Etiket arşivi: kız

Friv Oyunları Oynamak İstermisiniz?

Popüler oyun sitesi olan Oyunkolu.com üzerinde yer alan ve en çok ilgi gören oyunları özenle size sunmaya çalışan Oyunkolu en yeni ve en güzel oyunlarla ekranlarınızın karşısındayız. Oldukça ilgi gören oyunlarımızın başında gelmektedir. Bu oyunlarımızda sizlere en çok oynanan ve beğenilen oyunları tüm oyunları Oyun Kolu ekibi olarak sizlere sunuyoruz. Bu oyunlarımız arasında her biri bölümlü ve oldukça görselliği iyi oyunlardan oluşmaktadır. Oyun açıklamaları ve hangi tuşlarla oynanır kısmını sizlere vakit kaybettirmemek için özenle dolduruyoruz.

Oyun deyince aklınıza hemen bir oyun gelmesi gerekiyor. O aklınıza gelecek oyunu sizlerde merak ediyor musunuz? O zaman biraz daha merak edin.  Eski zamanlarda mahallelerde top oynarken, yakar top oynarken ve misket oynarken hayat daha güzeldi. Ama şimdi ise İnternet çıktığı zamandan beri çocuklar oyun hevesini İnternet üzerindeki olaylardan almaya çalışıyor. Şimdiki çocuk sahipleri çocuklarını artık insanlara güven olmadığından çocuklarını tek başlarına sokağa bırakmıyorlar.
Bu duruma göre küçük çocukların yardımına İnternet koşuyor. Eğer çocuklarınızı sokağa bırakmıyorsanız bilgisayarın başına oturup bir çok oyunu oynamasını sağlamalısınız. Tabi ki oyunları da oynatırken en büyük görev size düşüyor. Oyunları çocuğunuza açarken o oyunları seçip ayıklamalı ve her oyunu da oynamasına izin vermemelisiniz. Sizde çocuğunuza en güzel ve en yeni oyunları oynatmak istiyorsanız Oyun Kolu’ nu tercih etmelisiniz. Oyunkolu.com’ unda size önerdiği friv oyunu küçük yaştaki çocuklara uygun olduğu için oynatabilirsiniz.
Friv Oyunları en çok küçük yaştaki çocuklara hitap ettiği gibi her yaştaki çocupa hitap etmektedir. Çocukların zihinsel ve kişisel gelişimi için yaşlarına uygun oyunlar oynamalarını güzellikle öneriyoruz. Sizde en güzel Friv oyunlarını oynamak istiyorsanız Oyun Kolu’ nu tercih etmelisiniz.

 

Giydirme Oyunları

Kız Giydirme OyunlarıKız ve giydirme oyunlarının hızlı arttığı dönemlerde bu tarz hizmet veren site sayısı da artmakta. Bu yazıda sizlere yeni bir kız giydirme oyunları sitesi tanıtacağız.  Çeşit çeşit kategorilere ayrılmış olan sitede istediğiniz karakteri giydirebilir veya makyaj yapabilirsiniz.

Siteye girdiğinizde barbie, bratz, dora, emo, erkek, giysi, kız, manken, powerpuff, prenses, sevgili, sindy, sue, ünlü ve winx giydirme oyunlarıyla dolu bir anasayfa sizleri bekliyor olacak. Bu kategorilerin içerisinde onlarca giydirme oyunu bulunuyor ve dilediğiniz oyuna seçerek ücretsiz olarak oynama fırsatı buluyorsunuz. Siz daha önce eklenmiş oyunları oynarken her gün oyunkolu.com editörleri tarafından onlarca oyun eklenmeye devam ediliyor. Özellikle kız oyunları kategorisi şimdiden yüzlerce oyun içeriyor.
Okumaya devam et

Kıvanç Tatlıtuğ (Behlül) Oyunu

Kıvanç Tatlıtuğ Giydir

Halid Ziya Uşaklıgil’in 1899-1900 yıllarında yayınlanan romanı olan Aşk-ı Memnu “yasak aşk” anlamına gelir. Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat ve birçok ünlü isim kitabın televizyon ekranına uyarlanmasında rol alıyor. Okumaya devam et