Etiket arşivi: giydir

En Güzel Giydirme Oyunları

Kızların en çok sevdiği oyunlar arasında yer alan giydirme oyunları son zamanlarda kızlar kadar erkeklerin de ilgisini çekmeye başladı. Rengarenk elbiseler ile ister kız ister erkek giydirme oyunları arasından istediğinizi seçip oynamaya başlayın.

Genellikle sürükle bırak tarzında oynanan giydirme oyunları artık daha da gelişmiş hallere bürünmeye başladı. Elbise dolaplarında artık daha fazla giysi var ve giysilerin yanında kullanabileceğiniz aksesuar ve takılar daha  da şık. Günümüzde en çok oynanan giysi oyunlarından bazılarını aşağıda sizin için listeledik; oyunlara girip bir gözatabilirsiniz.

 

2010 Yılında Sevilen Flash Oyunlar


2010 yılı içerisinde Oyunkolu.com üzerinde oynanan en güzel oyunlar ve en çok oynanan kategorileri bu konuda bulabilirsiniz.

Puanlı Giysi Giydirme Oyunları


En güzel oyunları sizlere sunan Oyunkolu artık puanlı giysi giydirme oyunlarına da yer veriyor. Kız oyuncuların büyük ilgi gösterdiği puanlı giysi oyunlarında seçtiğiniz karaktere giysiler giydiriyor ve son olarak juri tarafından değerlendiriliyorsunuz. Giydirme oyunları kategorisinde bulabileceğiniz puanlı giysi giydirme oyunlarını eklemeye devam edeceğiz.
Okumaya devam et

Giydirme Oyunları

Kız Giydirme OyunlarıKız ve giydirme oyunlarının hızlı arttığı dönemlerde bu tarz hizmet veren site sayısı da artmakta. Bu yazıda sizlere yeni bir kız giydirme oyunları sitesi tanıtacağız.  Çeşit çeşit kategorilere ayrılmış olan sitede istediğiniz karakteri giydirebilir veya makyaj yapabilirsiniz.

Siteye girdiğinizde barbie, bratz, dora, emo, erkek, giysi, kız, manken, powerpuff, prenses, sevgili, sindy, sue, ünlü ve winx giydirme oyunlarıyla dolu bir anasayfa sizleri bekliyor olacak. Bu kategorilerin içerisinde onlarca giydirme oyunu bulunuyor ve dilediğiniz oyuna seçerek ücretsiz olarak oynama fırsatı buluyorsunuz. Siz daha önce eklenmiş oyunları oynarken her gün oyunkolu.com editörleri tarafından onlarca oyun eklenmeye devam ediliyor. Özellikle kız oyunları kategorisi şimdiden yüzlerce oyun içeriyor.
Okumaya devam et

Kıvanç Tatlıtuğ (Behlül) Oyunu

Kıvanç Tatlıtuğ Giydir

Halid Ziya Uşaklıgil’in 1899-1900 yıllarında yayınlanan romanı olan Aşk-ı Memnu “yasak aşk” anlamına gelir. Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat ve birçok ünlü isim kitabın televizyon ekranına uyarlanmasında rol alıyor. Okumaya devam et