Etiket arşivi: futbol oyunu

Pes 2015 – Bilgisayarınızda Harika Maçlara Hazır Olun

Pes 2015

 

Yeni yıl için Pro Evolution Soccer 2015 tasarlanarak oyuncuların hizmetine sunulmakta olan oyun üreticileri Pes 2015 özel grafikler ile donatarak farklı bir futbol maçı keyfini çıkarmanıza yardımcı olmaktadırlar. Futbol Oyunları uzun yıllardır insanların bir fobisi haline gelerek özellikle erkek oyuncuların çocukluktan itibaren stres atma yollarından birisi olmakla birlikte yetenek ve becerilerini de keşif etmesine yardımcı olmaktadır. Oyun Kolu sitemizde flash versiyonunu oynayabilecek olduğunuz Pes 2015 Oyunu içerisinde kendi takımınızı seçerek dünya takımları ile maçlar yapabilecek ve maç keyfini 2015 kalitesi ile çıkarabileceksiniz. Oyun oynamak için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Okumaya devam et

Kaleden Kaleye Gol – Dikkatli Olmanız Gerekiyor!

Kaleden kaleye gol atacak kadar yetenekli misiniz? Bu oyunu oynamanızı tavsiye ediyoruz.Kaleden Kaleye Gol

Küçüklükten bu yana her zaman futbol oynamayı alışkanlık haline getirmiş bir çocuktu Cemil. Mahallede arkadaşları diğer oyunları tercih ederken o zaman top oynar ve bu şekilde vakit öldürürdü. Genellikle mahallesinde bulunan çocukların büyük bir bölümü de futboldan hoşlanıyor olsa da Cemil için futbol oynamak çok farklı bir yerdeydi. O futbolu tutku ile seviyor hatta belkide ileride meslek haline getirme hayalleri kuruyordu. Cemil arkadaşları onla futbol oynamasa bile tek başına oynamayı tercih ediyor. Tek başına oynanabilecek tüm oyunları oynayıp diğer arkadaşların oyunlarına katılmıyordu. Fakat herkes Cemil’n düşüncelerini bildiğinden ona kızmıyor ve kırılmıyordu.

Cemil bu şekilde oyunlar oynamaya devam eden bir çocuktu. Futbol konusunda her geçen gün kendini geliştiriyor ve bundan mutlu oluyordu. Cemil arkadaşları arasında yetenekli bir çocuktu ancak sürekli olarak futbola karşı duyduğu ilgi onun yeteneğini daha yüksek başarılara doğru çıkarmıştı. Futbol oynamaktan keyif alan Cemil’in ileri zamanlarda arkadaşları biraz azalmıştı. Cemil ne kadar kurallara uygun bir oyun yapsa da sürekli onun ve onun bulunduğu takımın kazanması arkadaşlarının oyundan aldığı keyifi azaltıyordu. Cemil için en önemli ve en eğlenceli oyunlardan birisi de kaleden kaleye gol oyunuydu. Bu oyunda doğru ve hızlı şutlar çekmek aynı zamanda da kaleyi korumak gerekiyor.

Okumaya devam et

Plaj Futbolu – Farklı Saha Aynı Oyun!

Daha önce hiç plaj futbolu oynadınız mı? Denemenizi tavsiye ederiz!Plaj Futbolu

Tatile gitmiş olan herkes plajda mutlaka bir şeyler yapmak, orada oyunlar oynamak ve bunun tadını çıkarmak ister. İstenildiği zaman deniz ya da havuza girip ferahlama imkanı olunduğundan plaj ya da sahil üzerinde her türlü oyunu oynayabilmek mümkündür. Plajda oynanan oyunlar arasında elbetteki şüphesiz en çok oynanan oyun voleybol olsa akabinde futbol da sıkça oynanmaktadır. Sıcak kum üzerinde çıplak ayakla oynanması gereken bu futbol oyunu hem biraz acı vermekte ve hızlı koşmanızı sağlamakta hemde oyuna heyecan katmaktadır. Plajda futbol oynamak için tabiki oraya ait bir çok arkadaşınız olması gerekebilmektedir.

Genellikle bu tip oyunlar için gruplar plaj üzerinde toplanıyor olabilse bile kendi arkadaş takımınızla oynamak sizler için çok daha eğlenceli olabilecektir. Futbol oyununu değişik alanlarda ve arkadaşlar ile beraber oynamak zaten her zaman keyif verici olmuştur. Ancak plajda futbol oyunları oynarken de normal oyunlara oranla biraz daha fazla dikkatli olmak gerekebilmektedir. Çünkü plaj kalabalık bir platformdur ve her zaman, her yerde bir insan olabilmesi mümkündür. Hiç bilinmeden atılan bir şut bir kişinin canını yakabilir ve oyun tatsız bir şekilde bitebilir. Plaj futbolunun tadını çıkarabilmek için oyunu olabildiğince uzak bir alanda oynamalı ve insanların sık olduğu yerlerde oynanacaksa en sakin şekilde oynanmalıdır.

