Etiket arşivi: makyaj yapma oyunu

Sindirella Makyaj – Onu Güzelleştirin!

Harika bir makyaj oyununa var mısınız? Önce cildini temizleyin daha sonra makyaj yapın!Sindirella Makyaj

Bir bayan ne kadar güzel olursa olsun günümüzün getirdiği avantajlar ve şartlar ile makyaj yapması şart haline gelmiştir. Hepimiz en güzel mankenlerin bile makyaj yaptıklarını hatta makyajdan önce yüzlerinin nasıl bir görünümde olduğunu biliyoruz. Makyaj mutlak suretle ciltte fakat yaratmakta ve güzellik sağlamaktadır. Fakat elbette bu kadar büyük farklar yaratan bir olgunun yapılması da kolay değildir. Sırf bunun için açılan lüks makyaj salonları da bu anlayışın bir kanıtıdır. Makyaj yapabilmek kişinin biraz el beceresine biraz da hayal gücüne bağlı bir konudur.  Herkes makyaj yapabilse bile herkesin güzel makyaj yaptığını söylemek mantıklı bir yaklaşım olmayacaktır.

Makyaj yapmak isteyen bir kişinin öncelikle cildinin temiz olması hatta bir çok cilt sorununda arındırılmış halde olması gerekmektedir. Aksi halde cilde yapılan makyaj diğer kötü olguları daha çok ortaya çıkardığından bu cildin eskisinden daha kötü bir görünüme sahip olmasına neden olabilir. Makyaj yaparak güzelleşmek istiyorsanız ve bir cilt sorununuz var ise öncelikle bunu gidermelisiniz. Peki bunu bir oyun üzerinde gerçekleştirmek istemez misiniz? Güzelliği ile masallara ve çizgi filmlere yansıyan Sindirella karakteri üzerinde makyajınızı gerçekleştirebilirsiniz. Makyaj oyunları başlığı altında bu oyun sizler için makyaj yapma konusunda büyük olumlu değişimlere imza atacaktır.

Okumaya devam et

Makyaj Sanatçısı – Bakım Yapın ve Tamamlayın

Herhangi bir kızı baştan sona siz yaratmak istemez miydiniz? İşte bu oyun sizlere bunu tam anlamıyla sağlayacak!Makyaj Sanatçısı

Makyaj sanatçıları geçmişten günümüze kadar gelmiş olan ve saygı duyulmayı hak eden kişilerdir. Başlarda işleri bir boyama gibi görünse de aslında çok büyük titizliğe ve dikkatliliğe dayanmaktadır. Küçük bir motifin yapılması bile saatleri aldığı gibi aynı zamanda yapılan bir hatanın her şeyi mahvedeceği de kaçınılmaz bir gerçektir. Bu sebeple seçilen bu mesleğin büyük bölümü zamana ve tecrübeye dayalıdır. Bir çok meslek dalında olduğu gibi belli bir takım şeyleri öğrenmekle bitmeyecek bir meslektir. İşleri oldukça zor olan bu kişiler her zaman da kayda değer harika şeyleri ortaya çıkarmıştır.

Bir makyaj sanatçısı olabilmek günümüzde bir çok bayanın temel istekleri arasında yer alır. Fakat bunun için elbette yukarı da söylediğimiz gibi büyük uğraşlar vermek gerekiyor aksi halde normal bir makyajın ötesine gidebilmek mümkün değil. Bir çok kişi bunu birileri üzerinde denemekten çok kendi yüzü üzerinde profesyonel bir makyaj yapımı sağlamak istiyor. Tabiki herkes de makyajının kusursuz olmasını isteyebilir; bu değişmez ve gerekli olan bir gerçektir. Günümüzde normal bir makyaj sokakta yürümek için yeterli olabilir ancak siz daha iyisini istiyorsanız eklemiş olduğumuz bu oyundan bir çok şey kapabilirsiniz.

