Etiket arşivi: futbol oyunu oyna

Çöp Adam Futbolu – Hızlı Olan Kazanıyor!

Hep yakından tanıdığımız çöp adamı şimdide futbol oynarken görebileceğiz. Bu oyunda hızlı olan kazanıyor!Çöp Adam Futbolu

Kağıt kalemle ilk tanışan her kişinin yaptığı şeylerden birisi de çöp adamdır. Yıllardır süregelen bu alışkanlık artık bir yapıt halini almıştır. Çöp Adam ismi verilen bu karakter neredeyse herkesin hayatı boyunca en az bir kez yaptığı basit bir çizimden ibarettir. Elbetteki fazla uğraş gerektiren bir işlem olmadığından ciddiye alınmayabilir ancak bir çok anlatımlı çizimler hep çöp adam üzerinden yapılmıştır. Çizimi iyi olmayan kişilerin bir şey anlatırken çöp adamı sürekli olarak kullandığı da hiç bir şekilde ortadan kaldırılamaz bir gerçektir. Herkesin yakından tanıdığı çöp adam hakkında bilginiz olmadığını düşünmüyoruz ancak yinede açıklamak isteriz.

Gerek oyunlar içinde gerekse de çizgi romanlarda sıkça kullanılan çöp adam yukarıda da söylemiş olduğumuz gibi basit bir çizimden ibarettir. Çöp adam herhangi bir boyut kazanmamış sadece düz bir çizimdir. Her ne kadar insan tanımı olarak çizilse bile çöp adamın ağzı, gözü, eli, ayakları ve kulakları gibi parçaları yoktur. Çöp adam bir daire, bir gövde, iki kol ve bacaktan oluşmaktadır. Ortalama en uzun 5 saniyede çizilen çöp adamı küçümsemek mümkün değil çünkü çöp adam bir çok alanda kullanılmış ve çizimi yaygın hale gelmiştir. Şimdi ise çöp adam sıkça oyunlarda kullanılmaktadır. Okumaya devam et

Futbol Taktikleri – Engelleri Aşın ve Gol Atın!

Farklı bir futbol oyununda çalımlar atarak ilerlemek ve sonunda harika bir gol atmak bu oyunda sizin elinizde!Futbol Taktikleri

Futbolda en önemli şeylerden birisi elbette taktiktir. Ancak çok önemli olan bu konuda tabiki kesin bir yargı yürütmek ve belli şeyleri tam olarak beklemek gibi bir durum söz konusu değildir. Çünkü her oyuncunun kendisine göre bir futbol anlayışı ve taktiği bulunmaktadır. Taktiklerin takım yapısında uyum sağlaması da taktikler kadar önemlidir. Aksi halde oyuncu bireysel bir oyun sergiler ve ne kadar profesyonel bir şekilde topu sahada yürütse bile gol atması ihtimali bir hayli düşecektir. Bu durumda çok dikkatli olmak ve takım arkadaşlarını düşünmek gereklidir.

Futbol taktikleri konusunda elbetteki söz konusu olan şey belli şeyler sergileyip topu ele geçirmek değildir. Daha çok topa nasıl sahip çıkıldığı ya da rakip ile karşı karşıya neler yapıldığı önemlidir. Yani bir kaç öğrenilmiş olan futbola yararlı taktikler ile galibiyet kazanabileceğiniz mümkün değildir. Genellikle futbol oyuncuları arasında çok hareketli olan ve topa hep hakim olan kişiler beğeni kazanabilmektedir. Topu kaybeden bir kişi topu kısa bir sürede geri alabiliyorsa bu oldukça iyi bir oyuncu olduğunun bir göstergesidir. Futbolda sizde taktiklerin her şey olduğunu düşünüyorsanız sizi sitemizdeki başarılı ve yeni oyunumuza davet etmekteyiz. Bu oyunda konu olan şey ise ne kadar hızlı olduğunuz ve rakipleri tatiklerinizle nasıl aşabildiğinizdir.

Okumaya devam et

Futbol Ateşi – Futbolda fark yaratın!

Neredeyse tüm erkekler futboldan hoşlanır, hatta bayanlar bile!  Ancak standart olandan değil, farklı olandan..

Geçmişten şimdiye kadar her zaman standart futbol oyunları oynandı. Oyunların kalitesi, grafikleri ne kadar ileri düzeye çıkarılsa da sistem aynı kaldığından bir süre oyunlar önemini yitirmektedir. Bu yüzden değil midir küçük Futbol ateşiyaşlarda mahallede daha değişik top oyunlarının da oynanması? Siz değerli oyuncularımıza, takipçilerimize bu kez alışılmışın dışında olan futbol ateşi isminde ki oyumuzu sunuyoruz. Bu kadar fark yaratan ne diye soracak olursanız oyunun normal bir futboldan tamamen farklı olduğunu söyleyebiliriz. Koşa koşa gol atmak yerine bu kez rakiplerinizden kaçacaksınız ve bu şekilde gol atmış olacaksınız. Oyunun başlangıç bölümünde 1 rakip ile başlıyorsunuz amacınız rakiplerinize sürekli yakalanıp sağlığınızı kaybetmeden yerde duran plakları toplamaktır.

Yeni başlayan bir oyuncu için ilk bölüm bile zor gelebilir fakat sonrasında sizlerin ne kadar zorluklar beklediğiniz henüz bilmiyorsunuz. Oyunun standart futbolun dışında kalan en büyük kısmı ise rakiplerin sürekli artmasına bağlı olarak artan heyecanınız!

Okumaya devam et