Etiket arşivi: giydirme oyunları

Popüler Oyunlar

Merhaba değerli Oyunkolu ziyaretçileri. Son zamanlarda blogumuzda daha az yazı yayınladığımızı farkettik; eksikliği tamamlamak için yaza girdiğimiz şu dönemlerde sizinle daha çok blog yazısı paylaşmaya karar verdik.  İlk olarak size son zamanlarda OyunKolu’nda yayınladığımız en güzel oyunları paylaşmaya karar verdik.

Kızlar kadar artık erkeklerin de çok sık oynadığı giydirme oyunları ile başlayalım. Son günlerde sizinle paylaştığımız birkaç güzel giydirme oyununa aşağıdaki adreslerden ulaşmanız mümkün.

 

Yeni araba oyunları arasından bu yazıya yakışacak şekilde en güzellerini de aşağıdaki listede bulabilirsiniz.

Oyunkolu.com ekibi olarak sizlere bu oyunları öneriyoruz;

 

Ayrıca birbirinden güzel online oyunların da yer aldığı Oyunkolu.com’da son günlerde en popüler online oyun Bombom 3.0 Oyunun bu yıl düzenlenen dünya kupası şampiyonasında dağıtılan binlerce ödül herkesin ilgisini üzerine topluyor.

En Güzel Giydirme Oyunları

Kızların en çok sevdiği oyunlar arasında yer alan giydirme oyunları son zamanlarda kızlar kadar erkeklerin de ilgisini çekmeye başladı. Rengarenk elbiseler ile ister kız ister erkek giydirme oyunları arasından istediğinizi seçip oynamaya başlayın.

Genellikle sürükle bırak tarzında oynanan giydirme oyunları artık daha da gelişmiş hallere bürünmeye başladı. Elbise dolaplarında artık daha fazla giysi var ve giysilerin yanında kullanabileceğiniz aksesuar ve takılar daha  da şık. Günümüzde en çok oynanan giysi oyunlarından bazılarını aşağıda sizin için listeledik; oyunlara girip bir gözatabilirsiniz.

 

2010 Yılında Sevilen Flash Oyunlar


2010 yılı içerisinde Oyunkolu.com üzerinde oynanan en güzel oyunlar ve en çok oynanan kategorileri bu konuda bulabilirsiniz.

Puanlı Giysi Giydirme Oyunları


En güzel oyunları sizlere sunan Oyunkolu artık puanlı giysi giydirme oyunlarına da yer veriyor. Kız oyuncuların büyük ilgi gösterdiği puanlı giysi oyunlarında seçtiğiniz karaktere giysiler giydiriyor ve son olarak juri tarafından değerlendiriliyorsunuz. Giydirme oyunları kategorisinde bulabileceğiniz puanlı giysi giydirme oyunlarını eklemeye devam edeceğiz.
Okumaya devam et