylaşılan görüntüde Ezio İstanbul manzarası olan bir fotoğrafta binaya tırmanmaya çalışıyor. Facebook sayfası üzerinden paylaşılan sorulara verilen cevaplarda genel olarak Fatih Sultan Mehmet dönemi işaret ediliyordu. Ancak yeni ortaya çıkan fotoğrafın arkaplanın da Süleymaniye Camii dikkat çekiyor. Bu da Assassin’s Creed: Revelations‘ın Kanuni döneminde geçtiğini ifade ediyor.

Assassin’s Creed daha önce Roma, Kudüs, Venedik gibi şehirleri dijitalleştirerek oyunculara bu şehirlerin kültürel ve mimari yapısını en uygun şekilde anlatıyor. Paylaşılan bilgiler ve resimlerden yola çıkarak Assassin’s Creed yapımcıları şimdiler de Mimar Sinan ekolünü dijital dünyaya taşımaya hazırlanıyorlar.

Bakugan Gundalian İnvaders Resimleri

Bakugan serisinin 3. sezonu olan Gundalian İnvaders hakkında dün bilgi vermiştik. Bu konu da Gill, Kazarina, Emperos Boradius, Airzel, Stoica, Fabia, Ren, Nurzak, Jake, Marucho Marukura, Shun Kazami ve Dan Kuso’nun yeni resimlerini paylaşacağınız.
Okumaya devam et

Bakugan Direnişi ve Vestallar Duvar Kağıtları

Bakugan New Vestroia oyuncuları ve yeni bakuganların duvar kağıtlarını bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

Duvar kağıtlarını masaüstü resmi yapmak için;

  • İstediğiniz duvar kağıdına sağ tıklayın,
  • ‘Masaüstü arkaplanı olarak ayarla…’ yazan yere basın.

Seçtiğiniz duvar kağıdı bilgisayarınızın masaüstü görüntüsü oldu.

Duvar kağıtlarını bilgisayarınıza kayıt etmek istiyorsanız;

  • İndirmek istediğiniz duvar kağıdına sağ tıklayın,
  • ‘Resmi farklı kaydet…’ yazan yere basın.
  • Açılan pencere sol menüde bulunan ‘Masaüstü’ yazısını seçerek, ‘Kaydet’ butonuna basınız.

Seçtiğiniz duvar kağıdı artık masaüstünüzde ve istediğiniz zaman açıp, bakabilirsiniz.
Okumaya devam et