Etiket arşivi: motor oyunları

Motor Dersi – Motor Sürmeyi Kendiniz Öğrenin

Bölümleri aşarak motor sürmeyi sizde öğrenebileceksiniz. Bu oyun sizler için hem öğretici hemde eğlenceli olacaktır. Tabiki bu birazda sizin elinizde..Motor Dersi

Caner daha çok küçük yaşlarda iken dayısının motorunu görmesiyle, motor hayranı olmuştu. Sürekli dayısı ile kısa gezilere çıkar ve bu süreç içinde çok eğlenirdi. Salih’i en çok eğlendiren şey de motorun çıkardığı o heyecan verici ses idi. Tabiki henüz çok küçük yaşlarda olduğundan dayısının kucağına oturuyor ve kask kullanıyordu.  Hep hayali motor sürmek olarak devam etti fakat yaşından ötürü sürebileceğine kendi bile inanmıyordu.. Ama bir gün başaracağına inanıyordu, motora binecek ve kendisine zarar vermeyecek şekilde bu hız, motor tutkusunu sağlayacaktır.

Dayısının Caner’in büyümeye başladığını fark etmesi geç olmadı. Caner’in yaşı biraz daha ilerledikçe dayısı ona bir saha içinde motor dersi veriyordu. Bu Caner’in en büyük hayalinin gerçekleşmesi demekti. Dayısına sürekli teşekkür ediyor, mutluluğunu onunla paylaşıyordu. Dayısı da Caner’in bunu ne kadar istediğinin bilincindeydi ve bu zamanlar içinde onun içinin içine sığmadığını görebiliyordu. Bir gün Caner yine motora binmek için dayısının yanına gelmişti. Fakat bu kez tam olarak öğrendiğini düşündü, dayısının ona koyduğu kurallara uymayarak hızını yükseltti. Bu onun için yeni bir başlangıç olabilecekti.. Fakat Caner bir süre ilerledikten sonra dengesini kaybedip yere düşmüştü. Çok büyük bir kaza olduğu söylenemezdi ancak yaşı küçük olduğundan yaralandı. Dayısı yinede Caner’e kızmamıştı, çünkü bu onun en büyük hayaliydi.. Bir anlık hata uğruna hayallerini ortadan kaldıramazdı. Caner kendini toparlayınca derslere, çalışmalara tekrar devam ettiler.

Okumaya devam et