Etiket arşivi: kız oyunları

En Güzel Winx Oyunları

Winx Oyunları

 

Her biri farklı yetenekleri ile oluşturdukları çizgi filmlerindeki isimlerinden onları tanıyor olmalısınız. Winx Oyunları kategorimizde sevimli kızlarımızın bir çok oyunlarını sitemiz içerisinde bulabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Farklı tarzlara sahip olan oyunlardan birisini seçerek sevdiğiniz çizgi film kahramanları ile makyaj, giydirme, macera, parkur gibi oyunları bulabilecek ve onların ayrı ayrı özelliklerini kullanabileceksiniz.

Okumaya devam et

En Güzel ve En Yeni Kız Oyunları

Kız Oyunları

Kız Oyunları kategorimiz ile siz değerli oyuncularımızın en çok beğendiği ve sevdiği karakterlerin oyunları ile karşınızda olmaya devam etmekteyiz. Küçük büyük kız oyuncularımız için farklı tarzlara ve konseptlere sahip olan farklı özellikleri ile sizleri kendisine bağlayacak olan oyunlarımızda kendi sevdiğiniz çizgi film kahramanlarını veya film kahramanlarını da bulabilirsiniz. Makyaj, Giydirme, Kuaför, Yemek Pişirme, Macera, Boyama, Yarış, Süsleme gibi oyunların keyfini doyasıya çıkarabilmek için sizler bilgisayarınızdan yada Android ile İos işletim sistemine sahip olan cihazlarınızdan sitemize katılabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Okumaya devam et

Barbie Puanlı Saç Yapma

Barbie Puanlı Saç Yapma

Güzel ve genç bir kız olan Barbie kendi saçlarına bakım yapacak bir yardımcı aramaktadır. Barbie Puanlı Saç Yapma oyununda güzel bir şekilde saçlarını sizlere görüntüler ile tarif ederek sizlerin bu saç stillerini yapmanızı isteyecek ve sonrasında ne kadar güzel yaptığınız konusunda sizlere puanlar verecektir. Çeşitli saç stillerini denemek istemekte olan Barbie bir kuaför salonuna giderek yardımcı olmalarını istemiş fakat bu duruma yardımcı olamayan kuaförümüzün işinin bitmesini bekleyemeyecek olan Barbie kızımıza sizler yardımcı olarak onunla keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Okumaya devam et

Friv Oyunları Oynamak İstermisiniz?

Popüler oyun sitesi olan Oyunkolu.com üzerinde yer alan ve en çok ilgi gören oyunları özenle size sunmaya çalışan Oyunkolu en yeni ve en güzel oyunlarla ekranlarınızın karşısındayız. Oldukça ilgi gören oyunlarımızın başında gelmektedir. Bu oyunlarımızda sizlere en çok oynanan ve beğenilen oyunları tüm oyunları Oyun Kolu ekibi olarak sizlere sunuyoruz. Bu oyunlarımız arasında her biri bölümlü ve oldukça görselliği iyi oyunlardan oluşmaktadır. Oyun açıklamaları ve hangi tuşlarla oynanır kısmını sizlere vakit kaybettirmemek için özenle dolduruyoruz.

Oyun deyince aklınıza hemen bir oyun gelmesi gerekiyor. O aklınıza gelecek oyunu sizlerde merak ediyor musunuz? O zaman biraz daha merak edin.  Eski zamanlarda mahallelerde top oynarken, yakar top oynarken ve misket oynarken hayat daha güzeldi. Ama şimdi ise İnternet çıktığı zamandan beri çocuklar oyun hevesini İnternet üzerindeki olaylardan almaya çalışıyor. Şimdiki çocuk sahipleri çocuklarını artık insanlara güven olmadığından çocuklarını tek başlarına sokağa bırakmıyorlar.
Bu duruma göre küçük çocukların yardımına İnternet koşuyor. Eğer çocuklarınızı sokağa bırakmıyorsanız bilgisayarın başına oturup bir çok oyunu oynamasını sağlamalısınız. Tabi ki oyunları da oynatırken en büyük görev size düşüyor. Oyunları çocuğunuza açarken o oyunları seçip ayıklamalı ve her oyunu da oynamasına izin vermemelisiniz. Sizde çocuğunuza en güzel ve en yeni oyunları oynatmak istiyorsanız Oyun Kolu’ nu tercih etmelisiniz. Oyunkolu.com’ unda size önerdiği friv oyunu küçük yaştaki çocuklara uygun olduğu için oynatabilirsiniz.
Friv Oyunları en çok küçük yaştaki çocuklara hitap ettiği gibi her yaştaki çocupa hitap etmektedir. Çocukların zihinsel ve kişisel gelişimi için yaşlarına uygun oyunlar oynamalarını güzellikle öneriyoruz. Sizde en güzel Friv oyunlarını oynamak istiyorsanız Oyun Kolu’ nu tercih etmelisiniz.

 

Puanlı Giysi Giydirme Oyunları


En güzel oyunları sizlere sunan Oyunkolu artık puanlı giysi giydirme oyunlarına da yer veriyor. Kız oyuncuların büyük ilgi gösterdiği puanlı giysi oyunlarında seçtiğiniz karaktere giysiler giydiriyor ve son olarak juri tarafından değerlendiriliyorsunuz. Giydirme oyunları kategorisinde bulabileceğiniz puanlı giysi giydirme oyunlarını eklemeye devam edeceğiz.
Okumaya devam et