Okumaya devam et

Acımasız Futbol – Hızlı Olan Kazanıyor!

Harika bir futbol heyecanına var mısınız? Bu oyun hiçte sıradan değil!Acımasız Futbol

Futbol oynamak elbetteki bir çok erkeğin başlıca eğlencesi arasında yer alıyor. Sürekli olarak futbol oynamak neredeyse hiç bir erkek için bıkma duygusunu ortaya çıkarmıyor. Ancak sürekli olarak standart bir top sürmenin dışında farklı oyunlara da yer vermek gerekiyor. Ekranlarda izlenen ve lisanslı oyuncuların oynamak zorunda olduğu standart futbolu değiştirmenin mümkün olmadığı açık bir gerçektir. Fakat bazen bir çok kişi kendi arasında oynadığı futbol oyunları içinde değişiklikler yapabilmektedir. Özellikle küçük yaşta bulunan erkeklerin çokça tercih ettiği orta kafa gol, japon kale maç vb oyunları oynadığı bilinmektedir.

Futbolda farklılık yapmak hem oyun açısından daha iyi bir gelişme sağlayacaktır hem de eski futbol oyununun bir nebze özlenmesine ve daha keyifle seyredilmesine sebebiyet verecektir. Bu tür oyunlar oynamak için iyi bir sistem belirlemek muhakkak gereklidir. Aksi halde oyunda anlaşmazlıklar çıkacak ve böylece istenilen oyun hali elde edilmeyecektir. Kuralları önceden belirlemek oyunun ilerleyişi açısından yararlı olacaktır. Tabiki koyulan bu kurallar oyunda alınan keyfi engellemeyecek derecede olmalı ve oyuncular arasında her iki takımında eşit şartlarda oynaması muhakkak sağlanmalıdır. Sitemize yeni eklenen harika bir oyunla sizlerde kendi oyun tarzınızı yaratabilir ve böylece yeni bir futbol heyecanına katılabilirsiniz Bu oyunun normal futbol oyunlarından çok farklı olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Okumaya devam et

Tek Pas Futbol – Paslaşarak Gol Atın

Oyunlar arasında doğru paslar atıp gol kralı olmak ister misiniz? Eğer bu soruya cevabınız ” evet ” ise bu oyun tam size göre!Tek Pas Futbol

Futbolda en çok önemli olan şeylerden birisi de doğru paslaşıyor olmaktır. Genellikte gol kralı olan oyunlar sadece gelen pası atmak ile meşgul olasalar bile atılan şutun gol olmasındaki en büyük etken doğru paslaşmadır. Eğer top dengeli bir şekilde sürülüyorsa ve oyuncular arasında muntazam bir paslaşma var ise bu takımı psikolojik yönden doğru gol için destekler. Futbolda büründüğünüz kişilik ve girdiğiniz hava çok büyük önem taşımaktadır. Top saha içinde dengesiz bir şekilde dönüyorsa, oyuncunun ayağında top gelse de bunu gol yapabilme ihtimali bir hayli düşüktür.

Pasların doğru kişiye atılmasının önemli olduğu kadar sürekli olarak topu takip etmekte çok önemlidir. Sonuç itibariyle çok hızlı ilerleyen bu oyunda topun bir anda sizin ayağınızda olabilmesi bir hayli mümkündür. Öyle ki top size gelmeden önce top size gelirse bu topu nereye yönlendireceğinze kadar hesap yapmanız gerekmektedir. Aksi halde çok iyi ekip çalışması olsa bir anda her şeyi berbat edebilirsiniz. Hem hız, hem pratik olma hem de zeka işi gerektiren futbol tabiki bir yetenek işidir. Ancak bazı kurallar uyarak da iyi bir oyuncu olabilirsiniz. Eğer sizlerde paslaşmanın önemini biliyor ve kendinizi bu doğrultuda geliştirmek istiyorsanız tek pas futbol oyununu oynamalısınız.

