Etiket arşivi: kızgın

Angry Birds Rio 10’da 10 Yaptı


Kızgın kuşların saltanatı devam ediyor. Geçtiğimiz ayın sonuna doğru yayınlanan Angry Birds Rio 10 günde 10 milyon kez indirilerek hak ettiği yeri korumaya devam ediyor. Angry Birds Rio aslında 15 Nisan tarihinde vizyona giricek olan bir sinema filmi. Oyunun 10 günde elde ettiği indirme sayısına bakılarak yüksek izleyici sayısına da ulaşacağı düşünülüyor.

Angry Birds yapımcısı Rovio firması Twitter hesabı üzerinden kullanıcılarına şöyle seslendi, “10’da 10… Angry Birds Rio tüm rekorları kırıyor. Tüm hayranlarımıza kocaman teşekkürler!”. Angry Birds Rio oyunu Android için Amazon’da açılan sayfada ücretsiz olarak sunulurken, Apple Store’da 0,99 dolara satılıyor.

Zombi Angry Birds

Son zamanlarda rekor üstüne rekor kıran Angry Birds oyunundaki kızgın kuşları zombi olsalardı? Tomasz Kaczkowski adındaki Polonyalı meşhur kızgın kuşları zombi olarak çizmiş ve gayet başarılı bir çalışma olmuş.

Mobil cihazlar, bilgisayarlar derken kızgın kuşlar yeni peluş oyuncaklar ile evimize giriyor. Çeşitli platformlar sayesinde 75 milyonun üzerinde indirme sayısına ulaştı ve Dünya üzerinde adından uzun süre söz ettirecek. Angry Birds artık dünyanın en popüler mobil oyunlarının başında geliyor. Kızgın kuşların zombi fotoğraflarını aşağıda bulabilirsiniz.

Zombi Angry Birds Resimleri:

Okumaya devam et