Etiket arşivi: fps

Serious Sam 3 Geliyor

Neşeli ve keyifli oynayışıyla FPS oyun türünün değişik seçeneklerinden biri olan Serious Sam, ilk iki oyunun ardından üçüncü oyunuyla takipçilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Keyif verici multiplayer özelliği ile dikkatleri üzerine çeken  Serious Sam‘in yapılış amacı, CroTeam‘ın oyun motorunun reklamını yapmak, bu oyun sayesinde motoru tanıtmaktı. Ancak  2001’de piyasaya sürülen yapım o kadar çok tutuldu ki, oyunun ikincisinin yapımı için hemen çalışmalara başlandı ve ardından  2005’de, ortaya Serious Sam 2 çıktı. Oyunun ikiniside tıpkı birincide olduğu gibi  çevresinden övgüler alan bir yapım oldu. Bu güzel oyunun devamı ise yolda.

Serinin başlangıç oyunu olan Serious Sam: The First Encounter,yepyeni grafikleri ile tekrar sevenlerinin karşısına çıkıyor. Serious Sam HD: The First Encounter ismiyle oyuna yeni bir hava katıldı. Oyunun yeni ekran görüntüleri ise yayınlandı. Yeni ekran görüntülerine bakıldığında oyunda bir çok değişiklik yapıldığı anlaşılıyor. Ancak bu oyunun müptelası olanlar için bu durum pek fazla önem taşımıyor. Okumaya devam et

Point Blank: Türkçe Online FPS


Point Blank, online olarak oynanabilecek yepyeni bir FPS oyunu. Oyunu yükledikten sonra sonra üye olmanız gerekiyor.

Oyun dünyadaki çeşitli ülkelerde belli bir başarı elde ettikten sonra Nfinity Games aracılığıyla tamamen Türkçeleştirilmiş olarak ülkemize getirlmiştir. FPS sevenlerin uzun zamandır beklediği oyun gerçekçi oyun görüntüsü, oyun sesleri ile dikkat çekmektedir. Point Blank (Online MMOFPS Oyunu) menüleri, oyun sisteminin Türkçe olması ve oyun gerçekçiliği ile oyunu cazip hale getiriyor. Bu oyun Türkiye’ye gelen MMOFPS oyunlar arasında en iyi olmayı hedefliyor.

Facebook ve Twitter sayfalarında kullanıcılarına önceden bilgi vermeden ödüller dağıtmayı planlayan Point Black bu sayede kullanıcılarını sürekli çevrimiçi tutmayı hedefliyor. Point Black oyunu Counter Stireke oyunundaki gibi ölüp yeniden doğma gibi sisteme sahip olsa da ses efektleri, görüntü atmosferi ile ortaya harika bir oyun çıkartıyor.

Dikkat! Windows işletim sistemi kullanan ve Service Pack 1 güncellemesini yapan kullanıcılarda bir takım sorunlar meydana gelmektedir. Windows güncellemesiyle beraber gelen oyun girememe sorunu üzerinde yetkililer çalışmaktadır. Kısa bir süre içerisinde sorun giderilecektir. Bu zaman zarfında sorun yaşayan oyuncuların oyuna devam edebilmesi için Windows Service Pack 1 güncellemesini kaldırmalarını öneriyoruz.

Point Blank indir

FPS Tarzında Mario

Dünyanın şimdiye kadar en çok oynanan ve bilinen platform oyunu Süper Mario oyun tasarımcıları tarafından tekrardan ele alındı. Sizce oyunun görüntüsü günümüze uygun olsa nasıl olurdu?

20 yıldır devam eden Mario efsanesi devam ediyor ve yeni Süper Mario‘da aynı eskiden olduğu gibi mantar yiyerek büyüyebilir, çiçekler sayesinde ise güçlenebilirsiniz. Dünyanın en ünlü ve eski bilgisayar oyunları arasında yer alan Süper Mario, orjinal macerasından birşey kaybetmeden yoluna devam edecek. Tek fark günümüz oyunlarına benzemesi olacak.

FPS Tarzında Mario

İşini bilen grafikerler Süper Mario oyununu platform oyunları kategorisinde çıkartıp, FPS tarzında Mario (birinci şahıştan görüşlü) yapmak için kararlı gözüküyorlar. Aynı Half-Life ve Call of Duty gibi oynayabileceğiniz bir Mario oyunundan bahsediyoruz.
Aynı özellikler aynı düşmanlar ve bildiğimiz Mario dünyası tamamen değişebilir mi? Birkaç gün önce yayınlanan yukarıdaki videoyu şimdiden milyonlarca Süper Mario hayranı izlemiş bulunuyor.