Okumaya devam et

Makyaj Temizleme – Seçenekleri Kullanın ve Baştan Yaratın

Bir makyaj temizlemenin her insan için ne kadar uzun süreli ve zor bir işlem olduğunu hepimiz biliriz peki bu hiç bir oyun içinde gerçekleştirmeyi denediniz mi?Makyaj Temizleme

Gün içinde yapılan ve uzun süren makyaj çalışmaları, eve yorgun olarak gelen bir kişi için gerçekten çok usandırıcı olabilir. Genellikle bir çok birey makyajını temizlemek için uzun süreler harcamak için gerekli olan gücü kendisinde bulamaz ve makyajı ile uyumak zorunda kalır. Bu yüze yapılan makyaj bir de özene bezene yapılmış büyük çaplı bir makyaj ile gerçekten cilt için büyük sorunlar yaratabiliyor. Bu nedenle cildimizdeki makyajı her zaman temizlememiz gerekiyor.

Eğer henüz yaşınız küçükse ve makyaj ile bağlatınızın olmadığıını düşünüyorsanız bunu gerçek hayatta faliyete geçirmek zorunda değilsiniz. Makyaj temizleme oyunu sayesinde hayallerinizi ve makyaj tarzınızı internet üzerinde de yansıtabilirsiniz. Bu oyunda hiç bir şekilde yön tuşlarını yada başka bir tuşu kullanmanıza gerek kalmıyor. Sadece fareniz ile yönetim sağlayarak gerekli olan her şeyi sağlayabilirsiniz. Oyuna başladığınız anda karşınıza bir bayan yüzü çıkacaktır. Bu yüz gözler görülür şekilde büyük bir makyaja sahip olmasa da  yüzünde makyaj bulunmaktadır ve bu makyajı sizin temizlemeniz gerekiyor.
Okumaya devam et

Makyaj Nasıl Yapılır? – Eğlenerek Makyaj Yapın

 Bir kızı baştan aşağı şekillendirmek, makyaj yapmak ve giydirmek ister misiniz? Her şeyi siz yapacak, cildiniz bile siz temizleyeceksiniz. Bu kızın güzelliği sizin elinizde..Makyaj Nasıl Yapılır?

Makyaj yapmak şüphesiz ki tüm kızlar için vazgeçilmez bir olgudur. Her ne kadar doğal güzellik den bahsedilse de makyaj bir yerden sonra illaki gerekmektedir. Fakat makyajında incelikleri bulunmaktadır. Her makyajın güzel olacağı söz konusu olamaz. Bazen ufacık bir dokunuş bile her şeyi daha güzel yaparken, bazen en dolu makyajlar insanı bambaşka birine çevirebilir. Bu nedenle makyajı profesyonel bir şekilde olmasa da kişinin yüzüne uygun bir şekilde yapmak çok önemlidir. Eğer daha yaşınız küçük ise  makyaj yapmanız elbetteki hem toplumsal olarak uygun değildir hemde cildiniz için zarar verici olabilir.

Ama küçükte olsa bir bayanın makyaj hakkında bilgi sahibi olmasında sakınca yoktur. Henüz makyaj yapmaya yeni başlayan bir kişi için makyaj nasıl yapılır? çok kapsamlı bir sorudur. Kişi nereden başlayacağını bilmez ve karmaşık bilgiler ediniz ise sürekli bu bilgisi sürer ve makyaj hakkına doğru bilgilere sahip olamaz. Bizlerde sizin doğru bir şekilde öğrenebilmeniz açısından bu oyunu sizlere sunmuş olduk. Oyuna başladığınızda bir bayan karşınızda olacaktır ve ona bakım yapmanızı bekleyecektir. Karşınızdaki bayana yeterli derecede kremlerini sürüp, temizliğini yaptığınızda artık süslenmeye ve makyaj yapılmaya hazır biler hale gelecektir.

Okumaya devam et