Etiket arşivi: mario oyunları

Günümüzde Super Mario ve Luigi

Super Mario ve Luigi’yi hem oyunlarından hem de videolarından hepimiz çok yakından tanıyoruz.  Tesisatçı kardeşler uzun bir aradan sonra karşımıza daha akrobatik bir şekilde çıkıyorlar. Günümüzdeki gerçek dünyada prensesi kurtarmak için yola çıkan Mario ve Luigi şehrin sokaklarında akrobatik hareketlerle ilerlerken karşılarına çıkan engelleri bakın nasıl da aşıyor. Videoda Mario ve Luigi’yi canlandıran Christian Russel ve Ronnie Shalvis daha önce de Assassin’s Creed videoları ile karşımıza çıkmıştı.

Okumaya devam et

Mario ve Diğerleri – Farklı Bir Mario Macerası!

Normal mario oyunlarından sıkıldınız mı? Bu oyun sizler için harika bir değişiklik yaratacak!Mario ve Diğerleri

Elbetteki sizde eğer oyunlar ile yakından alakadar iseniz mutlaka en az bir mario oyunlarından birini oynamışsınız demektir. Çok ufak , küçük bir karakter gibi görünen ve oyun görüntü kalitesi diğer oyunlara göre düşük olan bu oyun aslında sanıldığı gibi hafife alınacak bir oyun değil. Çünkü geçmişe bakıldığında şimdiye kadar en çok oynanan oyunlar içinde mario mutlaka ilk 10’da yer alıyor olabilir. İlk etapta atariler üzerinde oynanan bu harika oyun daha sonra bilgisayar oyunları halini almış ve daha büyük bir kitleye yayılmıştır. Artık mario oynamak çok daha kolay olacaktır.

Mario oyunları her ne kadar kolay bir hale gelmiş olsa da oyunun çok kolay bir oyun olduğunu söylemek mümkün değildir. Bizler oyunkolu.com ekibi olarak şimdiye kadar mario oyununu ilk kez oynayan ve direk olarak başarı elde edip, prensesi kurtarmış olan bir kişi olduğunu sanmıyoruz. Mario macerasında tabiki başarısızlıklar oyundan kimi zaman soğutabilmekte, oyundan alınan hazzı azaltabilmektedir. Hiç birimiz onca emek verip bir yerlere gelmeye çalıştığımız oyunun başarısızlık ve isyan ile sonuçlanmasını istemeyiz. Peki bu durumda ne yapılmalı? Normal bir şekilde devam mı edilmeli? Elbette ki hayır! Farklı bir şekilde bulunan mario oyunlarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede hem sıkılmamış olacak hemde yeni maceraya katılmış olacaksınız. Okumaya devam et