Etiket arşivi: hokey oyunu

2 Kişilik Hava Hokeyi – Zorlu Bir Maça Hazır mısınız?

Heyecanlı ve orman efektleri ile dolu bir 2 kişilik hava hokeyi oyunu sizleri bekliyor! Ya bilgisayarı ya da karşınızdaki dostunuzu yenebilir misiniz? 2 Kişilik Hava Hokeyi

Hokey oyunu her zaman ilgi çekici olmuştur. Türkiye üzerinde bu oyunu pek yaygın bir şekilde görmesek de neredeyse tüm Amerikan filmlerinde karşımıza çıkabilir. Büyük bir heyecanla oynanan bu oyunun elbetteki diğer oyunlardan farklı lan kısmı  topu farklı bir araç ile ilerletmektir. Bu nedenle diğer spor oyunlarına göre çok zor bir yapıdadır fakat bu zorluğu onu eğlenceli de kılmaktadır. Genellikle Avrupa ülkelerinde hokey oyununa küçük yaşlar da başlanır. Küçük yaşlarda bu oyunu öğrenen insanlar diğer insanlara oranla çok daha profesyonel şekilde bu oyunu oynamaktadır.

Hokey oyunu oynamanın insanların reflekslerini geliştirdiği söylenmektedir çünkü bu tür oyunlarda top ortada çok hızlı bir şekilde döner ve takip etmek gerçekten meziyet ister. Ancak oyunun bu kısımları göz korkutucu olmamalıdır çünkü oyun esnasında bunların herhangi birini düşünmeden tamamen insani iç güdülerle oynamak sizlere kazandıracaktır. Hokey oyununu sadece sahalar üzerinde sopalar ile oynamak gerekmez her ne kadar aynı heyecanı vermiyor olsa da bir çok ülke oyun salonlarında Hokey oyununu masa üzerinde oynatmaktadır. Hokey mantığı ile aynı olduğundan yine oynayan kişiler aynı heyecanı yaşayabiliyor ve oyundan hiç bir şekilde sıkılmıyor.

Okumaya devam et