Etiket arşivi: kız oyunu

En Güzel Winx Oyunları

Winx Oyunları

 

Her biri farklı yetenekleri ile oluşturdukları çizgi filmlerindeki isimlerinden onları tanıyor olmalısınız. Winx Oyunları kategorimizde sevimli kızlarımızın bir çok oyunlarını sitemiz içerisinde bulabilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Farklı tarzlara sahip olan oyunlardan birisini seçerek sevdiğiniz çizgi film kahramanları ile makyaj, giydirme, macera, parkur gibi oyunları bulabilecek ve onların ayrı ayrı özelliklerini kullanabileceksiniz.

Okumaya devam et

En Güzel ve En Yeni Kız Oyunları

Kız Oyunları

Kız Oyunları kategorimiz ile siz değerli oyuncularımızın en çok beğendiği ve sevdiği karakterlerin oyunları ile karşınızda olmaya devam etmekteyiz. Küçük büyük kız oyuncularımız için farklı tarzlara ve konseptlere sahip olan farklı özellikleri ile sizleri kendisine bağlayacak olan oyunlarımızda kendi sevdiğiniz çizgi film kahramanlarını veya film kahramanlarını da bulabilirsiniz. Makyaj, Giydirme, Kuaför, Yemek Pişirme, Macera, Boyama, Yarış, Süsleme gibi oyunların keyfini doyasıya çıkarabilmek için sizler bilgisayarınızdan yada Android ile İos işletim sistemine sahip olan cihazlarınızdan sitemize katılabilir ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Okumaya devam et

Oje Sürme – Oje Sürebilmeniz için Tüm Şartlar Mevcut!

Oje sürmek gerçekten titizlik ve sabır isteyen bir konudur. Bu oyunda hem oje sürmeyi öğrenecek hemde farklı tasarımlar yapabileceksiniz.Oje Sürme

Oje sadece tırnakları kaplayan bir sıvı değildir. İnsan elini daha hoş, daha zarif gösterebilmek için bir araçtır. Ancak yanlış sürülen bir ojede tam tersine eli çok kötü bir görünüme ulaştırabilir. Oje sürme bir çok kişi için büyük bir sorundur. Herkes ne kadar oje sürüp ellerinin güzel görünümünün olmasını istese bile başarılı bir şekilde süremeyeceğini düşünür ve böylece sürmez. Oje sürmek gerçekten çok geniş kapsamlı bir makyajdır; sadece tek renk bir oje sürmek bazen yeterli olabildiği gibi bazen fazlasını da isteyebilir.

Günümüzde ortaya çıkan oje süslemeleri ve değişik motifler oje yapan kişiler için çok daha farklılıklar sağlamıştır. Özellikle çizgi film karakterlerinin tırnaklar üzerine yansıtılması ellere yeni bir görünüm katmakta ve bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Birbirinden farklı oje renginin, ten rengine uyum sağlaması için uğraşmak, ojeyi taşırmadan sürmek, ojenin sorunsuz şekilde kurumasını sağlamak ve ojenin sürüleceği tırnağın yapısı gerçekten önem arz etmektedir.

Okumaya devam et