Etiket arşivi: oyun oyna

3D Koruyucu Dev Robot – Dev Yaratıklara Karşı Savaş Başlayın

3D Dev Koruyucu Robot

 

Dev bir robot ile dev dinozorlara karşı savaşlar yapabilecek olan oyuncularımız oyun içerisinde 3D görüntü kalitesinde bir savaş oyunu oynayacaklardır. Oldukça güçlü dinozorlar insanlığı tamamen dünya üzerinden kaldırmak için şehir merkezlerine saldırılar yaparak insan ırkını ortadan kaldırmaya çalışmaktadırlar. Büyük bir şehir içerisinde kurulmuş olan olağan üstü hal durumunda devreye girmekte olan dev robot savaşı merkezindeki yetkililerin tasarlamış oldukları büyük robotu sizler kontrol edecek ve görevinizi başarılı bir şekilde tamamlayarak bir çok bölümlerde şehri korumak için dinazorlara karşı mücadeleler vereceksiniz. 3D Koruyucu Dev Robot oyununa katılacak olan oyuncularımıza başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Okumaya devam et

Koş Papi Koş – Kim Daha Uzağa Koşar

Koş Papi Koş

 

Oyun Kolu olarak siz değerli oyuncularımız için kendi bünyemizde üretmiş olduğumuz Koş Papi Koş oyunumuza katılarak sevimli karakterimiz Papi ile eğlenceli ve zorlu bir kaçış oyunu oynayabilirsiniz. Yaşamış olduğu ormanlık içerisinde dostları ile güzel vakit geçirmekte olan karakterimiz arkadaşları ile iddaya girerek kimin daha hızlı ve daha uzağa koşturacağı konusunda tartışmalara başlayarak bir yarış düzenlemeyi önerir. Yarış teklifini kabul etmiş olan orman hayvanları bir yarış parkuru hazırlayarak yarışa başlamak için hakemin başlama komutu vermesini beklerken hakem tarafından çalınan habersiz düdük yüzünden Papi koyunların korkarak onun üzerine geldiğini görünce kaçmaya başlar.

Okumaya devam et

Cesur Genç – Yeteri Kadar Cesur Musunuz?

Cesur bir gemi koruyucusu olmak ister misiniz? Öyleyse bu oyun tam sizlere göre demektir!Cesur Genç

Cesur olmak doğuştan gelen bir özellik olsa bile baz olgular insanın elinde olan duygulardır. Cesur olmak demek her zaman her olumlu ya da olumsuz olayda ilk adımı atan kişi olmak değildir. Gerçekten sağlam karakterli cesur bir kişi ne zaman önde gideceğini ve ne zaman, ne için kendini tehlike altına atacağını çok iyi biliyor olmak durumdadır. Cesur olabilmek için sonradan yapılabilen çalışmaların sonuç verdiği ciddi anlamda görünmemiştir ancak cesur olabilmek bir nevi insanın elinde olabilen bir duygudur. Psikolojik olarak kendini yeterli görmek ve aşağılık kompleksine kapılmamak gerekir.

Bu sayede cesur bir kişiliğe sahip olabilmek mümkündür. Ancak az öncede söylediğimiz gibi bazı insanlarda vardır ki sonrasında kendisi için hiç bir şey yapmamış olduğu halde dışarıdan bakıldığında çok cesur görünmektedir. İşte bu o insanın doğuştan cesur bir kişiliğe sahip olduğunun kanıtıdır. Sonradan cesur olabilmek büyük bir çalışma istemektedir tabiki bu fiziki bir çalışma değil, psikolojik yönden destekleme çalışması olacaktır. Daha cesur bir kişiliğe sahip olabilmenin asıl kuralı kişinin kendisini desteklemesinden ibarettir. Kişi kendini yetersiz gördüğü sürece ne yapılırsa yapılsın istediği sonucu elde edemeyecektir. Ancak siz yinede cesur olduğunu düşünüyorsanız sitemizdeki oyunlar içinden yeni oyunumuza bekleriz! Okumaya devam et