Etiket arşivi: online strateji

League Of Angels Yepyeni Bir Online Strateji Oyunu

League Of Angels

Birbirlerinden farklı yeteneklere ve güçlere sahip olan savaşçılardan birisini seçerek kendi kariyerinizi geliştirmeye çalışacağınız ve gerçek oyunculara karşı mücadeleler yaparak büyük savaşlar kazanmaya çalışacağınız oyuna başlamadan önce ücretsiz olarak bir üye kaydı yapacak ve istediğiniz zaman istediğiniz bilgisayarlardan girişler yaparak aynı karakterleriniz ile serüvene devam edebileceksiniz. League Of Angels içerisinde ganimetler kazanarak kendi savaşçınızın korunma gücünü ve saldırı gücünü arttırabileceğinizden dolayı sürekli olarak oyundaki görevlerinizi yapmalısınız.

Okumaya devam et

Goodgame, Empire: Four Kingdoms Yayınlandı!

Dünyanın önde gelen online oyun firması Goodgame milyonlarca üyeye sahip olan Goodgame Empire ve Goodgame Big Farm oyunlarından sonra şimdi de akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz Empire: Four Kingdoms ile karşımızda. iOS ve Android işletim sistemine sahip bütün cihazlardan kolayca ulaşabileceğiniz Empire: Four Kingdoms üreticisinin diğer oyunlarının da olduğu gibi strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Kendi imparatorluğunuzu kurarak diğer imparatorluklardan daha üstün olmak için çabalamanız gereken oyunda 4 krallığın en büyüğü olmak için imparatorluğunuzu geliştirmelisiniz. İmparatorluğunuzu geliştirmek için birçok kaynak türünü depolayıp ekonominizi güçlendirmelisiniz. Diğer imparatorluklara savaş açmak için kendi ordunuzu kurabileceğiniz Empire: Four Kingdoms’da kazandığınız savaşlar sayesinde düşmanlarınızın kaynaklarını yağmalayabilirsiniz.

Okumaya devam et

World Of Tanks

MMOPRG yeni çıkardığı bir oyunla daha ekranlarınızın karşısında. MMPORG dünyaya yeni bir online oyun daha kazandırdı. Sizde şimdiden bu online oyunu merak etmeye başladınız mı? Eğer sizde bu online oyunu merak ettiyseniz ilk önce size oyunun ismini duyurayım World of Tanks. World of Tanks oyunu dünyanın ilk takım bazlı online tank oyunu olma özelliğini taşımaya çalışıyor. İlk sunucusunu 2010 yılının Ekim aylarında yapan Avrupa ülkesi olan Rusya’da açılan oyun kendine has özellikler ve kaliteli grafikleri kazandırarak yaptığı bütün çalışmalar sonucunda dünyadaki bütün online oyuncuların ilgisini çekmeye başladı. Online tank oyunu piyasa da yayına başladıktan sonra kısa bir zaman içinde dünya üzerinde bulunan bütün online oyuncuları internet üzerinden yaptığı çalışmalarla fazla online oyuncu kullanıcılarına sahip olmaya başladı. En fazla online oyuncuya sahip olarak online oyunlar arasında bu online oyun ile World of Tanks oyunu ile adını rekorlar kitabına yazdırmayı başardı.

World of Tanks oyunu tamamen 2. Dünya Savaşı dönemini konusu olarak eline alan 1930 ve 1950 yıllarının vazgeçilmez kara araçları olan savaş tanklarını biliyor musunuz? Eğer sizlerde kara aracı olan mükemmel tankları bilmiyorsanız oyunu oynayarak tankları görebilirsiniz. World of Tanks oyununda kara araçları arasında yer verilen tankların üstünde taşıdıkları en önemli özelliklerinden birisi olan orijinal özelliklerine bağlı olması online oyuncuların daha da oyunu oynarken hoşuna gidiyor. Oyundaki kara araçları arasında yer alan tankların zırhlı olmaları, namlu çapları ve ek silahları vs. gibi birçok özellikler bu tankların üzerlerinde bulunuyor ve bu özellikleri yanı sıra gerçeksi gibi ekranlarınıza yansıtıyor. World of Tanks oyununun üzerinde tam tamına toplam 150 tane tankın bulunduğu ve ayrıca oyunda 5 farklı ordularda bulunmaktadır. Oyunda dahil olduğunuz ordu içerisinde 5 ayrı sınıf bulunuyor.

World of Tanks oyununda savaşmak için yer alan ordular ABD, Fransa, Almanya, Sovyetler Birliği ve Çin Orduları olmak üzere toplam 5 ordu vardır. Bu ordularda da hangisinde dahilseniz 5 farklı rütbe sınıfı bulunuyor. O sınıflar ise Light Tank, Medium Tank, Heavy Tank, Tank Destroyer ve SPGS (Topçu) olmak üzere 5 sınıfa ayrılır. Oyunda bulunan Sovyet Birliği, Almanya ve ABD ordularından tank sınıfları için tamamen iyi bir şekilde faydalanabilirsiniz. Ayrıca oyunda Fransa ordusu içinde 3 rütbede (Light, Medium ve Heavy). Fakat bu ordular içerisinde bulunan Çin ordusu bütün rütbelerinden tamamen yararlanamamaktadır. Çin ordusunun bütün rütbelerinden faydanabildiği bir tek rütbe vardır oda (Heavy).

