Etiket arşivi: futbol aşkı oyunu

Futbol Aşkı – Engelleri Aşın Gol Atın

Karşınıza gelen tüm rakipleri aşarak ilerlemek ve kaleye gol atarak galip siz olmak ister misiniz? Tek yapmanız gereken oyunun sizlere belirttiklerini uygulamak!Futbol Aşkı

Sezer daha çok küçük bir çocuktu, futbol onun için için gerçekten paha biçilemez bir bağımlılıktı. Tam anlamıyla buna futbol aşkı adını da verebiliriz. Sürekli olarak maç izler, maçtaki heyecanını ailesi ile paylaşmak isterdi. Futbol onun için vazgeçilmezdi; odasının her tarafını futbol posterleri ile kaplamıştır. Hatta yatarken bile futbolcudan imzalı bir futbol topuna sarılıyordu. Ailesi belki de bu durumda sıkılmıştı çünkü bazen derslerini bile aksatabiliyordu. Fakat o çocukta olsa duruma çok hakimdi ve bunu ileride yapacağı bir iş, ideal olarak düşünüyordu.

Zaman böyle hızlı bir şekilde akıp geçiyordu. O çok fazla futbol izlediği ve her şey hakkında bilgi sahibi olduğu için durumlar biraz farklıydı. Sokakta maç yapıldığında herkes mahallenin kurallarına uyardı ve o şekilde davranırdı. Ama Sezer gerçek futbol kurallarının uygulanmasını istiyordu. Bu nedenle de onun hareketleri her ne kadar doğru olsa da normal karşılanmıyor, Sezer oyunlardan dışlanıyordu. Bu onu çok üzüyordu fakat yapabileceği bir şey yoktu. Futbol oyun da olsa kurallarına göre oynanmak zorundaydı. Seneler boyu aynı mahalle de oturduğundan artık Sezer gibi arkadaşları da büyümüştü ve onlarda futbolun kurallara göre oynanması gerektiğinin bir hayli fakındaydı.  Sezer ile beraber mutlu, eğlenceli günler onları bekliyor.

Okumaya devam et