Etiket arşivi: futbol oyunları

Kafa Topu Türkiye Ligi Oynama Rekorları Kırıyor

kafa topu türkiye

 

Kafa Topu serisinin en dikkat çekici takımlarıyla sizler ile buluşmakta olduğu sitemizde oyuna katılarak futbol keyfini kafa topu ve Türk takımlarıyla çıkarabilirsiniz. Kafa Topu Türkiye Ligi sizlerinde büyük ilgisini çekecek olduğundan dolayı sizlere bu blog yazımız ile birlikte oyunun sitemizde oynamaya açık olduğunu belirtmek istedik. Büyük bir turnuva içerisine girecek olduğunuz oyunda zorlu mücadeleleri tamamlayarak sonraki seviyelere atlayabilecek ve turnuvanın kupasını sevdiğiniz takıma kazandırabileceksiniz.

Okumaya devam et

Kafa Topu 2015 – Efsane Futbol Oyununun Yeni Versiyonu

Kafa Topu 2015

 

Kafa topu oyunlarına bir yenisi ekleyerek yeni yıl da siz oyuncularımızı gelişmiş bir futbol oyunu ile karşılaştırmaktayız. Futbolcuların ve futbol sahalarını yenilenmiş olduğu oyunda engelli parkurlarıda fark edebileceksiniz. Eski versiyonları gibi 2 kişilik olarak oynanılabilmekte olan Kafa Topu 2015 oyununda şampiyonlar ligi yani turnuvalara katılırsanız özellikle futbol sahalarının ne kadar gelişmiş durumda olduğunu fark edebileceksiniz.

Okumaya devam et

Pes 2014 – Tek amacınız gol atmak!

Pes 2014 oyununu birde bizden denemek ister misiniz? Tıpkı normal bilgisayar oyunu heyecanı ile oynayacağınızı umuyoruz.Pes 2014

Pes oyununun ne kadar popüler olduğunu eminim siz de biliyorsunuzdur. Her geçen yıl kendini daha da geliştiren bu oyun bir çok kişi adeta bağımlılık hale gelmiş bulunmakta. 2-3 arkadaş bir araya geldiklerinde yapacakları iki şeyden birisi pes oynamak oluyor. Tabiki bu anormal bir durum değil çünkü bu oyun gerçekten çok heyecan verici. Pes oyununun bu kadar popüler olmasında en büyük etken ise sırf bu oyun için açılan playstation kafeler diyebiliriz. Ağzına kadar dolup taşan bu kafelerde hepimiz en az 5 saat geçirmişizdir.

Pes oynamanın diğer futbol oyunları dışındaki farkı ise adeta gerçek futbolmuş gibi izlenim verebilmesidir. Her sene bu oyunun grafikleri daha çok gelişmekte sanki gerçek oyuncuları yönetiyormuş hissi vermektedir.  Playstation üzerine oynamak her ne kadar daha başka bir tat verse de bizler sitemize hızlı oynayabileceğiniz bu oyunu yüklemiş bulunmaktayız. Henüz 2014 versiyonu çıkmadı ama biz oyunkolu.com ekibi olarak sizlere çok güzel bir oyun sunduğumuzu düşünüyoruz.

Okumaya devam et

Futbol Aşkı – Engelleri Aşın Gol Atın

Karşınıza gelen tüm rakipleri aşarak ilerlemek ve kaleye gol atarak galip siz olmak ister misiniz? Tek yapmanız gereken oyunun sizlere belirttiklerini uygulamak!Futbol Aşkı

Sezer daha çok küçük bir çocuktu, futbol onun için için gerçekten paha biçilemez bir bağımlılıktı. Tam anlamıyla buna futbol aşkı adını da verebiliriz. Sürekli olarak maç izler, maçtaki heyecanını ailesi ile paylaşmak isterdi. Futbol onun için vazgeçilmezdi; odasının her tarafını futbol posterleri ile kaplamıştır. Hatta yatarken bile futbolcudan imzalı bir futbol topuna sarılıyordu. Ailesi belki de bu durumda sıkılmıştı çünkü bazen derslerini bile aksatabiliyordu. Fakat o çocukta olsa duruma çok hakimdi ve bunu ileride yapacağı bir iş, ideal olarak düşünüyordu.

Zaman böyle hızlı bir şekilde akıp geçiyordu. O çok fazla futbol izlediği ve her şey hakkında bilgi sahibi olduğu için durumlar biraz farklıydı. Sokakta maç yapıldığında herkes mahallenin kurallarına uyardı ve o şekilde davranırdı. Ama Sezer gerçek futbol kurallarının uygulanmasını istiyordu. Bu nedenle de onun hareketleri her ne kadar doğru olsa da normal karşılanmıyor, Sezer oyunlardan dışlanıyordu. Bu onu çok üzüyordu fakat yapabileceği bir şey yoktu. Futbol oyun da olsa kurallarına göre oynanmak zorundaydı. Seneler boyu aynı mahalle de oturduğundan artık Sezer gibi arkadaşları da büyümüştü ve onlarda futbolun kurallara göre oynanması gerektiğinin bir hayli fakındaydı.  Sezer ile beraber mutlu, eğlenceli günler onları bekliyor.

Okumaya devam et

Futbol Ateşi – Futbolda fark yaratın!

Neredeyse tüm erkekler futboldan hoşlanır, hatta bayanlar bile!  Ancak standart olandan değil, farklı olandan..

Geçmişten şimdiye kadar her zaman standart futbol oyunları oynandı. Oyunların kalitesi, grafikleri ne kadar ileri düzeye çıkarılsa da sistem aynı kaldığından bir süre oyunlar önemini yitirmektedir. Bu yüzden değil midir küçük Futbol ateşiyaşlarda mahallede daha değişik top oyunlarının da oynanması? Siz değerli oyuncularımıza, takipçilerimize bu kez alışılmışın dışında olan futbol ateşi isminde ki oyumuzu sunuyoruz. Bu kadar fark yaratan ne diye soracak olursanız oyunun normal bir futboldan tamamen farklı olduğunu söyleyebiliriz. Koşa koşa gol atmak yerine bu kez rakiplerinizden kaçacaksınız ve bu şekilde gol atmış olacaksınız. Oyunun başlangıç bölümünde 1 rakip ile başlıyorsunuz amacınız rakiplerinize sürekli yakalanıp sağlığınızı kaybetmeden yerde duran plakları toplamaktır.

Yeni başlayan bir oyuncu için ilk bölüm bile zor gelebilir fakat sonrasında sizlerin ne kadar zorluklar beklediğiniz henüz bilmiyorsunuz. Oyunun standart futbolun dışında kalan en büyük kısmı ise rakiplerin sürekli artmasına bağlı olarak artan heyecanınız!

Okumaya devam et