World of Tanks oyunu ayrıca oyun üzerinde shooter özelliklerine sahip olmakta. Oyun shooter özelliklerine sahip olmakla birlikte oyun üzerine kurulmuş farklı bir yapısına karşı RGP mantığıyla işlemeye devam ediyor. Bu online oyunda ekranlarınızı karşında hep yok ettiğiniz her rakip tank ve düşman üssü karşılığında ise oyundan puan ve kredi hakkı kazanabiliyorsunuz. World of Tanks oyununda kazandığınız tecrübe puanları ile seviyede atlayabilirsiniz. Ayrıca oyun seviye atlamanızı kolaylıkla sağlarken krediler ile sahip olduğunuz elinizdeki bütün tankları ise güçlendire biliyorsunuz.

Sizler için hazırladığımız World Of Tanks oyun videosunu izleyin. İyi seyirler.

 

Wargame 1942

Sizlere en güzel oyunları sunmaya çalışan Oyunkolu.com git gide büyüyor ve büyüdükçe de dünyaya en iyi, en güzel ve kaliteli oyunları getirmeye çalışıyor. Bu sefer ise Online Oyunlar ile ekranlarınızın karşısında olan Oyun Kolu online oyunlar kategorisi arasında en çok oynanılan ve sitemiye gelen bütün ziyaretçilerin ilgisini çeken Wargame 1942 oyunundan sizlerle biraz bilgi paylaşmak istiyor.


İnternet tarayıcınız üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz Wargame 1942 oyununda ilk önce yapmanız gereken sadece kendinize ait bir kullanıcı hesabı oluşturmak olacak. İnternet üzerinde en iyi bilinen başarılı web tarayıcı oyunlarından birisi olan Desert Operation gibi bir yapıma imza atan Looki‘nin oyunu olan Wargame 1942 bizleri eski zamanların modern savaş geçmişine götürüyor.
Sizlerde Online oyunlar arasındaki modern savaşlardan sıkıldınız mı? Sizlerde sıkıldıysanız eğer sizlerle birlikte geçmişe gidebiliriz. Geçmişe gitmek isteyen oyun severlere çok güzel ve kaliteli bir dünya savaşı sunan Looki Desert Operations‘da sağladığı başarıyı ie Wargame 1942 oyununda da sürdürmek istiyor.
Bugüne kadar oynadığınız online oyunlar arasında sizlerde hangi online oyunun daha güzel olduğunu belirlediniz mi? Eğer belirlemediyseniz web tarayıcınıza  http:/www.oyunkolu.com/  yazarak Online Oyunlar kategorisinden en güzel online oyunlar arasından en sevdiğiniz oyunu seçerek kendi online oyununuzu belirlemelisiniz. Bugüne kadar oynadığınız dünya savaşlı konulu oyunlarda olaylar hep aksiyon tarafına çekilmişti ve bizde bu oyunları oynayarak şait olmuştuk. Ama Wargame 1942 oyunu tamamen başarılı bir starejik bir yapıya sahip. Wargame 1942 oyunu düya savaşında yaşanan ekonomik hareketlenmeler, askeri işlemler ve savaşlar içeren bir oyun bünyesinde barınmakta.
Oyun tamamen saldırı ağırlıklı özelliklere sahip. Oyunda rakiplerinizden gelebilecek saldırılar yüzünden fazlasıyla bunalabilirsinizde. Ancak bu gibi durumlarda yani saldırıya geçmediğiniz zamanlarda savunma moduna da geçebilirsiniz. Size karşı yapılan her türden saldırıya bertaraf edebilirsiniz. Aynı şeyi saldıraya geçtiğiniz anda da yapabilirsiniz. Ayrıca savunmadaki düşmanlara da saldırabilirsiniz.
Wargame 1942 oyununa sizlerde yeni başlıyorsanız bu oyuna ilk başlayan bir online oyuncu için saldırı ağırlıklı bir taktik veya pozisyonlar oluşturması ekibimiz tarafından tavsiye edilmez. Oyunda ilerleyip seviyenizi ne kadar yükseltirseniz o kadar fazla yoğun saldırılar yapabilen bir ordu kurabilir ve o kurduğunuz ordu ile daha güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu online oyunda tamamen strateji ve taktik üzerine kurulmuş olan bu online oyunumuz Wargame 1942’de en iyi olan online oyuncu kazanacak. Sizlerde bu online oyuna ücretsiz bir şekilde üye olup Wargame 1942 oyununu oynamaya başlayabilirsiniz.