Okumaya devam et

Bola – Bir Futbol Heyecanı

Normal hayatta futbolu herkes sever, peki ya bilgisayar üzerinden oynamak? O da çok keyifli değil mi?Bola

Futbol oynamak bir çok kişi için hep keyif verici bulunmuştur. Özellikle küçüklük yaşlarında alışkanlık haline getirilen futbol oyunları ileri yaşlarında yine aynı şekilde aktif olarak oynanmasa da günümüz şartlarıyla çok olağan bir konuma gelmiştir. Herkes grup halinde toplanabiliyor ve geniş halı sahalar içinde istediği şekilde futbol oynayabiliyor. Hem izlemenin hem de oynamanın büyük keyif veriyor olması futbolun ne kadar güzel bir spor olduğunu kanıtlamaya yetiyor. Tabiki futbolu artık sadece televizyon üzerinden seyretmiyor ve dışarı da oynamıyoruz.

Futbol konusunda en büyük gelişmelerin yapıldığı yer şüphesiz ki günümüzün teknoloji şartlarıdır. Yine bir çok kişi artık futbolu bilgisayar üzerinden takip ediyor ve oynama fırsatı bulabiliyor Bunun yanı sıra çevremizde çok sık rastladığımı playstation kafeler de en çok oynanan oyunun pes olduğunu da bilmekteyiz. Sadece pes oyunu için açılan kafeler ile futbolun teknolojik konumda nerelere geldiğini görmüş bulunmaktayız.  Sürekli playstation üzerinden oynamak yerine hep elimizin altında bulunan bilgisayardan da bu oyunlar gelişimini takip etmek de güzel olmaz mıydı? Tabiki futbol kategorisinde yüzlerce bilgisayar oyunu bulunuyor fakat bu oyunları yüklemek, bilgisayar için tam oynanabilir hale getirmek çok zaman alabiliyor.

Okumaya devam et

Futbol Şampiyonları – Şampiyon siz olun!

Hızlı ve keyif verici bir maç sizleri bekliyor. Takımınızı seçin ve maça başlayın.Futbol Şampiyonları

Maç yapmak neredeyse tüm erkeklerin en büyük hobisidir. İş ya da okul nedeniyle herkesin normal şartlarda maç yapabilmesi mümkün olmasa da insanlar bu isteklerini maç izleyerek ve orada olma heyecanını yaşayarak gidermektedir.  Kimi insana göre maçlar saçma ya da gereksiz görünse de aslında en çok eğlendiren ve takım ruhu aşılayan spordur. Hangimiz evde otururken en azından milli maçları izleyip bağırıp, çağırmadık ki.. Maç yapmak için eğer gerekli şartlarınız mevcut değilse ya da zaman ayıramıyorsanız bunu bilgisayar üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz.

Sürekli gelişen günümüzün teknoloji şartları normal bir hayatta yapılabilecek doğal bir maç oynamayı bilgisayara yansıtmış bulunuyor. Sakatlıklar ya da seyirci etkisi ile daha heyecan verici bir hale gelen bu maçları gün geçtikçe bir çok kişi bilgisayar başından takip ediyor. Özellikle playstation üzerinde çok daha fazla maç oynansa bile her zaman herkesin bir playstation’ı olmuyor. Fakat neredeyse her evde bulunan bilgisayarlar da da aynı profesyonellikle bu futbol oyunları oynanabilir bir hale geliyor. Eğer sizinde bir halı sahaya gidecek vaktiniz yoksa sizleri bu maçlara davet ediyoruz. Çok eğlendiren bu maç oyunları aynı zamanda stresinizi de atmanızı sağlayabilecek.

Okumaya devam et

Kung Foot – Verilen Sürede En Çok Golü Siz Atın!

Karşı karşıya iki kale arasında fareniz ile yönlendirdiğiniz bir oyuncu bulunuyor, kalenizi doğru bir şekilde savunarak ve seri şutlar atarak oyunun galibi siz olabilirsiniz.Kung Foot

Hakan daha çok küçük bir çocuk iken hep bir arkadaşının olmasını ve onunla doyasıya oyun oynayabilmesini istemişti. Özellikle istediği bu oyunlar arasında bir futbol yatmaktaydı. Her küçük çocuk gibi Hakanda bir futbol sevdalısı idi.. Babasının ona aldığı küçük ateride de çoğunlukla futbol oyunları oynardı. Hakan’ın tek mutsuzluğu onun hiç arkadaşı olmayışıydı. Bulunduğu semt çok küçüktü ve onun yaşında herhangi çocuk orada yoktu. Zaten olsaydı da Hakan o küçük aldan arkadaşı ile top oynayamazdı. Biraz üzüntüsünü yatıştırmak biraz da eğlenmek ile tekrar dan ataride oyunlara devam etti. Bazen de akrabalarının çocukları ile oynuyordu hatta ev için küçük çaplı maçlar yapıyordu.

Okumaya devam et