Etiket arşivi: lego

LEGO Harry Potter: Yıl 5-7 ile Geliyor

LEGO Harry Potter: Yıl 1-4 ile başlayan Lord Voldemort macerası hız kesmeden devam ediyor. Dünya klasiklerine el atan Lego, Harry Potter: Yıl 5-7 ile gelmeye hazırlanıyor.

LEGO geçmişte yaptığı oyunlar gibi Harry Potter serisinde de olağanüstü yenilikler vadetmiyor. Harry Potter hayranıysanız basit, eğlenceli bir aksiyon oyunu arıyorsanız, LEGO Harry Potter aradığınız şey. Warner Bros. stüdyosu tarafından yapılan duyuruda LEGO Harry Potter: Yıl 5-7, 2011 yılının 4. çeyreğinde yani yıl sonu piyasalarda olacak.

Geçtiğimiz yaz satışa sunulan LEGO Harry Potter: Yıl 1-4 oyununun devamı niteliği taşıyan yeni oyunda yine Lord Voldemort‘a karşı amansız bir mücadeleye gireceksiniz. Neredeyse tüm platformlarda oynanabilecek olan LEGO Harry Potter: Yıl 5-7, PSP, 3DS, DS, PC, Wii, X360 ve PS3 üzerinde oynanabilecek. Lego ve Harry Potter fanlarını bir araya getiren oyun yıl sonu sevenleriyle buluşacak.

LEGO Karayip Korsanları

Yarım kalan Karayip Korsanları macerası, LEGO ile karşımıza geri dönüyor. Kaptan Jack Sparrow ve korsan arkadaşlarıyla yeni bir serüvene hazır mısınız?

LEGO Karayip Korsanları Dünyanın Sonu fragmanı yayınlandı. LEGO bu oyun ile çılgın korsan filminin 4 serisini de konu almış ve tek bir oyunda Karayip Korsanları serisinin 4 filminden sahneler bulunuyor. Oyunda sadece kaptan Jack Sparrow‘u değil, korsan arkadaşlarını da kontrol etmeniz mümkün olacaktır. Karayip Korsanları LEGO 10 Mayısta vitrinlerdeki yerini alacak ve oyun PC, X360, PS3, Wii, DS ve 3DS gibi konsollarda oynanabilir durumda.

LEGO Karayip Korsanları Dünyanın Sonu Fragmanı:

Lego 2010 Türkiye Şampiyonası

Lego YarışmasıLego 2010 Türkiye Şampiyonası heyecanı başlıyor…

Lego 2010 Türkiye Şampiyonası için ön elemeler, Nisan ve Mayıs ayları boyunca Türkiye genelinde farklı şehirlerde başlıyor. Danimarka’da bulunan Legoland‘e gidebilmek için yapılacak büyük filan ise Haziran ayında İstanbul’da yapılacak.

Çocukların ve ailelerin yoğun ilgisi nedeniyle bu sene ön elemeler birçok şehirde ve bölgede gerçekleşecek. Böylece çok sayıda çocuğa ulaşılarak onların da bu eğlenceye katılması sağlanacak. Lego‘nun Türkiye’deki temsilcileri tarafından düzenlenecek olan Lego 2010 Türkiye Şampiyonası‘nda, 5-8 ve 9-12 yaş gruplarındaki çocuklar yarışacak. Okumaya devam et