Etiket arşivi: mario

Yeni Oyunlar – En Yeni ve En Güzel Oyunlar

Yeni Oyunlar

 

Tüm dünya tarafından çok sevilmekte olan Çizgi Film Kahramanları bir çok tv kanalı ve oyunları ile siz oyuncularımızın karşısına çıkarak güzel zaman geçirmenize ve hatta sizlerin hayatındaki bazı değişikliklere yardımcı olmuşlardır. Yeni Oyunlar ile sitemiz içerisinde sizleri karşılayarak tüm karakterlerimizin eğlenceli oyunlarını sizler ile paylaşıyor ve onlardan hiç ayrı kalmamanız için sürekli olarak çeşitli tarzlara sahip olan oyunları takipçilerimizin karşısına çıkarmaktayız. Mario, Ben 10, Örümcek Adam, Gumball ve Darwin, Scooby Doo ve Arkadaşları, Barbie Kung Fu Panda, Tom ve Jerry, Bugs Bunny, Duffy Duck, Tweety ve Sylvester ve bir çok kahraman ile sitemizdeki oyuncularımıza yıllardır hizmet verdiğimiz gibi Yeni Oyunlar kategorimizde de hizmetimize devam edeceğiz.

Okumaya devam et

FPS Tarzında Mario

Dünyanın şimdiye kadar en çok oynanan ve bilinen platform oyunu Süper Mario oyun tasarımcıları tarafından tekrardan ele alındı. Sizce oyunun görüntüsü günümüze uygun olsa nasıl olurdu?

20 yıldır devam eden Mario efsanesi devam ediyor ve yeni Süper Mario‘da aynı eskiden olduğu gibi mantar yiyerek büyüyebilir, çiçekler sayesinde ise güçlenebilirsiniz. Dünyanın en ünlü ve eski bilgisayar oyunları arasında yer alan Süper Mario, orjinal macerasından birşey kaybetmeden yoluna devam edecek. Tek fark günümüz oyunlarına benzemesi olacak.

FPS Tarzında Mario

İşini bilen grafikerler Süper Mario oyununu platform oyunları kategorisinde çıkartıp, FPS tarzında Mario (birinci şahıştan görüşlü) yapmak için kararlı gözüküyorlar. Aynı Half-Life ve Call of Duty gibi oynayabileceğiniz bir Mario oyunundan bahsediyoruz.
Aynı özellikler aynı düşmanlar ve bildiğimiz Mario dünyası tamamen değişebilir mi? Birkaç gün önce yayınlanan yukarıdaki videoyu şimdiden milyonlarca Süper Mario hayranı izlemiş bulunuyor.