Etiket arşivi: grand theft auto

GTA 5 Konsol Oyun Hileleri

gta-5

Uzun bekleyişlerin ardından serinin devam niteliğinde olan GTA V bizlerle buluşmuştu. Bunun neticesinde hemen herkes konsolların başına geçerek oyunu oynamak için hızlı oldukça çaba gösterdi. Tüm bunlar olurken, oyunlarda hile yapmayı seven kişilerinde hoşuna gidebilecek bir bilgiyi bugün sizlere paylaşmak istedik. GTA 5 Konsol oyun hileleri başlıklı yazımızda hileler ve tuş takımlarını sizler için yazmak istiyoruz.

Rockstar Games tarafından hayranlarına sunulan oyunda pek çok geliştirilmenin yapıldığını söyleyebiliriz. Yayımlanmasının ardından çok kısa bir süre geçmesine rağmen internet üzerinde pek çok inceleme, ekran görüntüsü ve oynanış videoları dolaşmaktadır. Ayrıca kişiler sadece oyunu oynamakla yetinmediler oyunun kaynak kodlarından yapılan araştırmalar bile söz konusu. Bununla birlikte PC versiyonunun nasıl olacağı hakkında bilgiler verenler bile var.

Okumaya devam et

GTA (Grand Theft Auto) 5 Ön İncelemesi

gta-5

Grand Theft Auto nam-ı diğer kısaca GTA ilk bilgisayar piyasasına girdiği andan itibaren bizleri büyüleyen ve vazgeçilmez oyunlarımız arasında yer almıştır. Şimdi ise karşımızda büyük heyecanla beklediğimiz GTA 5 var. Bu konumuzda sizler için oyunun ön incelemesini gerçekleştirmeye çalışacağız.

2013 yılında bulunmamızla birlikte Niko’yla Liberty’yi harabeye çevirmemizden bu yana neredeyse beş yıl geçmiş vaziyette. RockStar Games‘in GTA serisini ne kadar ilerletebileceğini hep birlikte görmüştük. Bununla birlikte serinin beşinci oyununun duyurulmuş olması, serinin hayranlarını oldukça sevinçle doldurdu diyebiliriz.

Çıkış tarihinin kesinleşmiş olması nedeniyle meraklı bir bekleyişin şimdiden bizleri hapsettiğini söyleyebiliriz. Tabi ki, şunun şurasında oyunun çıkış tarihinin gerçekleşmesine neredeyse sadece 1 ay var. Bu da bizi biraz daha heyecanlandırmıyor değil.

Okumaya devam et

GTA Efsaneleri

Grand Thief AutoHer GTA oyununda birçok ilginç yönler bulunuyor. Özellikle GTA San Andreas’ta, oyundaki alan oldukça büyük olduğundan bahsedeceğimiz ilginçliklerde fazla sayıda var.

Gizli “Pay ‘n’ Spray Shop”

Haritada işareti bulunmayan bir araç boyama yeri bulunuyor. Bu yeri bulduğunuzda aracınızı içeriye sokmanıza gerek yok. Sizden araç tamiri ve boyama için ücret alıyor ancak kamera yön değiştirmiyor. Tıpkı yol kenarında bekliyormuşsunuz gibi işleminiz tamamlanıyor. Oyun hatası gibi gözüken bu yerde ayrıca başka bir sorun daha var. Garaj kapısında bulunan açıklığı farketmezseniz sonsuz bir yuvarlanmaya giriyor ve sürekli yuvarlanıyorsunuz.

Okumaya devam et

GTA 5 2012’de Çıkacak

GTA 5 ile ilgili ilk görüntüler internette yayılmaya başladı. Aralarında bir çok yalan haber de olsa GTA 2012 yılında yayınlanacak. GTA serisinin en son versiyonu GTA 4 çok beğenilmişti. Üreticisi Rockstar Games olan GTA 5 2012 yılında bilgisayarlarımızda olacağa benziyor.

Grand Theft Auto oyunlarının hepsi çok beğenilmiş ve gerçekten adını duyurmuş oyunlardır. Yeni oyun GTA 5 için beklentileri yüksek olan oyun severler oyun ile ilgili haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.