Etiket arşivi: gta 5

GTA 5 (Grand Theft Auto) Tüm Bölümler

GTA 5

 

Son zamanların en güzel bilgisayarxbox 360, PS oyunlarından birisi olan GTA 5 oyununu incelemek için özel olarak bir sunum hazırlamış bulunmaktayız. GTA 5 bir çok özellikleri yenilenen bir oyun olduğundan dolayı bir çok oyuncunun ilgisini çekmiş durumdadır. Henüz XBOX cihazında oynanmakta olan oyunun tasarımları bittikten sonra bilgisayar ve PS cihazlarında oynayabilecek olan oyuncuların oyunu beğeneceğinden eminiz. Oldukça farklı görevleri bulunmakta olan oyunda 3 ayrı karakteri ayrı ayrı görevler ve bölgelerde kullanabiliyor ve onların her biri için ayrı çaba sarf etmeniz gerekmektir.

 

Grand Theft Auto serilerinin en son versiyonu olan Gta 5 son derece büyük bir ilgi ile oyuncuların tam olarak hayal dünyasına dalabilmelerini sağlayan oyun üreticileri kendilerine düşen görevi yaparak güzel bir oyun ile 2014 yılında karşımıza çıkmaktadırlar. Gerek görsel gerek ise zorlukları ile oyuncuları büyük bir format beklemektedir. Oyun içerisinde karakterlerini her birisi ayrı görevler yaparak kendilerinin şehir içerisindeki kariyerini geliştirmeye çalışmaktadır. Ayrı ayrı karakterler ile yapacak olduğunuz görevlerde zorlu anlar yaşabilir ve dostlarımızın kullanıcıları olarak onların kariyerlerine yardımcı olabilirsiniz.

Okumaya devam et

GTA 5 PC Versiyonu Ne Zaman Çıkacak?

Grand Theft Auto V oyunseverlerin uzun ve sabırsız bekleyişlerinden sonra piyasaya çıkmış ancak piyasaya sürülen oyun versiyonları sadece konsol oyuncuları için hazırlanmıştı. PC kullanıcılarının bekleyişleri biraz daha mı uzayacak yoksa beklentileri karşılıksız mı kalacak bununla ilgili oyun üreticisi RockStar Games tarafından çok net bir açıklama yapılmamıştır. Ancak üretici firmaya yakın olan dağıtıcı firmalardan alınan bilgiler de GTA 5 PC versiyonu çok yakında tüm dünyada aynı anda piyasaya sürüleceğinden bahsediliyor. Bu söylentiler ile biraz olsun rahatlayan PC oyuncularının heyecanlı bekleyişleri devam etmekte. 20. yy’ın sonlarında piyasa çıkarılan serinin ilk oyunundan itibaren oyuna olan ilgi her geçen yıl ve her yeni oyunda daha da artmış. Günümüz gençleri arasında fenomen hale gelmiştir. Yılların getirdiği ve teknolojinin getirdiği yeniliklere gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasında gösterebilecek bu oyunun PC versiyonun bu kadar istenmesi ve beklenmesi belkide bu şekilde açıklanabilir.

Okumaya devam et

GTA (Grand Theft Auto) 5 Ön İncelemesi

gta-5

Grand Theft Auto nam-ı diğer kısaca GTA ilk bilgisayar piyasasına girdiği andan itibaren bizleri büyüleyen ve vazgeçilmez oyunlarımız arasında yer almıştır. Şimdi ise karşımızda büyük heyecanla beklediğimiz GTA 5 var. Bu konumuzda sizler için oyunun ön incelemesini gerçekleştirmeye çalışacağız.

2013 yılında bulunmamızla birlikte Niko’yla Liberty’yi harabeye çevirmemizden bu yana neredeyse beş yıl geçmiş vaziyette. RockStar Games‘in GTA serisini ne kadar ilerletebileceğini hep birlikte görmüştük. Bununla birlikte serinin beşinci oyununun duyurulmuş olması, serinin hayranlarını oldukça sevinçle doldurdu diyebiliriz.

Çıkış tarihinin kesinleşmiş olması nedeniyle meraklı bir bekleyişin şimdiden bizleri hapsettiğini söyleyebiliriz. Tabi ki, şunun şurasında oyunun çıkış tarihinin gerçekleşmesine neredeyse sadece 1 ay var. Bu da bizi biraz daha heyecanlandırmıyor değil.

Okumaya devam et

GTA 5 2012’de Çıkacak

GTA 5 ile ilgili ilk görüntüler internette yayılmaya başladı. Aralarında bir çok yalan haber de olsa GTA 2012 yılında yayınlanacak. GTA serisinin en son versiyonu GTA 4 çok beğenilmişti. Üreticisi Rockstar Games olan GTA 5 2012 yılında bilgisayarlarımızda olacağa benziyor.

Grand Theft Auto oyunlarının hepsi çok beğenilmiş ve gerçekten adını duyurmuş oyunlardır. Yeni oyun GTA 5 için beklentileri yüksek olan oyun severler oyun ile ilgili haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.