Etiket arşivi: maket araba

Maket Otomobil – Boşluktan Uzak Durun ve İlerleyin

Maketten bir otomobille uzun yollar boyu ilerlemeniz ve büyük bir korku, heyecan ile bitiş çizgisine ulaşmanız gerekiyor.Maket Otomobil

Kartondan, kağıttan yapılmış şeyler her zaman çok daha heyecan verici olmuştur.  Her küçük çocuk belli bir dönüm boyunca kağıttan uçaklar uçurmuş ya da gemiler yaparak su da yüzdürmüştür. Elbetteki bu süreç çok uzun zaman boyu devam etmemektedir. Çünkü bildiğimiz üzere kağıt ya da kartondan yapılan oyuncaklar kalıcı olamayacak kadar dayanıksız yapılardır. Fakat insan ne kadar büyürse büyüsün hiç bir zaman bu oyuncaklar önemini yitirmez. Çeşitli filmlerde bile hala çok büyük yaştaki insanların ofislerde kağıt uçaklar attığını bariz bir şekilde görebiliriz.

Tabiki bunların hepsini yaptık ama daha önceden bir maketten otomobil yapan kişi sayısı çok azdır. Çünkü yapısal gereği bir otomobili kağıttan yapmak çok kolay olmayacaktır. Fakat yaptığımız diğer oyuncaklar gibi bir de araba yapılmasını istemez miyiz? Herkes önüne gelen basit bir kağıttan insanları eğlendirebilecek güzel oyuncaklar yapmayı ister. Eğer küçüklüğünüzde sizlerde bunlarla ilgilendiyseniz mutlaka ki özlüyorsunuzdur .  Henüz çocuksanız da sitemizde bulunan bu harika oyun sizlere çok iyi bir başlangıç sağlayacaktır.

Okumaya devam et