Etiket arşivi: multiplayer

God of War 4 Multiplayer Mod

PlayStation kullananlar tarafından yakından takip edilen God of War serisinin yeni sürümü yakında oyunseverler ile buluşuyor. PS Magazine tarafından yapılan habere göre yeni God of War 4 multiplayer moduyla beraber sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Resmi PlayStation dergisi yakın bir tarihte God of War 4 için bir açıklama yapmış ve oyunun giriş seviyesinde tamamlandığını belirtmişti. Ancak şu sıralarda oyuncular arasında bir söylentiye dönüşen yeni bir gelişme var. God of War 4’ün multiplayer modu olması bekleniyor. Oyun yapımcıları tarafından henüz yapılan bir resmi duyuru yok ancak bir sürpriz olduğunu dile getirmişlerdi.

Resmi bir açıklama olarak görülmeyen PSM3 dergisinin haberine göre God of War 4 multiplayer olarak oyuncularla buluşacak. Savaş tanrısı Kratos 2012 yılı içerisinde konsollara girecek gibi gözüküyor. PSM3 dergisi haberin kaynağını açıklamazken güçlü bir kaynağı olduğunu ifade ediyor. God of War 4 ile ilgili yakın bir tarihte açıklama yapılacağını duyuruldu.

Sizce God of War PlayStatin 3’ün sahip olduğu en güçlü oyun mu?

Bad Company 2: Vietnam

Birçok oyun sever tarafından Modern Warfare 2‘den daha iyi bir oyun olarak gözüken Battlefield: Bad Company 2 (BBC2) her oyuncunun hayalini gerçekleştiriyor. Oyunun tüm hikayesini istediğiniz gibi yönlendirebilmeniz, çevrenizdeki eşyaların kullanılabilir oluşu, ağır askeri araç ve silahları oyunun gidişatına göre seçebilmeniz tam bir taktik esnekliği sağlıyor. BBC2 çok oyunculu bir oyun olduğundan gündemi meşgul etmese de oyundan zevk alanlar için bir vazgeçilmez halini aldı. Şimdiler de ise 1960’lı yılların en kanlı savaşı olarak kabul edilen Vietnam Savaşı’nı tüm gerçekçiliğiyle ‘Bad Company 2: Vietnam‘ adı altında bilgisayarınıza geliyor.

Bad Company 2: Vietnam, bir yenileme paketi olmasına karşı temel olarak oyundaki tüm haritalar ve silahlar değişiyor. 60’lı yıllarda kullanılan araçlar, silahlar, müzikler ve o yıllara ait ekran görüntüleriyle tam bir genişleme paketi olmuş. Bu paketi kullanabilmeniz için ilk önce orijinal oyunu kurmalısınız.

BBC2: Vietnam‘ın en güzel özelliklerinden biri ise tıpkı GTA serisinde olduğu gibi radyo yayınlarına önem verilmiş. Geliştirme paketini kurduğunuzda tam 49 lisanslı müzikte aynı anda yükleniyor. 60’lı yılların havasını tamamen yansıtan 49 müzik mevcut oluyor böylece.
Okumaya devam et