Etiket arşivi: makyaj oyunu

Gelin Makyajı – Detaylı Bir Bakım Sizi Bekliyor!

Gelin makyajı yapma konusunda bilgi sahibi misiniz? Bu oyun sizler için çok eğlenceli olacak!Gelin Makyajı

Gelin makyajı gerçekten bir gelin için oldukça büyük önem taşımaktadır. İnsanlar içinde güzel ya da çirkin şeklinde bir ayrım yapmak mantıklı bir eleştiri değil. Ancak gelin makyajı yapan her gelinin neredeyse muhteşem bir görünüm elde ettiğini biliyoruz. Her gelinin mutlaka yaptırmakta olduğu gelin makyajı konusunda detaylı bilgi sahibi olmak gereklidir. Bu makyaj için illa abartılı boyalar sürülmesi gerekmiyor. Bazı gelinler kendi makyajlarını dakikalar içinde yapıp iyi bir görünüm elde ederken bazıları da saatlerce makyaj ile vakit geçirmektedir. Bu kişinin ne istediği ve yüzünün makyaja ne kadar açık olduğu ile yakından alakalıdır.

Makyaj konusunda dikkatli olmak bu sebeple oldukça büyük önem taşımaktadır. Eğer abartılı bir makyaj yapıldıysa bu makyaj yapılmasından çok daha kötü bir görünüme neden olacaktır. Bu sebeple kararında bir makyaj yapmak gerekmektedir. Eğer gelin makyajı yapma konusunda detaylı bilgi sahibi değilseniz bunun için uzman kişilerden destek almanız gerekiyor. Makyajınızı uzman bir kişi tarafından yardımla yapmanız sizin için daha yararlı bir seçim olacaktır. Kendinize yakışacak tipte bir makyaj yapmalı ve aynı zamanda da gündelik hayatın içinde bulunan standart görünümü ortadan kaldırmalısınız. Bunu başarabilmek içinse söylediğimiz gibi uzman bir kişi olmak gerekebilmektedir. Sitemizde bunun için eklediğimiz oyunlar hem eğlenmenizi sağlayacak hem de çok şey öğretecektir.

Okumaya devam et

Makyaj Sanatçısı – Bakım Yapın ve Tamamlayın

Herhangi bir kızı baştan sona siz yaratmak istemez miydiniz? İşte bu oyun sizlere bunu tam anlamıyla sağlayacak!Makyaj Sanatçısı

Makyaj sanatçıları geçmişten günümüze kadar gelmiş olan ve saygı duyulmayı hak eden kişilerdir. Başlarda işleri bir boyama gibi görünse de aslında çok büyük titizliğe ve dikkatliliğe dayanmaktadır. Küçük bir motifin yapılması bile saatleri aldığı gibi aynı zamanda yapılan bir hatanın her şeyi mahvedeceği de kaçınılmaz bir gerçektir. Bu sebeple seçilen bu mesleğin büyük bölümü zamana ve tecrübeye dayalıdır. Bir çok meslek dalında olduğu gibi belli bir takım şeyleri öğrenmekle bitmeyecek bir meslektir. İşleri oldukça zor olan bu kişiler her zaman da kayda değer harika şeyleri ortaya çıkarmıştır.

Bir makyaj sanatçısı olabilmek günümüzde bir çok bayanın temel istekleri arasında yer alır. Fakat bunun için elbette yukarı da söylediğimiz gibi büyük uğraşlar vermek gerekiyor aksi halde normal bir makyajın ötesine gidebilmek mümkün değil. Bir çok kişi bunu birileri üzerinde denemekten çok kendi yüzü üzerinde profesyonel bir makyaj yapımı sağlamak istiyor. Tabiki herkes de makyajının kusursuz olmasını isteyebilir; bu değişmez ve gerekli olan bir gerçektir. Günümüzde normal bir makyaj sokakta yürümek için yeterli olabilir ancak siz daha iyisini istiyorsanız eklemiş olduğumuz bu oyundan bir çok şey kapabilirsiniz.

Okumaya devam et

Makyaj Temizleme – Seçenekleri Kullanın ve Baştan Yaratın

Bir makyaj temizlemenin her insan için ne kadar uzun süreli ve zor bir işlem olduğunu hepimiz biliriz peki bu hiç bir oyun içinde gerçekleştirmeyi denediniz mi?Makyaj Temizleme

Gün içinde yapılan ve uzun süren makyaj çalışmaları, eve yorgun olarak gelen bir kişi için gerçekten çok usandırıcı olabilir. Genellikle bir çok birey makyajını temizlemek için uzun süreler harcamak için gerekli olan gücü kendisinde bulamaz ve makyajı ile uyumak zorunda kalır. Bu yüze yapılan makyaj bir de özene bezene yapılmış büyük çaplı bir makyaj ile gerçekten cilt için büyük sorunlar yaratabiliyor. Bu nedenle cildimizdeki makyajı her zaman temizlememiz gerekiyor.

Eğer henüz yaşınız küçükse ve makyaj ile bağlatınızın olmadığıını düşünüyorsanız bunu gerçek hayatta faliyete geçirmek zorunda değilsiniz. Makyaj temizleme oyunu sayesinde hayallerinizi ve makyaj tarzınızı internet üzerinde de yansıtabilirsiniz. Bu oyunda hiç bir şekilde yön tuşlarını yada başka bir tuşu kullanmanıza gerek kalmıyor. Sadece fareniz ile yönetim sağlayarak gerekli olan her şeyi sağlayabilirsiniz. Oyuna başladığınız anda karşınıza bir bayan yüzü çıkacaktır. Bu yüz gözler görülür şekilde büyük bir makyaja sahip olmasa da  yüzünde makyaj bulunmaktadır ve bu makyajı sizin temizlemeniz gerekiyor.
Okumaya devam et