Etiket arşivi: pes

PES 2014 İncelemesi

pes 2014

Kısa bir süre önce PES 2014 demosu yayımlandı ve pek çok kişi konsollarının başına geçerek PES’in tadını çıkarmaya başladı bile. Aslında hemen hemen bir çoğumuz Playstation dönemlerinde öncelikle Winning Eleven’dan başlayan serilerden daha sonra PES serilerinde bu oyunu oynadık. Fakat hep bir eksikliğin ve FIFA’nın gerisinde kalan bir durum söz konusudur.

Okumaya devam et

PES 2012 Ne Zaman Çıkacak?

En eski ve popüler futbol oyunlarından biri olan PES serisi, 2012 sürümünü yakında tanıtacağını duyurdu. Bir süre sonra PES 2012 ile ilgili açıklama yapacağını duyuran firma yetkilileri tüm PES hayranlarını uyarıyor.

Yeni PES 2012 futbol oyununda birçok yeniliğin olacağını ve grafiklerin yenileceğini dile getiren yetkililer yakın bir zamanda PES 2012‘yi oyun severlerin beğenisine sunacaklar. Her sene diğer futbol oyunlarıyla beraber çıkan PES serileri içerdiği özelliklere göre başarı yakalıyor ve grafiklerine bakılarak tercih ediyor.

Son yıllarda PES serisini geride bırakarak çoğu oyuncu tarafından tercih edilen FIFA gelişmeleri yakından izliyor. Ayrıca PES 2012 ve FIFA 2012‘deki yenilikleri tüm oyuncular gibi merak ediyor. Her iki oyununda 2011 sonbahar ayında piyasalarda olması bekleniyor.