Etiket arşivi: mayıs

F.E.A.R. 3 Korkutucu Görünüyor

F.E.A.R. 3 mayıs ayında oyun severler ile buluşacak. Oyun piyasaya çıkmadan önce yayınlanan tanıtıcı video biraz korkutucu bulundu. Eski F.E.A.R versiyonlarına oranla daha fazla gerilime önem verilmiş ve aksiyon biraz azaltılmış görünüyor.

Uzak doğu tarzı korku filmi havası bulunan F.E.A.R 1‘e oranla oyununda ikinci versiyonu düşük bir ilgi görmüştü ve beklentileri karşılamamıştı. Artık herkes tarafından sıradan bir FPS oyununa dönüştüğü düşünülen F.E.A.R, üçüncü versiyonu ile çizilen imajını düzeltmeye çalışıyor. Ancak F.E.A.R 3 için yayınlanan videolar da oyunun imajını toplamaya yetmiyor.
Kısa bir süre önce yayınlanan son tanıtım videosu ile ilk oyundaki tadı verecek gibi gözüken F.E.A.R 3’de aksiyon tavan yapmış, korku ve gerilim seviyesi azaltılmış gibi görünüyor.

F.E.A.R 3 Tanıtım Videosu

F.E.A.R 3, 2011 Mayıs ayında X360, PS3 ve PC versiyonlarıyla raflardaki yerini alacak.

Lego 2010 Türkiye Şampiyonası

Lego YarışmasıLego 2010 Türkiye Şampiyonası heyecanı başlıyor…

Lego 2010 Türkiye Şampiyonası için ön elemeler, Nisan ve Mayıs ayları boyunca Türkiye genelinde farklı şehirlerde başlıyor. Danimarka’da bulunan Legoland‘e gidebilmek için yapılacak büyük filan ise Haziran ayında İstanbul’da yapılacak.

Çocukların ve ailelerin yoğun ilgisi nedeniyle bu sene ön elemeler birçok şehirde ve bölgede gerçekleşecek. Böylece çok sayıda çocuğa ulaşılarak onların da bu eğlenceye katılması sağlanacak. Lego‘nun Türkiye’deki temsilcileri tarafından düzenlenecek olan Lego 2010 Türkiye Şampiyonası‘nda, 5-8 ve 9-12 yaş gruplarındaki çocuklar yarışacak. Okumaya devam et