Etiket arşivi: lamborghini

Oyun Oyna ve Lamborghini Kazan!

Oyunkolu.com flash oyun sitesi tarafından hazırlanan ve sadece Oyunkolu Oyunları Facebook uygulamasını takip eden kullanıcıların kazanabileceği uzaktan kumandalı Lamborghini yarışmasına katılmak ister misiniz? Tamamen ücretsiz bir şekilde sadece puan kazanarak uzaktan kumandalı Lamborghini kazanabilirsiniz. Ücretsiz kayıt olmak ve Lamborghini kazanmak için buraya tıklayınız.

Stoklarımızda yer alan uzaktan kumandalı sarı Lamborghini Gallardo Superleggera araba, yapılacak olan yarışma sonucunda ilk sırada yer alan oyuncuya tamamen ücretsiz bir şekilde gönderilecektir. Tek yapmanız gereken yarışmaya katılmak ve diğer oyunculardan daha fazla puan kazanmaktır. Özellikle bakugan oyunları, zuma ve friv oyunları büyük ilgil görüyor.

Yarışmaya Katılmak için;

  • Yukarıda verilen “Ücretsiz Kayıt Ol!” linkine tıklayarak yarışmaya katıl,
  • Belirtilen tarih aralığında en yüksek puanı topla,
  • Uzaktan kumandalı Lamborghini kazan.

Başlangıç ve Bitiş Tarihi: 21 Haziran 2011 Salı günü 17:00 başlayan yarışma 15 gün sonra yani 5 Temmuz 2011 Salı günü 17:00’da bitecektir. Daha önce puanı bulunanların puanları yarışmaya dahil edilmeyecek ve sadece belirtilen tarihler arasında kazanılan puanlar dikkate alınacaktır.

Nasıl Puan Kazanılır?

  • Davet ettiğiniz arkadaşlarınız uygulamayı kullanmaya başladığında 10 puan kazanabilirsiniz.
  • Oynadığınız her oyun başına 1 puan kazanabilirsiniz. Ancak bu puanı kazanmak için oyun geçişlerinde belli bir süre limitimiz vardır.
  • Bir oyunun altındaki “Facebook Beğen” tuşuna basarsanız 2 puan kazanırsınız.
  • Favorilerinize oyun eklediğinizde 3 puan kazanırsınız.
  • Oyunu bitirdikten sonra oyun hakkında yorum yapmayı onaylarsanız 3 puan kazanırsınız.

Ürün Açıklaması:

Ebat: 17.9 cm x 7.9 cm x 4.9 cm
Ölçek: 1/24
Fonksiyonlar: İleri, Geri, Sol dönüş, Sağ dönüş, Dur, İleri ışıkları, Geri Işıkları.
Özellikler: Gerçek araba dizaynında yapılmış enjeksiyon kalıp baskı.
Araç 3 adet – Kumanda 2 Adet AA kalem pil ile çalışmaktadır. Paket içerisinde pil bulunmamaktadır.

Oyunkolu.com Lamborghini Çekilişi Sonucu


Oyunkolu.com hediye çekilişlerine devam edeceğini sizlere duyurur. Hediye çekilişlerini takip etmek ve birbirinden güzel hediyeler için şansınızı denemek istiyorsanız bizim takip etmenin en kolay yolu Facebook Oyunkolu sayfasına hayran olmak. Böylelikle çekiliş haberlerini herkesten önce öğrenebilirsiniz.

Oyunkolu Facebook sayfasına katılmak için buraya tıklayınız.
Okumaya devam et

Oyunkolu.com ile Lamborghini Gallardo Kazan!


Oyunkolu.com olarak bizi takip eden kullanıcılarımıza birbirinden güzel ürünler hediye ediyoruz. Sadece yorum yaparak ürün kazanmak istermisiniz? Her seferinde bir öncekinden farklı bir ürün ile karşınızda olacağız. Çekilişlerden haberdar olmak için blog sayfamızı veya Oyunkolu facebook sayfasını takip edebilirsiniz.

Oyunkolu Facebook sayfasına katılmak için buraya tıklayınız.

Stoklarımızda bulunan sarı Lamborghini Gallardo Superleggera Uzaktan Kumandalı arabayı hediye çekilişini kazanan takipçimize vereceğiz. Hediye çekilişine sadece yorum yaparak katılabilirsiniz. Aşağıdaki bilgileri okuyarak hediye çekilişine katıldıktan sonra Oyunkolu.com da bulunan en güzel araba oyunları ve yarış oyunlarını oynayabilirsiniz.
Okumaya devam et